Skocz do zawartości

E87 118d 2010 modul CAS padl


gagapuk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to możliwe żeby w tak młodym aucie padł modul ale stało sie. Historia zaczęła sie kilka dni temu pilot działał kiepsko (niestety od poprzedniego właściciela otrzymałem tylko jeden) przy każdej probie otwarcia samochodu musiałem nim uderzyć o kolano. W czwartek rano samochód otwarł się lecz nie odpali. Po włożeniu kluczyka i nacisnieciu start nic, powtórzyłem procedurę z waleniem kluczykiem i zadziałało ale tylko raz, później resztę dnia nic. Stwierdziłem ze trzeba nowy kluczyk, zamówiłem dwa. Następnego dnia odebrałem pan poinformował ze ma dzialac ale nie dziala. Ta sama historia po nacisnieciu kluczyka nic sie nie dzieje ale tym razem pojawia sie gong i symbol przekreslonego kluczyka. Podpiąłem laptopa i inpa pokazała blad Cas, brak komunikacji. Poprosiłem tez speców od bmw i merca zeby podpieli swoje ustrojstwo i niestety obawy sie potwierdziły, brak komunikacji z Cas. Samochód juz dwa dni stoi w serwisie i panowie twierdza ze nie maja czasu. Telefonów nie odbierają ani nie oddzwaniają, przecie to 10min roboty no moze z kodowaniem trochę więcej. Narzekamy na nasze polskie serwisy a w anglii to samo. Pozdrawiam Grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
10minut roboty z wymiana CAS?? Chyba nie wiesz co mówisz :nienie: Po pierwsze casa sie nie koduje ot tak, jezeli bierzesz uzywke trzeba sklonowac ten ktory juz masz o ile sie da, jak nie to wtedy programowanie NOWEGO z ASO a to ani tanio ani szybko nie bedzie

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebralem samochód dziś rano, pan powiedział że kodowanie trwało 8 godzin ale szczęśliwie udało się za pierwszym podejściem. Jakież było moje zaskoczenie gdy zauważyłem że wszystkie ustawienia zakodowane przeze mnie zostały zresetowane. Trza będzie kodowac jeszcze raz, przynajmniej zrobię to z przyjemnością.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.