Skocz do zawartości

E24 Przygotowania do zakupu


aczewybielacze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

 

Zacząłem rozmyślać o zakupie czegoś starszego do kolekcji zaczynam powoli się rozglądać za E24 . Dlatego mój post tutaj bo potrzebuje waszej pomocy

 

A wiec jaki rocznik najlepiej ? jaki silnik ? czy były bo pewnie były generacje oczywiście chciał bym V8

Czy skrzynia automatyczna dobrze się sprawuje czy będę miał ew. problemy ? czy lepiej trzymać się mauala

Na co zwracać szczególną uwagę przy zakupie ?

Czy jest gdzieś dostępna lista wyposażenia by mieć pewność co można było w tamtych czasach kupić jakie opcje ? ew doposażyć

gdzie szukać znajomi mówią nie w Polsce ?

co sadzicie o stronach typu giełda klasyków ?

Moje oczy kierują się w stronę Szwajcarii czy ktoś może zna ? wie dobre strony www lub dobrego importera ?

 

Mój pułap to max 60 tys pln plus minus ew dopieszczenie auta tak jak pisałem zaczynam szukać, przeznaczenie niedzielne i mam nadzieje ze został by w rodzinie do końca.

 

Mam nadzieje ze mi trochę pomożecie i rozjaśnicie sprawę i z góry Dzięki za podpowiedzi

 

Pozdro

 

Acze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracasz z pewnością uwagę na blacharke, wersje samochodu cs1 i cs2 różnią się od siebie. W automatach normalnie użytkowanych niema problemów. Z doposażeniem polecam zorientować się przed zakupem co chcesz dołożyć i jaka jest tego dostępność. Można rozkodować VIN zawsze będzie więcej info.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.