Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

190tys to auto miało 4 lata temu, niewiem poco ten napisał potwierdzone ks :duh:

Pysiaczku, poproś mamę by jeszcze raz przeczytała Ci ogłoszenie.

 

I jak kupujesz auta bezpośrednio od "niemieckiego własciciela" to powinieneś wiedzieć, że KS powinna być i to aktualna.

nie no, jaj sobie robisz :) Skąd to wziąłeś? Z Auto Światu?

 

i że Niemcy to tacy ekscentrycy że mają gdzieś książki i w ogóle wspaniale i 180 stopni inaczej niż w Polsce.

są bardziej przyziemni i oficjalni niż polscy ułani z fantazją.

Tak, całe dnie pucują swoje 13 letnie 320i i piszą na forach jakie to igły mają. A książkę serwisową czytają wnukom do poduszki.

No i przy piwie dyskutują że prawdziwe BMW się skończyło na E36 :cool2:

Nowych nie kupują, bez sensu, za drogi serwis... a jak już zdzwoni polak to oddają mu z autem pół garażu, opuszczając 50% ceny, potem tankują auto do pełna i pytają na jaki adres paczki wysyłać :)

 

Widać po postach kto zna rynek z przed komputera.

Ale przestrzec, jak najbardziej.

przed czym przestrzec? jeśli się coś udowodni to można przestrzec, jeśli pisze się na okrągło te same bzdury to co najwyżej bezpodstawnie oczernić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderatorzy
Książka niczym biblia :lol: Jakie to śmieszne, fanatycy tego cudownego znaleziska nie rozumieją że łatwiej podrobić książkę niż np regularne zaświadczenia TUV :lol: A że niemiec po 10 latach ma w dupie noszenie książki na każdy serwis ? JAK TO MOŻLIWE :lol:

 

Dodam tylko że sam na 4 wizyty w ASO wziąłem ją tylko raz, bo zwyczajnie zapomniałem o tym.

Randall, trzeba mieć elementarną wiedzę na temat jak coś takiego funkcjonuje. Są Niemcy "fleje" jest u nich tanio i takie auta trafiają do nas. Są też Niemcy, którzy pedantycznie dbają o wszystkie szczegóły tego co mają, bo wiedzą że można z tego coś jeszcze wyjąć. Ale za taką opcję trzeba odpowiednio zapłacić. Jak to się ma do tych cukierkowatych opisów handlarzy? Nijak.

 

OK zgadzam się z Tobą. Ale czy dbanie o auto zawiera się tylko w KS ? Jeśli ktoś ma wypełnioną idealnie KS a auto było 10 razy podmalowywane, felgi krzywe, spód poharatany z krawężników to jest lepsze niż bardzo ładny samochód w którym po prostu w pewnym momencie ktoś przestał wozić KS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

 

Może by tak któryś w końcu ruszył 4 litery

właśnie o to chodzi że ktoś ma 50km do fury i pyta czy jechać oglądać co mija się z celem.

z tym to jest cyrk.może być wszystko podejrzane ale na miejscu zweryfikowane.

 

pete_wawa - weź tą furę do wujasa na warsztat, zaraz coś znajdzie.

a po co mam brać, nie mam w tym żadnego interesu i nie obchodzi mnie to auto.

pisałem a'propos książki serwisowej.nie robionej i podrobionej (co łatwo zweryfikować) tylko prawdziwej.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić czytelny skan KS? Pomogę koledze i zadzwonię do dwóch ostatnich serwisów z KS. I druga sprawa, nie masz pojęcia jak wygląda handel używanymi samochodami między Niemcami i nie tylko. Bez aktualnej KS nikt by nie chciał z tobą gadać, oprócz ciapatych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka niczym biblia :lol: Jakie to śmieszne, fanatycy tego cudownego znaleziska nie rozumieją że łatwiej podrobić książkę niż np regularne zaświadczenia TUV :lol: A że niemiec po 10 latach ma w dupie noszenie książki na każdy serwis ? JAK TO MOŻLIWE :lol:

 

Dodam tylko że sam na 4 wizyty w ASO wziąłem ją tylko raz, bo zwyczajnie zapomniałem o tym.

