Skocz do zawartości

BMW e92 335d VIN: WBAWD71060P074033


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

mnorbert niepotrzebnie skasowałeś nr rejestracyjny - przecież auto to nie osoba, w żaden sposób nie identyfikuje konkretnej osoby, ani w sumie nikogo

 

Mam również PESEL tego gówniarza 88'. Dowiem się w tygodniu jak to wygląda prawnie i numer wróci jak to potwierdzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mogło mieć wady ukryte, o których sprzedawca mógł nic nie wiedzieć. Ale jak napisał, że auto absolutnie bez wad ukrytych, to są dwie możliwości.

Wiedział i ukrył ten fakt.

Nie wiedział, ale piszącI że absolutnie bez... wprowadził ludzi w błąd. I należy się to co obiecał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M3 FAN 1 jesteś oszust i tyle, przez takich jak ty kupno używanego samochodu w normalnym stanie jest prawie nie wykonalne... Mam nadzieje że utopisz kasę na tym aucie i się wreszcie nauczysz pisać prawdę. Swoją drogą znajomy opowiadał że jak pojechał po auto i okazał się handlarz (prywatny właściciel) i go chciał oszukać to tak go przekopali że błagał żeby wziął rekompensatę za drogę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrz jak w tym ASO się nie znają, tyle rzeczy znaleźli, a to tylko czujnik ABS uszkodzony :duh:

A myślisz ze ASO to GURU i na wszystkim się zna !!!pewnie dla ciebie tak :D

Podarujcie sobie bez sensownych komentarz :twisted: zamieszczam foto i wtedy się wypowiecie

 

ja jedyne w ASO co bym sprawdzał przy kupnie auta to odczyty przebiegu, a całkowite sprawdzanie samochodu u nich uważam za stratę pieniędzy, bo gówno się znają (może nie wszędzie, ale piszę z własnego doświadczenia po przygodzie ze sprawdzaniem auta w ASO). Wolałbym pojechać do zaprzyjaźnionego warsztatu/blacharza, tam zapłacić 1/4 kwoty i sprawdzili by mi auto 10x bardziej rzetelnie i dużo lepiej pod kątem napraw blacharskich, także misiu kolorowy nie trafiłeś z tym, że ASO to dla mnie w jakiś sposób guru. Sprzedajesz ulepa jadąc na plecach forum, teraz będziesz tutaj toczył z każdym wojny? idź sobie stąd :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą znajomy opowiadał że jak pojechał po auto i okazał się handlarz (prywatny właściciel) i go chciał oszukać to tak go przekopali że błagał żeby wziął rekompensatę za drogę...

 

 

Chciałbym to zobaczyć

Andersen przy Tobie to dopiero sie uczy pisac pierwsze baśnie

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

suprnowa też chciałbym to zobaczyć :D Koleś jest mocno rozrywkowy więc od razu bym tego w bajki nie wkładał, pewnie ubarwił ale samym wyglądem budzi respekt...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to powiadasz kolego M3 FAN że wymieniasz czujniki na nieoryginalne niedziałające i nic o tym nie wiesz, ciekawe, ciekawe .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.