Skocz do zawartości

czy ktoś wkomponował laptopa + ekran LCD dotykowy do buni?


Rekomendowane odpowiedzi

LukaszPL wykonal to idealnie. Poszukaj jego postow (carputer). Ja tez sie do tego przymierzam. Narazie mam kompa (VoomPC) i monitor dotykowy 7". Tylko ze czasu brak zeby to wszystko poskladac.

Laptop to bardzo dobra sprawa pod warunkiem ze ktos go ma bo kupowac tylko poto zeby podlaczyc do auta to nie ma sensu. Laptop jest maly cichy, bardzo proste zasilanie na 12V, coz wiecej chciec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Ja dalem sobie spokoj z laptopem a nawet z DVD playerem ktory jest o wiele mniejszy.Wszystko zalezy do czego bys uzywal kompa,jezeli do kontroli pracy silnika i samego ukladu DME,coz edziesz musial wydac kupe kasy na kompa,jezeli mianowicie tylko do uzutku takiego jak muza,internet itp.nie ma sensu inwestowac.Pozatym zastanow sie jak wkomponujesz kompa i gdzie na stale do auta.5 seria to duze auto ale i tak nie bardzo tam komp pasuje.Ja zbieram kase na na CD-DVD-SAT system w jedny.Wygladato jak zwykly odtwarzacz DVD ale po nacisnieciu jednego przycisku....MAGIA...wysow sie ekran i masz kompa i dostep do internetu,mozesz w tym czasie grac muze albo ogladac filmy(doskonale na wieczor z panienka) :D ...a najlepsze jest to ze wyglada to jak zwykly player i mozesz zalozyc do normalnej"szuflady"samochodowej...Extra staf stary...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.