Randall, trzeba mieć elementarną wiedzę na temat jak coś takiego funkcjonuje. Są Niemcy "fleje" jest u nich tanio i takie auta trafiają do nas. Są też Niemcy, którzy pedantycznie dbają o wszystkie szczegóły tego co mają, bo wiedzą że można z tego coś jeszcze wyjąć. Ale za taką opcję trzeba odpowiednio zapłacić. Jak to się ma do tych cukierkowatych opisów handlarzy? Nijak.

 

OK zgadzam się z Tobą. Ale czy dbanie o auto zawiera się tylko w KS ? Jeśli ktoś ma wypełnioną idealnie KS a auto było 10 razy podmalowywane, felgi krzywe, spód poharatany z krawężników to jest lepsze niż bardzo ładny samochód w którym po prostu w pewnym momencie ktoś przestał wozić KS ?

 

Większych bzdur nie czytałem :nienie: auto z cała historia napraw a felgi Krzywe i 10 razy podmalowane :duh:

Nie ośmieszaj sie człowieku bo piszesz naprawdę takie głupoty ze szkoda gadać .

Prawda jest taka ze 90% trupow przywożonych jest bez zadnych książek lub z książkami gdzie historia sie kończy np 5-7 lat temu to sa idealne auta dla naszych cofaczy :cool2:

 

Niestety auto bezwypadkowe serwisiwane i z cała historia w bazie aso jest drogie i mało kto je przywiezie .

 

nasi handlarze maja jedna święta zasadę

 

Kto wystawi najtaniej i najszybciej sprzeda :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Książka niczym biblia :lol: Jakie to śmieszne, fanatycy tego cudownego znaleziska nie rozumieją że łatwiej podrobić książkę niż np regularne zaświadczenia TUV :lol: A że niemiec po 10 latach ma w dupie noszenie książki na każdy serwis ? JAK TO MOŻLIWE :lol:

 

Dodam tylko że sam na 4 wizyty w ASO wziąłem ją tylko raz, bo zwyczajnie zapomniałem o tym.

Randall, trzeba mieć elementarną wiedzę na temat jak coś takiego funkcjonuje. Są Niemcy "fleje" jest u nich tanio i takie auta trafiają do nas. Są też Niemcy, którzy pedantycznie dbają o wszystkie szczegóły tego co mają, bo wiedzą że można z tego coś jeszcze wyjąć. Ale za taką opcję trzeba odpowiednio zapłacić. Jak to się ma do tych cukierkowatych opisów handlarzy? Nijak.

 

OK zgadzam się z Tobą. Ale czy dbanie o auto zawiera się tylko w KS ? Jeśli ktoś ma wypełnioną idealnie KS a auto było 10 razy podmalowywane, felgi krzywe, spód poharatany z krawężników to jest lepsze niż bardzo ładny samochód w którym po prostu w pewnym momencie ktoś przestał wozić KS ?

Chodzi tylko o odtworzenie zagranicznej historii auta, po to jak dla mnie jest potrzebna KS. Ja zawsze dzwonię lub mailuję i nie raz prawda wychodzi na jaw i nie trzeba nawet książki trzymać w ręku. Wierz mi, wychodzą cuda na kiju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz wrzucić czytelny skan KS? Pomogę koledze i zadzwonię do dwóch ostatnich serwisów z KS. I druga sprawa, nie masz pojęcia jak wygląda handel używanymi samochodami między Niemcami i nie tylko. Bez aktualnej KS nikt by nie chciał z tobą gadać, oprócz ciapatych.

Ale po co Ci skan, masz VIN. Jesteś taki mądry zadzwoń do serwisu BMW.

Druga sprawa, no właśnie mam pojęcie jak wygląda handel używanymi autami. W tym roku kupiłem i sprzedałem już przyjacielu ok.30 BMW. W tamtym ok. 70.

Większość aut kupiona z prywatnych rąk. I to co wypisujesz to jakaś kpina nie mająca odzwierciedlenia do rzeczywistości.

Ostatni przykład z zakupu 530d z Rosenheim. 2 właściciel auta, w garażu dodatkowo oryginalne E36 ACS z 97, do tego F01 i E36 328Cabrio. Auto utrzymane pedantycznie, wszystko robione w ASO na potwierdzenie fv. A książka... od momentu zakupu nie prowadzona.

