Skocz do zawartości

BMW 118i Nawigacja Professional i Business


BMW118i

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam jeśli temat się powtarza lub jest w nieodpowiednim dziale ale nie mogę znaleźć nic konkretnego w odpowiedzi na moje pytania. Od niedawna jestem posiadaczem BMW 118i z nawigacją w języku angielskim. Auto zostało sprowadzone i nie ma polskiej mapy, która trochę ułatwiłaby mi poruszanie się po mieście. Chciałbym mieć mapę polską lecz mam parę pytań które stoją przede mną murem. O co chodzi z nawigacją Professional i Business ? Czym się różnią ? Którą wybrać ? Czy jest możliwość że nie będzie coś działać jeśli kupię tą a nie tamtą ? Opłaca się ściągać z neta czy kupić na allegro ? Czy jest duża różnica między rokiem 2014 a 2015 ? Dziękuję za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu
Podobno 2014 jest słaba, mi pare osób polecało czekać na 2015. Pewnie w ASO ci wygrają 2015 w języku polskim ale to liczą sobie ponad 1k. Poszukaj w necie, sa firmy które to zrobią taniej. Podobno jeden z kolegów forumowych sie tym zajmował ale mi nie odpisuje na privie. Jest jeszcze opcja ściągnięcia mapy i wypalenia ma płytkach ale musisz sie zaopatrzyć w kod aktywacyjny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

E87 nie ma możliwości oglądania filmów (CCC), co do map to musisz dopasować do swojej nawigacji: Business (jeden czytnik), professional (dwa czytniki)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

http://www.bimmerdiag.pl/ - WROCŁAW, LEGNICA, LUBIN dolnośląskie http://www.facebook.com/bimmerdiag/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.