Skocz do zawartości

BMW e92 335d VIN:WBAWD71050P075089


Rekomendowane odpowiedzi

He śmieszne :D

Oferuje tobie bez porównania ładniejsze bmw praktycznie w bardzo podobnych pieniądzach jak ten Pasztet :? A ty nawet nie przyjedziesz zobaczyć ...

 

Zapraszam na oględziny jeśli szukasz dobrego auta.

 

Nadal monitoruje sobie polski rynek tego co szukam. Mam "na tablicy" Twoje auto i przymierzam się do przyjazdu, tak jak pisałem w PW. Właściwie już obdzwoniłem serwisy BMW w Poznaniu, ale do końca marca czasowo nie ma opcji żebym przyjechał. Chyba, że chcesz podjechać do Szczecina i zapłacę za wachę :D

 

PS. 10k różnicy, to nie jest ta sama kwota :cool2: Ale spokojnie sam siebie uświadomiłem po tym pierdzie z Myszkowa, że nie ma co oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety polski rynek aut uzywanych jest nienormalny. Zarowno patrzac na wielu sprzedajacych, jak i na wielu kupujacych. Celowo nie pisze wszystkich, bo duzo aut zostaje dprzedawanych szybko i z zadowoleniem kupujacego i sprzedajacego.

 

Sam bywam w Niemczech dosc czesto w zypelnie innych sprawach, ale lubie sobie popatrzec, czasem wykorzystac dobry strzal gdy chce zmienic auto i jestem pewien, ze wiele osob, ktore kupuja kilkuletnie auto byloby zszokowanych niskim poziomem atencji sprzedajacego. Tam malo kto wystawi nos poza plac, bo ich czas drogi, a auta z gwarancja sa naprawde znacznie drozsze. Tutaj wielu sprzedajacych pisze bzdury, zamiast po prostu dac do zrozumienia, ze nic nie wie i ze kupujacy kupuje auto takie, jakie widac. Bo najczesciej ci handlarze wiedza bardza bardzo malo. A oczywiste jest, ze nic nie dziala gorzej na kupujacego jak rozpoznanie, ze sprzedawca klamie. Sam wiem, ze zeby dobrze zrobic auto trzeba wydac dosc duzo, co z punktu widzenia handlarza moze byc nieoplacalne, bo gdzies chca zaoszczedzic. Kupujac samochod dla siebie nie traktuje sie go jak lokaty kapitalu.

 

Nie wiem, jaka jest osoba, ktora sprzedaje to auto z watku, ale pewne jest, ze kupujac za tyle auto w Niemczech trzeba miec pewnosc, ze bedzie mialo jakas wade mechaniczna albo blacharska. Kupienie dobrze utrzymanego samochodu z malym przebiegiem bez wad jest niemozliwe.

 

Ale, czy naprawiona przygoda blacharska w kazdym przypadku dyskwalifikuje auto? Wg mnie jak jest wybor miedzy autem z duzym przebiegiem, a tym ktore mialo nieduzy wypadek, jest oczywisty. Bo auto z gruba warstwa lakieru, z nawet zle spasowanymi blachami i innym odcieniem pomalowanych elementow moze byc dlugo bezproblemowe, o ile tylko wypadek rzeczywiscie nie byl duzy.

 

Problem tylko w tym, ze czesto kupujacy na prawde wierza, ze sprowadzone auto z malym przebiegiem, roznymi kosztami zwiazanymi ze sprowadzeniem, marżą handlarza (ktora powinna byc dla wszystkich oczywista) moze byc tanie. To nie jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc jednak pod uwagę zabranie dowodu rejestracyjnego i wydanie go ponownie po 6 tygodniach nie świadczy raczej o naprawie czysto blacharskiej.

 

Może świadczyć np o tym, że komuś nie chciało się wymieniać przedniej szyby po odprysku przez 6 tygodni bo np miał na to wyj....ane. Albo zwyczajnie nie miał przeglądu więc mu go odebrali, zrobił przegląd i jeździł na pokwitowaniu 30 dni (bo może)

 

Przecież sprawdzenie auta jest proste jak drut. Dzwonisz, załatwiasz VIN, wrzucasz w google, sprawdzasz hostorię w ASO - jak jest czytso, jedziesz z kimś obeznanym w marce i oglądasz. Nie trzeba snuć domysłów, bawic sie w detektywa i pisac scenariusz dlaczego komuś zabrano dowód na 6tygodni.

 

BTW grubsza naprawa blacharska raczej trwała by znacznie dłużej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież byłem na miejscu :) Wczytaj się w wątek.

 

Czytam od początku i właśnie się dziwie po co tam pojechałeś - wiedząc, że auto nigdy nawet nie odwiedziło ASO, w dodatku ta atrakcyjna propozycja z obniżeniem ceny pod warunkiem nie odwiedzania serwisu - to już w ogóle meksyk :duh:

 

Jesteś ze Szczecina - zamiast szukać auta za zachodnią granicą, zachciało Ci się wycieczki do Częstochowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież byłem na miejscu :) Wczytaj się w wątek.

 

Czytam od początku i właśnie się dziwie po co tam pojechałeś - wiedząc, że auto nigdy nawet nie odwiedziło ASO, w dodatku ta atrakcyjna propozycja z obniżeniem ceny pod warunkiem nie odwiedzania serwisu - to już w ogóle meksyk :duh:

 

Jesteś ze Szczecina - zamiast szukać auta za zachodnią granicą, zachciało Ci się wycieczki do Częstochowy:)

zapewne przy okazji pielgrzymi do miasta Świętej Wieży...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież byłem na miejscu :) Wczytaj się w wątek.

 

Czytam od początku i właśnie się dziwie po co tam pojechałeś - wiedząc, że auto nigdy nawet nie odwiedziło ASO, w dodatku ta atrakcyjna propozycja z obniżeniem ceny pod warunkiem nie odwiedzania serwisu - to już w ogóle meksyk :duh:

 

Jesteś ze Szczecina - zamiast szukać auta za zachodnią granicą, zachciało Ci się wycieczki do Częstochowy:)

 

Niemcy też monitoruje, problem mentalny jest raczej z akcyzą. 15000 do zapłaty, ceny aut podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież byłem na miejscu :) Wczytaj się w wątek.

 

Czytam od początku i właśnie się dziwie po co tam pojechałeś - wiedząc, że auto nigdy nawet nie odwiedziło ASO, w dodatku ta atrakcyjna propozycja z obniżeniem ceny pod warunkiem nie odwiedzania serwisu - to już w ogóle meksyk :duh:

 

Jesteś ze Szczecina - zamiast szukać auta za zachodnią granicą, zachciało Ci się wycieczki do Częstochowy:)

 

Niemcy też monitoruje, problem mentalny jest raczej z akcyzą. 15000 do zapłaty, ceny aut podobne.

Ktos kiedys musial akcyze zaplacic...i teraz myslisz, ze te 15 000zł nie uwzgledni w cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprowadzony uwzględni, jeśli niesprowadzony tylko z polskiego salonu, to nie uwzględni. Skończmy dyskusję, bo jest niepotrzebna.

Jeżeli z polskiego salonu to na pewno uwzględni bo płacił 18,6% od duzo większej kwoty...Powodzenia w szukaniu okazji.. :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.