Wybierz się chodź raz błagam na zachód i nie ośmieszaj się już :)

 

Niestety auto bezwypadkowe serwisiwane i z cała historia w bazie aso jest drogie i mało kto je przywiezie .

mam takie co raz, a potem mi piszą że rąbię ludzi po portfelu bo sprzedaję E39 po 30tysi

 

Dobra ja to wyłączam się z tej dyskusji.

Jeszcze raz zapraszam do Siebie, jeśli będzie lipa...... można mnie tu opisać wytłuszczonym.

A jak na razie to pozdrawiam "bijących pianę" na okrągło ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Tak, całe dnie pucują swoje 13 letnie 320i i piszą na forach jakie to igły mają. A książkę serwisową czytają wnukom do poduszki.

No i przy piwie dyskutują że prawdziwe BMW się skończyło na E36 :cool2:

Nowych nie kupują, bez sensu, za drogi serwis... a jak już zdzwoni polak to oddają mu z autem pół garażu, opuszczając 50% ceny, potem tankują auto do pełna i pytają na jaki adres paczki wysyłać :)

słoju takie farmazony to u siebie w tej koziej dupie powiadaj, bo wszyscy pomyślą że jesteś cwaniak i wesołek.

nie będę polemizował z każdym słowem nie na temat i przekręconym w stosunku do mojej wypowiedzi.

myślisz że to śmieszne?

i że sam się wyrwałeś z kraju na zachód? proszę Cię PRL już się skończył.

jakbym miał polemizować z takimi tekstami to klawiaturę bym zajechał i w Tworkach skończył :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz? Nie jesteś przygotowany na takich "upierdliwych" klientów jak ja.

Jestem, dlatego podaję w ogłoszeniach VIN.

Klient to dla mnie ktoś, kto dzwoni i pyta. Wtedy dostaje wszystko czego tylko chce.

A jeśli w czasach w których mamy po milion darmowych minut, komuś szkoda na wykonanie do mnie jednego połączenia.... to niech sam sobie odpowie na pytanie czy szuka auta czy nudzi się przed kompem.

 

słoju takie farmazony to u siebie w tej koziej dupie powiadaj, bo wszyscy pomyślą że jesteś cwaniak i wesołek.

nie będę polemizował z każdym słowem nie na temat i przekręconym w stosunku do mojej wypowiedzi.

myślisz że to śmieszne?

i że sam się wyrwałeś z kraju na zachód? proszę Cię PRL już się skończył.

jakbym miał polemizować z takimi tekstami to klawiaturę bym zajechał i w Tworkach skończył :mrgreen:

No i wyszła słoma z mieszczucha WWA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

a Ty myślisz że epokę walonek i beretu z antenką zamieniłeś na złotoustą erudycję i jesteś taki cool i światowy.

słoma to gubią osobniki Twojego pokroju które udają że są z Warszawy.

ja nie mam kompleksów z tym bo jestem stąd dosyć długo :D

więc takie teksty dla mnie to:

jak ten film :arrow:

już wtedy było to znane :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale o co Ci chodzi? Jestem z Puław, tu się urodziłem, tu mieszkam i nie wybieram się stąd nigdzie.

A Ty mi ze "słojem" wyjeżdżasz.

Zauważ, nikogo nie obrażam i nie obraziłem.... za to wystarczy poczytać innych wpisy.

 

Neandertalczyk tanie? Ostatnio dwie E39 po 28tysi. Kolejna za 26. Dwie E34 jedna za 18, druga za 22 tysie. No do tej pory zarzucano nam to że strasznie się cenimy...

 

 

Czyli nie podasz, tak? Nie mam zamiaru szlajać się po polskich ASO, skoro bez wychodzenia z domu mogę uzyskać interesujące mnie informacje. Więc napisz wprost, wrzucisz skan KS lub dasz kontakt do serwisów? Tak czy nie, może być na pw.

Ja bez wychodzenia z domu po VINie mogę sprawdzić każde BMW.

