Skocz do zawartości

klimatyzacja nabita a nie dziala


pstan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam mały/duży problem z klimatyzacją która jest nabita szczelna a mimo to nie działa. Kompresor załącza się, bezpieczniki te za schowkiem sprawdzone, przy wciśnięciu śnieżynki na klimatroniku słychać zmianę pracy nawiewów a mimo to powietrze wydobywa się ciepłe. Dopiero co zakupiłem auto i na początku odniosłem wrażenie jakby nie działała ale szybko od tego odszedłem stwierdzając iż mi się wydaje ponieważ zaczęła chłodzić bardzo wydajnie a teraz znowu nie działa więc wydaje mi się że problem gdzieś z elektryką. Podpowiecie co mogę jeszcze sprawdzić czy bmw ma jakieś typowe bolączki dla tego układu? W audi często tego typu problem stanowiły klapy strumienia powietrza nawiewów ale czy w bmw też tak potrafi być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem napisac że auto to e90 2.0d 177 lci z cic. W cic nie mam jako tako ustawień klimy natomiast pokazuje się obrazek z rozłożeniem nawiewu podczas przejścia na "auto" tam raczej nic nie przestawiłem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszedlem z roboty na zewnatrz okolo 15C a z nawiewow lod wiec klima dziala, jadc do pracy bylo ok 23C na zewnatrz i nie działała. Moze temperatura zewnetrzna ma jakis wplyw na ktorys czujnik?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Widac mozgownica Ci zamarzla i postanowiłeś zablokować dzisiaj 4 klubowiczów umawiając termin na grupowe i nie pojawiając się a potem bezczelnie blokując mój telefon, Twój numer dostały osoby które czekały w kolejce aż się łaskawie pojawiz i dzięki Tobie ich auta nie zostały zrobione . Życzę wszystkiego dobrego i dużo zdrowia bo się przyda

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie problemy zalatwiaj przez PW

 

Bym sie zgodzil ze rzeczy prywatne sie zalatwia na priv.. ale w tym wypadku dlaczego ? to takie trudne przyjechac na umowione spotkanie albo zadzwonic ze cie nie bedzie ? nie nawidze takiego postepowania i wole wiedziec ze ktos tak robi, zeby sie nie umawiac w razie czego.

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.