Skocz do zawartości

F36 - 4GC - 304KM/445Nm - na sprzedaż


GMike

Rekomendowane odpowiedzi

GMike co Ty po pijaku odbierałeś auto od tego "Psłedo-Tapicera" ?

No chyba że robiłeś sam to ok ,zwracam honor i gratuluje odwagi

Stary takiej partaniny.. nigdy nie widziałem nawet w golfie 3


Perforowanej skory nie robi sie na krawędziach ! bo szwy zawsze będą krzywe !

NIE ROBI SIE SZWÓW NA PERFORACJACH NAWET JAK KLIJENT SIE UPIERA

Skóra na schowku i innych elementach przedniego panelu jest za gruba stąd różnice na krawędziach ,szczególnie na kątach prostych i zaokrągleniach

Do takich elementów używamy cienkiej skóry typu "Panel" odpowiednio naciągnięta leży jak Ulał


Obijałem kilka aut Track-day Alcantararą z wiadomych przyczyn

Nie wyobrażam sobie jak bym przy odbiorze zobaczył coś takiego... :mad2:


Podaj namiary na tego Fachowca :) żeby nas uchronić przed nim...

Tak miedzy nami, współczuję przy sprzedaży

(Ja bym od razu pomyślał że rozrząd itp był z taką samą starannością wymienione jak to wnętrze)


Reszta modów kozak :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Kolorystycznie nie moj gust (za duzo niebieskiego - w srodku i na zewnatrz) ale jezeli chodzi o szwy to podejrzewam, ze zdjecia mocno przejaskrawiaja problem, to znaczy na zywo pewnie tego az tak nie widac. Za to wrazenie "premium" jest super bo F30 ogolnie jest plastikowa w srodku a duzo skory robi robote w kazdym aucie.


Tak samo jest z kurzem - zdjecia wnetrza auta z bliska wygladaja zawsze okropnie a na zywo wyglada wszystko ok.

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na te zdjęcia parę razy i zgodnie ze starą zasadą, jak się właścicielowi podoba, to nic więcej nie trzeba ;)


Wg mnie nie ma takiej tragedii jak niektórzy tutaj się doszukują, kolorystyka zbliżona do tego, co BMW fabrycznie w samochodach czasem robi.


Jakość bym powiedział, że jest ok, ale oceniłbym tak naprawdę na żywo, żeby zobaczyć czy np. nierówne szwy na perforowanej skórze się rzucają w oczy czy nie, choć wydaje mi się, że gdybym tego na forum nie przeczytał, nie zwróciłbym uwagi. Zresztą "jakość" wnętrza w BMW to też temat taki sobie, tutaj nie widzę, aby było gorzej niż podstawa.


Poza tym gratuluję odwagi i robienia pod siebie, bo ja np. mam alergię na czarne skóry w aucie. Aktualnie tylko w F87 mam, bo nie było innej opcji, ale nigdy w życiu bym czarnej nie wybrał mając wybór. A przyczyna bardzo prosta, tutaj wszystkie kolory wnętrza nowej Octavii, dla większości aut poniżej BMW jest tak samo.

LfnR6Af.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Sławomir, co to za dziwne kryterium. Ja nigdy nie wezmę znów białej i bezowej, bo nić za 3 miesiące jest czarna. Skórę wyczyścisz, ale nitki nie.

I odrzucając moje kryterium, pozostaje tylko czarna skóra do niektórych lakierów - do czerwonego czy niebieskiego innej nie wsadzisz. Czerwona skóra z czerwonym lakierem wygląda źle, ale to już osobiste preferencje.

Zawsze można iść po brąz do individual :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Slawomir, na chwilę odbiegając od meritum stwierdzam, że coś jest z Tobą nie tak. Jak już coś pisałeś, to zwykle zaczepnie, kontrowersyjnie, coś się działo. Teraz wstałeś z ławeczki szyderców i podążasz w bliżej nie określonym kierunku :roll: :mrgreen:

Zamiast zje*** wykonanie, kolory to Ty piszesz, że powinno się właścicielowi podobać :mad2:

A jak ktoś woli diesla to już mowy nie ma :mrgreen:


Wracając do sedna i kończąc OT, kolory mi pasują, wykonanie ciężko ocenić, choć z opisów powyżej wnioskuję, że niektórzy o tym pojęcie mają i coś nie gra.

Ogólnie brawa za sam projekt i pomysł modyfikacji również wnętrza.

Tym bardziej, że auto już czeka na następcę :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Mike, oczywiście. Wygląda naprawdę fajnie. W pierwszym momencie myślałem, że to individual.

ALE.

Płaciłeś pewnie dużo ciężko zarobionych pieniędzy. Należy wymagać zatem jakości. Masz nauczkę na przyszłość, że radość w pierwszym momencie chowamy do wiaderka i skrupulatnie odbieramy wykonaną robotę.

Kolorystyka świetna, ale roboty np. schowka nie powinieneś był odebrać i ma robić jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast zje*** wykonanie, kolory to Ty piszesz, że powinno się właścicielowi podobać :mad2:

A jak ktoś woli diesla to już mowy nie ma :mrgreen:

Dla mnie i wykonanie i kolory są ok, więc co mam narzekać bez sensu? :D

Diesel to inna sprawa. Niestety Twój wybór diesla to MOJE krótsze życie. Daleko nie szukając, dziś nie zdążyłem zamknąć obiegu, to wdychałem smrody z E60 :evil: I to właśnie wtedy właściciela nie obchodzi, tylko tego kto za nim jedzie... Stąd różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Czekając na nowe 4GC z nudów znów odświeżyłem wnętrze - wjechały dekory srebrny carbon z chromowaną listwą z LCI - ładnie odświeżyły wnętrze no i pozbyłem się tego okropnego plastiku piano :)

Oprócz tego nowe tarcze Zimmerman i klocki Hawk HPS 5.0, jest lepiej niż M performance, który po 15tys. poszedł na śmietnik - pokrzywione ;/


http://guitarspot.pl/images/BMW/perl/0.JPG

http://guitarspot.pl/images/BMW/perl/2.JPG

http://guitarspot.pl/images/BMW/perl/3.JPG

http://guitarspot.pl/images/BMW/perl/4.JPG

http://guitarspot.pl/images/BMW/perl/5.JPG

 

Hej, tarcze Zimmermann nawiercane wziąłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Biorę turasa- M340d czy M340i ? :) Nie mogę się zdecydować :)

 


Oj skończ z tymi dylematami jadąc w Alpy też Ci spali 8 litrów na trasie :mrgreen:

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz kombi! no chyba że do wożenia szafki :D

Od tego są audi RS :mrgreen: Większość audi to kombi :duh:

Sportowe,usportowione auto to coupé,sedan...

Z B58 bez problemu zrobisz +500Hp (Polecam)

Weź xDrive M340I fajnie chodzi w śniegu, inaczej pomyśl o F82 jak znajdziesz nowe będzie tańsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.