Skocz do zawartości

Wyłączenie programowe DPF


szczyrk81

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zdecydowałem się usunąć DPF a z racji tego że umiem to nie powinno mi to zająć dużo czasu. Chciałbym także wyłączyć go programowo czego już sam nie umiem.Próbowałem dowiedzieć się od jednego kolegi z forum który się reklamuje z takimi usługami jaka cena. Powiedział że samo programowe usunięcie to 500 zł. Wiem że lepiej byłoby zrobić wirusa itp ale czy nie uważacie że 500 zł to trochę za dużo? Może ktoś w łódzkim zrobi to w "normalnych" cenach?

szczyrk81 ZDW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.Od niego mam namiary na serwis u nas w łódzkim.Ale dziś pogadam z nim aby to On mi zrobił wirusa.Podjadę do niego albo poczekam aż będzie gdzieś blisko dużych tras.Wybebeszę dpf po niedzieli a później się będe martwił.Wolę go wybebeszyć sam bo chcę to zrobić dobrze i muszę końcówkę ostatniego tłumika skierować w dół.Dzwoniłem do skupu i powiedzieli że do 500 zł za wkład dpf-a płacą.Zobaczymy jak będzie gdzie indziej.Może starczy na wirusa?Dam znać po..
szczyrk81 ZDW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Widzisz trzeba było zrobić od razu zamiast mnie wyzywać przez telefon ;) Prawdopodobnie będę 29-30 w Tomaszowie mazowieckim jak się zdecydujesz ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.