Jutro przyjacielu wrzucę Ci skany bo książka leży sobie w schowku auta, ale za to Ty oficjalnie mnie przeprosisz, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ej, ale o co Ci chodzi?

Zauważ, nikogo nie obrażam i nie obraziłem....

poczytaj uważnie jakie "śmiszne" odpowiedzi na moje posty pisałeś to się może dowiesz.

nie jesteś pierwszy taki na tym forum wszystkowiedzącym i najmądrzejszym ale jak powszechnie wiadomo z ludowego przysłowia każda pliszka swój ogonek chwali.

dobra kończę tą farsę bo szkoda marnować czasu.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakim specem od ustalania prawdy, przekonasz się jak jutro podasz namiary na dwa ostatnie serwisy niemieckie. Oczywiście efekty udostępnie na forum. Wyobraż sobie, że zrobię to nawet wtedy jak racja będzie po twojej stronie. Również kończę na dzisiaj dyskusję. Do jutra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

 

Większych bzdur nie czytałem :nienie: auto z cała historia napraw a felgi Krzywe i 10 razy podmalowane :duh:

Nie ośmieszaj sie człowieku bo piszesz naprawdę takie głupoty ze szkoda gadać .

Prawda jest taka ze 90% trupow przywożonych jest bez zadnych książek lub z książkami gdzie historia sie kończy np 5-7 lat temu to sa idealne auta dla naszych cofaczy :cool2:

 

Niestety auto bezwypadkowe serwisiwane i z cała historia w bazie aso jest drogie i mało kto je przywiezie .

 

nasi handlarze maja jedna święta zasadę

 

Kto wystawi najtaniej i najszybciej sprzeda :cool2:

 

To ty ośmieszasz sie każdym swoim wpisem typowego mirka handlarza władcy książek serwisowych. Nie pisz do mnie tego bełkotu bo aż oczy krwawią. Ból dupy na każde e46 nie od Ciebie i wiecznie dwie te same osoby piszą ten szlam. Czasem mam wrażenie ze to forum to dwa światy. Jeden normalny, pozytywnych ludzi poznanych na zlotach itp a drugi handlarzyn którzy zaszczekaja cie do upadłego bez grama kultury. Każdy twój post mozna zamienić na takie zdanie "tylko ja mam dobre e46, kup moje, nie bądź frajer".

 

Jeszcze żałosna gadka która ma udowodnić ze książka serwisowa = 1000% zadbane auto. g*wno prawda, każdy czy prywatny czy firmowy zajechany paździerz moze mieć książkę do końca. Beda w niej wymiany oleju i klocków.

 

ALE NIE BEDZIE W NIEJ INFORMACJI JAK KTOŚ JEZDZIL TYM AUTEM I JAK JE TRAKTOWAŁ, CZY DBAŁ O LAKIER CZY SZOROWAŁ NA SZCZOTKACH, CZY JARAŁ SZLUGI W ŚRODKU CZY NIE.

 

Czy to jest takie trudne ? Nie, ale lepiej wmawiać ze swiat jest tylko czarno biały albo jest książka albo nie ma.

 

Na koniec najlepsze zdanie, NASI HANDLARZE - a ty kim jesteś ? Dobrym duchem ?

Jest tutaj na forum jeszcze jeden człowiek który handluje autami, między innymi E46 ale nigdy nie widziałem żeby w ramach marketingu uwłaczał wszystkim dookoła. Po prostu robi swoją robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów się co jest bardziej prawdopodobne.

1.Ktoś jest pedantyczny, dba o auto i zbiera wpisy w książce.

2.Ktoś jest pedantyczny, dba o auto i nie zbiera wpisów w książce.

 

Uwierzysz mi na słowo, że mam auto od 15 lat serwisowane w ASO, wszystko robione na czas i tylko u nich bez książki? Haahaha już to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viewtopic.php?f=44&t=268975&hilit=e46+323&start=15 >>> Panie Zenku czyjeś łatwo oczernić a swoje pamiętasz za 3k euro max? Mając swoją elementarną wiedze nie stwierdziłeś wyrwanego mocowania?

