Skocz do zawartości

BMW E60d x-drive, m-pakiet, WBANY71070C052923


Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-3-0d-x-drive-lift-m-pakiet-ID4p59nk.html

 

Byłem oglądać, przebieg niby ok, siedzenia dosyć dobry stan. W środku troszeczkę przetarć. Lakier ok z tym, że autko miało kolizję i jest po przeszczepie nadkola tylnego od strony kierowcy aż do wysokości tego załamania jak się robi lampa z czerwonego biała. Pomalowane nawet ok nie rzuca się w oczy różnica. Widziałem zdjęcia tego otarcia, kończyło się mniej więcej na tylnych drzwiach. Powiedzcie czy warto ryzykować zakup autka po takiej operacji? Czym grozi taki przeszczep i w jakim czasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Data for vehicle identification number: WBANY71070C052923

Model description: 530xd

Market: Europa

Type: NY71

E-Code: E60 (MUE)

Chassis: Limousine

Steering: links

Doors: 4

Engine: M57D30O2 - 3,00l (173kW)

Drive: Allrad

Transmission: automatisch

Body Color: Spacegrau Metallic (A52)

Upholstery: Leder Dakota/grau 60 (LCAD)

Production date: 19.05.2009

Assembled in: Dingolfing

 

Code Serienausstattung Standard Equipment

S1CBA CO2 Umfang CO2 package

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

Code Sonderausstattung Optional Equipment

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge Selection of COP relevant vehicles

S203A Allradantrieb 4-wheel drive

S205A Automatikgetriebe Automatic transmission

S230A Zusatzumfang EU-spezifisch Extra package, EU-specific

S2NPA BMW LM Rad M Doppelspeiche 135 BMW alloy wheel, M double spoke 135

S2PAA Radschraubensicherung Lug bolt retainer

S302A Alarmanlage Alarm system

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

P337A M Sportpaket M Sports package

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S441A Raucherpaket Smoker package

S442A Getränkehalter Cup holder

S465A Durchladesystem Through-loading system

S481A Sportsitz Sports seat

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer Seat heating driver/passenger

S4MSA Interieurleisten Alu Pentan Interior moldings Alu Pentan

S4UNA Durchladeöffnung mit integr. Ablagefach

S502A Scheinwerferreinigungsanlage Headlight cleaning system

S508A Park Distance Control (PDC) Park Distance Control (PDC)

S522A Xenon-Licht Xenon Light

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S536A Standheizung Auxiliary heating

S544A Geschwindigkeitsregelung mit Bremsfunkt. Cruise control with brake function

S563A Lichtpaket Light package

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S644A Vorbereitung Handy m. Bluetooth Preparation f mobile phone w Bluetooth

S698A Area-Code 2 für DVD Area-Code 2 for DVD

S6AAA BMW TeleServices BMW TeleServices

S6ABA Steuerung Teleservices Control for Teleservices

S6FLA USB-/Audio-Schnittstelle USB/Audio interface

S710A M Lederlenkrad M leather steering wheel

S715A M Aerodynamikpaket M Aerodynamics package

S760A Hochglanz Shadow-Line High gloss shadow line

S775A Dachhimmel anthrazit Headlining anthracite

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S868A Sprachversion niederländisch Language version, Dutch

S877A Entfall Überkreuzbedienung Delete cross-pattern operation

S886A Bordliteratur holländisch On-board vehicle literature Dutch

S8S8A Länderspezifische Navi Zusteuerung Country-specific nav. system supply

S8SAA Freischaltung Navigation länderspez. Navigation access request,country-spec.

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zrobione to OK to nigdy nic Ci nie wyjdzie. Pękanie szpachli to może i występuje, ale po garażowych robotach i warstwach 1-2mm. Jak masz położoną szpachlę 200-300um to nie ma opcji by coś się działo. Istotne jest aby przed lakierowaniem ją dobrze osuszyć, ale na ogół to się robi dobrze. Jaki tam pomiar Ci wyleciał?

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydać ponad 70tys za e60 z wspawaną ćwirą? Jak jest około 700 nawet bym się nie oglądał na to auto. Do 250um to jeszcze ok.

 

Znaczy, że jak jest 700 to tylko już na złom?

Fajny przykład jak wychodzi mówienie sprzedającemu co było robione i jak. Wystarczyło powiedzieć, że było przetarcie i byłoby znacznie lepiej :cool2: Oczywiście polecam szukać dalej 100% ori lakier i 100% bezkolizyjnego, może się uda.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to co piszesz, ale rzeczywistość jest zupełnie inna Każde przetarcie da Ci pomiar po naprawie w okolicach 500+ także Twoim zdaniem taki samochód traci na wartości prawie 50%? Tak wynika z Twojej dedukcji. Nie będę Ci opowiadał jak handlarze robią samochody pod takich klientów. Potem zadowoleni kupujący jeżdżą autem 100% ori lakier ze wspawaną ćwiartką w kolorze. Gdzieś już o tym sporo pisałem, ale co tam. Z drugiej strony jak potrzeba ideału to polecam Premium Selection w Polsce czy w de.

