Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W swoim pierwszym poście na forum, wypada się przynajmniej przywitać :)

 

11267159_1432361520405849_1161537475_n.jpg?oh=46189696ed54b1ee59b54c010ed9dc31&oe=55668531

 

Delikatna korekta licznika ;)

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście odmłodzenie auta o rok ;)

 

Rok produkcji w ogłoszeniu : 2014

Data produkcji rzeczywista : 21.01.2013

Strona internetowa : http://www.moto-check.pl

Kontakt : [email protected]

Tel : 511-105-106, 506-105-106

Na hasło "BMW KLUB" - 15% zniżki, na każdą usługę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sprzedający jest zwykłym oszustem i tyle. Kłamie z przebiegiem i rokiem produkcji. Nie wiem jaki jest sens w ogóle to auto oglądać, skoro na każdym kroku jest kant.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok produkcji napisany w ogloszeniu ze 2013. Gosc pisze ze model 14' - podpicowane. ja jakos na to uwagi nie zwrocilem bo dla mnie odrazu oczywise bylo ze to 13 rok bo jest przed liftem. Zreszta odrazu sobie vin rozkodowalem i przebieg sprawdzilem wiec te podstawowe rzeczy mam sprawdzone. to co mnie intereuje to czy nie ma zdjec jak to bylo rozbite przed podpicowaniem. Widzialem ten samochod i wyglada ze byl delikatnie uszkodzony. Pytam z przezornosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyswietlaja ci sie zdjecia z tego linku? Wlasnie chcialbym zobaczyc te zdjecia, bo mi sie nie laduja. Bylam juz na tej stronie. Nie da sie bez zdjec okreslic jak bylo rozbite auto.wszedzie gdzie iest risiko napisane to moglo byc rozbite lub nie, zawsze na aukcjach dla bezpieczenstwa tak sobie pisza. Poduszki nie byly wystrzelone.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Podejrzewam, że chcieli go naprawić do końca, ale wyszedł głębszy problem i pozbywają się szrota. Teraz można wszystko zwalić na to drobne co nie co. :) Przecież sprzedawali samochód uszkodzony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ale bzdura, czy oni liczą że ktoś się nabierze że do wymiany jest reflektor i mocowanie zderzaka ? :lol:

Też mi się wydaje że coś jest nie tak grubszego, przecież jakby tak nie było to zrobili by do końca i wystawili jako bezwypadkowy albo "doparty" na parkingu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale bzdura, czy oni liczą że ktoś się nabierze że do wymiany jest reflektor i mocowanie zderzaka ? :lol:

Też mi się wydaje że coś jest nie tak grubszego, przecież jakby tak nie było to zrobili by do końca i wystawili jako bezwypadkowy albo "doparty" na parkingu :D

 

Czasem handlarzom nie chce się naprawiać auta i wolą sprzedać uszkonony.. Weź te auto na serwis i będziesz wszystko wiedział

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak szybko sprzedawca oswoi się z myślą, że wtopił tyle kasy. Jak to teraz sprzedać?

Trzeba przyznać, że ładnie ją podciągnęli. Na pierwszy rzut oka nie ma żadnych oznak, że był poważniejszy dzwon.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.