Skocz do zawartości

za duże alu


PABLO 325

Rekomendowane odpowiedzi

czytająć powyższe wypowiedzi wydaje mi sie ze dla niektorych idealnym samochodem bedzie Fiat Siena na 14 calowych kołach z profilem opony min 75 i zawieszeniem conajmniej 40cm miedzy progiem a ziemią :mad2:

 

przynajmniej jedna odpowiednia wypowiedz :cool2:

kupie szerokie 17" do E36 - najchetniej 9" przod i 10" tyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, to forum jest dość konserwatywne w swoich opiniach, z tego, co zauważyłem. Ale jednak 10'' z tyłu, to bedzie masakra bez poszeżania błotników. Ja mam 9''x16 215/40 i jest ok jak nikt z tyłu nie siedzi, albo jak w dołek nie wjade przy znacznej prędkości. Wymień sprężynki i zobaczysz jak sprawa będzie wyglądać. Jak kupiłem moją miała z tyłu opony 255/50, to była masakra!! Ale i tak troche na nich pojezdziłem, a nie mam poszeżanych błotników. G-Style RULEZ!!! Peace
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnij błotniki i bedzie ładny GERMANIK :!: :cool2: u mnie tak było i wygladało kozak
Mi to bardziej WT pachnie.

Widze że znawca jesteś :duh: , chyba nie rozumiesz trendu German Style , Cult Style itp. , w takim razie w niemcowni 90% tuningowanych aut to wg ciebie WT :duh:

 

My Polacy w zasadzie mamy jeden problem. Jeździmy niemieckimi samochodami, które są bardzo dobre. Na tym umiłowanie "niemieckiego" stylu powinno się skończyć. Co Niemcy mają takiego "fajnego"? Kobiety, architekturę, piwo, a może NRD? Odpowiedź- nic. 99% Niemców to WT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytająć powyższe wypowiedzi wydaje mi sie ze dla niektorych idealnym samochodem bedzie Fiat Siena na 14 calowych kołach z profilem opony min 75 i zawieszeniem conajmniej 40cm miedzy progiem a ziemią :mad2:

Masz racje takim samochodem objade nie jedną beje na 265/10/21 heheh :duh: Po co mi mega silnik żeby jeździć 40km/h :duh: no bo szybciej nie wejde w łuki między studzienkami :D nie mówiąc o snopie iskier w nocy hehe no chyba, że ktoś lubi ale to jest wiejskie :!: Miałem Miśka 3000GT i co z tego jak po Sosnowcu za Cinquakiem nie nadążyłem bo koleś miał 13'' i wysoki profil (mówie o centrum a to co jest na osiedlach to historia :shock: ) a ja oberwałem sobie skrzynie :duh: i po co mi te 300KM było przejechać się do Krakowa na kawe raz w tyg. 250km/h śmieszne :mad2: Nie mówiąc o parkowaniu w mieście, urwanych osłonach silnika, krzywych alusach, zniszczonych oponach, obdartych zderzakach a co by było gdybym nie uwarzał na samochód :duh:

Pewnie niedługo zobaczymy wątek "Gdzie prostują alusy" heh znam b.dobry warsztat w Kat moge polecić :D Nie mam nic przeciw dużym felom ale nie w tym kraju.

Wyłącz światła w dzień - wróć do normalności !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Autko w moim profilu ma 17calowe felgi alpiny

tył 265/40/17 przód 235/45/17

Ma także sportowe obniżone zawieszenie

 

Fajnie to wygląda ale............

Felgi prstowałem już chyba z 5 razy albo i więcej

Amorki hmm.. no musałem wymienić

Miska olejowa .........oj biedna ona była tyle obtarć i udeżeń zniosła ale wkońcu poległa

Przedni zderzak też często przy krawężnikach na parkingu cierpiał

 

Ja sktecznie wyleczyłem sie z takiego obniżonego zawieszenia

Aktualnie z przodu założyłem już normalne sprężynki i przymieżam się do tych na tyle(chętnie się wymienie)

 

Więc mówie tak,, wielkie alumki........ super zaje.....bi...

nizutkie zawieszenie...........trza sie nad nim ulitawać jeszcze nie wie co go czeka

http://img182.echo.cx/img182/3667/bmwx25qo.jpg

Sprzedaje materiał na podsufitki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytająć powyższe wypowiedzi wydaje mi sie ze dla niektorych idealnym samochodem bedzie Fiat Siena na 14 calowych kołach z profilem opony min 75 i zawieszeniem conajmniej 40cm miedzy progiem a ziemią :mad2:

dobre KUJON :cool2:

drogi sa u nas coraz lepsze i miejmy nadzieje ze wiecej bedzie sie pojawialo autek zrobionych w niemieckim stylu a nie w stylu rosyjskim :mrgreen:

prawidlowy wybor zawiechy i mozna ...sie lansowac,latac bokami,jezdzic jak paralityk w kapeluszu itd .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany róbta co chceta , ja nikomu nie bronie jezdzić na 13 czy na 21 cali , ja uważam że życie jest krótkie , wiec jak szaleć to szaleć, kefir i podwójne ziemniaki.... ;)

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coscie sie tak do Kujona doczepili.......

jesli ktos chce jezdzic na takich kołach to jego sprawa.....

ja jezdze na 205/55/16 bo ja auto uzywam na codzien i do miasta i na trasy

dzis widzialem sie z gosciem co mam 19 cali w e36 coupe i autem jezdzi.....no wlasnie prawie wogole nie jezdzi tylko na zlot na jakis czas :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.