 

Brawo dla sprzedającego, który nie okazał się kolejnym cwaniakiem :cool2:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie złom, ale jak kosztowałby 40tyś a nie 70. Ja nie kupiłbym auta które ma więcej jak 250um, ale t moje zdanie i podejście do kupowania auta.

 

Kolego taka wartość oznacza prawdopodbnie podwójny lakier.. Jak wstawisz z tyłu błotnik albo wyciągniesz przy 250 um ? :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak by mi się sprzedawca nie przyznał to po wykryciu szpachli od razu bym podziękował. Lekko się wahałem i doszedłem do wniosku, że cena jest stanowczo za duża jak za autko po kolizji, do tego dochodzi inna szyba z tyłu tzn jest oryginalna BMW ale inne ma oznaczenie w stosunku do bocznych, sprzedawca nic na ten temat nie wiedział. Autko jest do tego pozbawione dpf, nie wiem czy to dobrze czy źle, różne są opinie. Poza tym wyposażenie mogłoby być lepsze, brakuje mi tutaj head-up i siedzeń komfortowych. To wszystko składa się na to, że cena jest zbyt duża i szukam dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne jest to co piszesz, ale rzeczywistość jest zupełnie inna Każde przetarcie da Ci pomiar po naprawie w okolicach 500+ także Twoim zdaniem taki samochód traci na wartości prawie 50%? Tak wynika z Twojej dedukcji. Nie będę Ci opowiadał jak handlarze robią samochody pod takich klientów. Potem zadowoleni kupujący jeżdżą autem 100% ori lakier ze wspawaną ćwiartką w kolorze. Gdzieś już o tym sporo pisałem, ale co tam. Z drugiej strony jak potrzeba ideału to polecam Premium Selection w Polsce czy w de.

 

Brawo dla sprzedającego, który nie okazał się kolejnym cwaniakiem :cool2:

 

Zabawne jest to co ty piszesz. To moje podejście do sprawy. Wiem że nie problem kupić graty pod kolor. Jak jest przetarcie to się element wymienia lakieruje i nie ma 500um i nie wciskaj kitu. Jak ktoś robi rzeźbę, prostuje element, wali szpachle to potem wychodzą takie kwiatki. Nigdy nie kupiłem auta ze szpachlą i nie kupię takie jest moje podejście to sprawy kolego. Jak tobie to nie przeszkadza, że na aucie za ponad 70 koła jest kit to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydać ponad 70tys za e60 z wspawaną ćwirą? Jak jest około 700 nawet bym się nie oglądał na to auto. Do 250um to jeszcze ok.

 

:duh: :duh: :duh: Szkoda słów...

Jak ćwiara jest wspawana to właśnie będzie 250 - na mierniku (tylko na spawie więcej)

 

Pewnie niech lepiej kupi wjechane po ścianę grodziową z przodem założonym pod kolor (pełno tego na allegro dla takich jak Ty)

 

BTW wsadzcie sobie te wartości z czujnika w d....pe i zamiast badziewia za allegro zabierzcie na oględziny ogarniętego blacharza/lakiernika/mechanika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydać ponad 70tys za e60 z wspawaną ćwirą? Jak jest około 700 nawet bym się nie oglądał na to auto. Do 250um to jeszcze ok.

 

:duh: :duh: :duh: Szkoda słów...

Jak ćwiara jest wspawana to właśnie będzie 250 - na mierniku (tylko na spawie więcej)

 

Pewnie niech lepiej kupi wjechane po ścianę grodziową z przodem założonym pod kolor (pełno tego na allegro dla takich jak Ty)

 

BTW wsadzcie sobie te wartości z czujnika w d....pe i zamiast badziewia za allegro zabierzcie na oględziny ogarniętego blacharza/lakiernika/mechanika

Może dla takich jak ty. Nie potrzebna mi 10 osób do kupna auta jak tobie. Później przyjeżdża taki z gromada i każdy szuka dziury w całym, żeby tylko cenę zbić. No i to tylko na spawie chyba robi różnice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz wydać ponad 70tys za e60 z wspawaną ćwirą? Jak jest około 700 nawet bym się nie oglądał na to auto. Do 250um to jeszcze ok.

 

:duh: :duh: :duh: Szkoda słów...

Jak ćwiara jest wspawana to właśnie będzie 250 - na mierniku (tylko na spawie więcej)

 

Pewnie niech lepiej kupi wjechane po ścianę grodziową z przodem założonym pod kolor (pełno tego na allegro dla takich jak Ty)

 

BTW wsadzcie sobie te wartości z czujnika w d....pe i zamiast badziewia za allegro zabierzcie na oględziny ogarniętego blacharza/lakiernika/mechanika

Może dla takich jak ty. Nie potrzebna mi 10 osób do kupna auta jak tobie. Później przyjeżdża taki z gromada i każdy szuka dziury w całym, żeby tylko cenę zbić. No i to tylko na spawie chyba robi różnice.

 

Dla zrozumienia pisałem o jednej konkretnej osobie :D

 

Ja niestety sam kupuje auta i uwierz mi nawet ich nie oglądam na żywo :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To tak ciężko było zdjąć w bagażniku boczek i zobaczyć jak to jest łączone skoro linia cięcia była na odsłoniętej blasze z super dojściem? :duh: Miernik w tym wypadku był najgorszym doradcą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.