Skocz do zawartości

Ile pali 324td ?? I ile teraz kosztuje takie e30 324?


Rekomendowane odpowiedzi

I prosze również o jakieś opinie na temat tego silnika.., czy jest cichy czy głośny? Czy klekocze? jak jest z awaryjnością. I jeszcze jedno ważne pytanie: Czym sie różni 324 td od 325td ... Dziękuje za odpowiedzi i Pozdrawiam fanów aut z duszą!!! :8)
kocham moją bejke!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja pali max 9l przy szybkiej i w miarę dynamicznej jeździe, średnio około 8. Silniki 2.4 mają dosyć nienajlepszą sławę, gdyż zdarza się że pękają w nich głowice. Moja naszczęście jest w dobrym stanie, żadnego przydymiania ani problemów z odpalaniem. Jak na Diesla to chodzi bardzo ładnie-wibracje są nieznaczne a kultura pracy 6R całkiem fanja. Przy tym silniku należy dbać o poprawne jego rozgrzewanie i delikatne traktowanie przed wyłączeniem. 325 to zupełnie inna konstrukcja- głowica wzmocniona(chociaż też pęka), turbina z elektronicznym sterowaniem, intercooler, oraz nowa super awaryjna pompa wtryskowa BOSH-a :mrgreen: . Dużo zależy od tego w jakim stanie kupisz pojazd, czasem warto trochę dopłacić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w zime pali mi 10 w miescie teraz mysle ze jakies 9 litrow. Silnik klekocze na wolnych obrotach ale jak juz jedziesz to trudno poznac ze to diesel. Brzmi bardzo fajnie ;-) Pozatym tak jak pisal kolega. Rano pierwsze kilometry jedziesz powolutku i rozwaznie zeby nie zatyrać tubo i głowivy. Ja mam przebieg 207 k km i w sumie kłopoty miałem zimą przy tych mega mrozach. Ale wymieniłem filtr paliwa oraz swiece i odpalił jak marzenie. Nieco dymi ale dopiero jak mu sie fest wdepnie. Przy zwyklej jezdzie nie widze w lusterku dymka.
Radość z jazdy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze. Patrząc na Wasze wyniki widze ze cos ma nie tak z silnikiem ze tak dużo łyka. Może filtr już zapaćkany? a moze to cos innego? dodam ze noga mam leciutką i 3 ts obr nie przekraczam
Radość z jazdy!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w E28 srednio 7-8 litrow, w gestym miescie lub autostrada w w poblizu predkosci maksymalnej zbliza sie do 10L, tej wartosci jeszcze nigdy nie przekroczylem.

E24 628CSi 12/1982 Delphin-Metallic - wegetacja... :(

E28 524td 06/1985 Karminrot ze szpera :) i silnik nowka!!!


Nowe amortyzatory BILSTEIN B6, CZESCI UZYWANE

Kontakt: 0049-176-4889-3646, 0695039390, GG 244669 lub PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.