Jak to mogło być przecież sam kiedyś stwierdziłeś że w autach od ciebie wymienia się tylko tuleje nr 9 i nic nie puka i nic nie stuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem od dechy do dechy dyskusji, która się rozwinęła - książka vs jej brak

Jako, że temat jest o e46 to wtrącę jak ja na to się zaopatrywałem kupując swojego śmierdziela.

W ogłoszeniu było o KS, jednak ja nie dopytywałem o potwierdzenie - pojechałem looknąć, potem parę dni później możliwie duży przegląd u znajomego na OSP, potem wprost do ASO - najpierw kluczyk i weryfikacja tego co w kompie, dat itd z tym co deklaruje sprzedający + 2-3 godziny a może więcej trzepania przez niby znawców mechaników bmw, sprzedający miał ten neseser bmw ze wszystkim ale nie zaglądałem ( oglądana sztuka miała wtedy 6 lat z hakiem )

Gdybym znał wtedy mechanika od BMW to bym tam zawitał jako 3 punkt sprawdzający ale niestety nie znałem wtedy.

W domu dopiero po paru dniach od zakupu rzuciłem okiem na tą KS, wpisy, jakieś faktury i inne pierdoły.

Gdyby jej nie było, dopytywałbym pewnie z jakich powodów.

Co do kieratu w omawianej sztuce, to mój się zajechał dopiero od niedawna, jak przekroczyłem 210 tyś, w jednym miejscu na długości paru cm a szerokości koło cm - może za dużo miasta, może od maści na uczulenie którymi wiecznie smaruje łapska, nie mam dłoni pianisty a odciski od żelastwa też jednak swoje robią i może tu pies pogrzebany. Nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=44&t=268975&hilit=e46+323&start=15 >>> Panie Zenku czyjeś łatwo oczernić a swoje pamiętasz za 3k euro max? Mając swoją elementarną wiedze nie stwierdziłeś wyrwanego mocowania?

Jak to mogło być przecież sam kiedyś stwierdziłeś że w autach od ciebie wymienia się tylko tuleje nr 9 i nic nie puka i nic nie stuka.

 

 

A co ma wyrwanie mocowania wózka do auta nie serwisowanego ? Wez rozoedz sie a ściana zawsze Cie znajdzie :cool2:

 

Wada fabryczna to wada na ktora sprzedawca nie ma wpływu przynajmniej ja jeżdzę po aso i nie boje pokazywać stanu technicznego i podawać vin każdemu kto dzwoni w przeciwieństwie do innych .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni przykład z zakupu 530d z Rosenheim. 2 właściciel auta, w garażu dodatkowo oryginalne E36 ACS z 97, do tego F01 i E36 328Cabrio. Auto utrzymane pedantycznie, wszystko robione w ASO na potwierdzenie fv. A książka... od momentu zakupu nie prowadzona.

Wybierz się chodź raz błagam na zachód i nie ośmieszaj się już :)

 

Niestety auto bezwypadkowe serwisiwane i z cała historia w bazie aso jest drogie i mało kto je przywiezie .

 

Dobra ja to wyłączam się z tej dyskusji.

Jeszcze raz zapraszam do Siebie, jeśli będzie lipa...... można mnie tu opisać wytłuszczonym.

A jak na razie to pozdrawiam "bijących pianę" na okrągło ;)

 

Teraz to strzeliłeś sobie sam gola :mrgreen: rosenheim to skladowsko złomów którymi rządzą bracia z Turcji i podobnych nacji jezeli nawet zobaczył bym ogłoszenie od prywatnej osoby to napewno była by to osoba ciemnoskóra

Teraz juz wiemy dlaczego sprzedajesz po 70 bmw rocznie bo ten zlomowiec w Niemczech ma niskie ceny a większość tropów z tamtąd jestvpochodzenia made in italy :cool2: niestety za duzo mam lat zeby mi wciskać taki kit kolego :mrgreen: moze dla większości handlarzy liczy sie ilośc dla mnie jakość :cool2:

 

Dodam jeszcze ze rok temu rosenheim było całe zalane i mase trupow z tamtąd było przywożonych podpowiedzi .

 

Jeżeli ktos jest zainteresowany twoim autem to niech jedzie i napisze z radością jak nim wraca do domu ,oby nie był to ktos

Z twoich znajomych :cool2:

Dobrych interesów życzę :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.