Skocz do zawartości

BMW e92 335d VIN:WBAWD71050P075089


Rekomendowane odpowiedzi

Uczulam na tego sprzedawcę: http://otomoto.pl/bmw-335-d-2008-m-coupe-carbon-C35043657.html :duh:

 

Początkowo auto wystawione za 80 000 zł. Sprzedawca zapewniał, że auto bezwypadkowe, użytkowane przez ojca/dziadka, bez wad mechanicznych, bez wad lakierniczych, itp. W kolejnych rozmowach okazało się, że olej do wymiany, klocki, tarcza i opony do wymiany (generalnie od sprowadzenia nic z części eksploatacyjnych nie było wymieniane) oraz auto było całe malowane przez "porysowanie" drzwi kluczykiem (pomiary ponad 250 mikrometrów). Gotowy byłem sprawdzić auto w serwisie BMW w Częstochowie, sprzedawca wyraził zgodę, umówiliśmy wizytę - dzień i godzinę, był świadomy, że mam do pokonania po auto 700 km w jedną stronę. Przyjechałem na miejsce i zaczęła się szopka! :cool2:

 

Sprzedawca okazał się oszustem. :nienie: Godzinę przed zarezerwowanym serwisem auta (koszt 650 zł w BMW Frank Cars Częstochowa) oznajmił, że nie przyjedzie oraz zaproponował odebranie auta 30 km od Częstochowy za kwotę 60 000 zł bez sprawdzania auta w serwisie. Nie wyraziłem na to zgody, ale pojechaliśmy obejrzeć auto, aby dowiedzieć się szczegółów. Byliśmy również w komisariacie policji w Myszkowie (miejsce zamieszkania właściciela auta). O to informacje o samochodzie:

 

Numer VIN: WBAWD71050P075089

Numer rejestracyjny: SMY 88F*

Data pierwszej rejestracji: 14.03.2008

Data sprowadzenia: 10.2013

 

http://img02-otomoto.sogastatic.pl/original/C35043657_11.jpg

 

Okazało się, że auto było powypadkowe, przód źle spasowany (widać na zdjęciach, maska, zderzak, lampy, elementy z różnych aut), według centralnej ewidencji pojazdów dowód rejestracyjny po wypadku zabrany w marcu 2014 r. W serwisie BMW określono to auto jako "samochód widmo", samochód sprowadzono na 99% uderzony. Przez kilka lat użytkowania, auto miało zero akcji serwisowych, nawet na gwarancji, co w serwisie wzbudziło wielkie zdziwienie! Jedynie w 2011 roku auto przyjechało do serwisu na odczyt licznika (włożenie i wyciągnięcie kluczyka). W 2014 wyrejestrowanie auta. Sprzedawca mówi, że nie handluje autami, ale je sprzedaje :)

 

Po więcej informacji, głównie poufnych proszę pisać na PW. Auto typowy ULEP :mad2: Nie ma co marnować czasu i pieniędzy. Niepoważny sprzedawca.

 

Ogłoszenie wystawione przez: http://albert.otomoto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zostało wylewanie żali i oskarżenia. Człowieku pierwsza kwestia to Twoja dziecinna naiwnośc. Sądziłeś, że kupisz 08r z takim przebiegiem z najdroższym występującym silnikiem w tym modeli i praktycznie full wypasie za mniej jak 70tyś?! Przecież to jest niedorzeczne. Wyłóż 90+ tyś i będzie miał e92 335d w fajnym stanie, jak nie masz tyle kasy to nie szukaj na siłe takiego auta tylko kup sobie 320d. Druga sprawa to wygląd tegoż cuda. Spasowanie maski jest takie, że jest kiedyś 320SI określił można wlewać płyn do spryskiwaczy bez jej otwierania. Przecież od razu widać okropne szczeliny maska-zderzak. Nie widziałeś nigdy e90 i założyłeś, że to co widzisz jest OK? No bo nie wiem na jakiej podstawie wierzyłeś, że lakier i bezwypadkowość jest OK. Zresztą nawet jakby lakier był OK to do bezwypadkowości daleko droga. Może jakby się pokłócił to za 50 oddał by to e92? fajna cena, a mina sąsiada jeszcze lepsza :D

Mam nadzieję, że ten stracony czas i nerwy nauczyły Ciebie jak wygląda rynek samochodów używanych w Polsce. Powodzenia na przyszłość.

 

Pomiar 250um to 2x lakier. Komu to przeszkadza? Nie wiem dlaczego wszystkich bolą te warstwy lakieru. Ostatecznie skończy się tak, że kupicie 100% ori lakier ze wstawionym przodem w kolor i będzie wtedy super. Tutaj pewnie ten lakier jest tyle, bo nie znaleźle części w kolor i trzeba było malować :cool2:

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś zamiast zbijać cenę przez telefon wrzucił VIN na forum to z pewnością szybko byś się dowiedział, że np w aucie jest wymieniona deska rozdzielcza z pewnością po otwarciu poduszek a nie przerysowaniu kluczem:)

 

BTW miałem wiele samochodów i żadnego nikt mi kluczem nie załatwił - a handlarze to chyba mają zazdrosnych sąsiadów:P

 

Jaka kasa takie auto - nie dziwi nic:)

Dobrze że info jest dla potomnych:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje tobie bez porównania ładniejsze bmw praktycznie w bardzo podobnych pieniądzach jak ten Pasztet :? A ty nawet nie przyjedziesz zobaczyć ...

 

 

Wpierw musi "wytargować" 10tys przez telefon i wtedy pojedzie :mrgreen:

 

Nie zapominajmy, że polski klient musi nie tylko chwalić się okazyjnym zakupem ale także tym ile udało mu sie zbić z ceny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje tobie bez porównania ładniejsze bmw praktycznie w bardzo podobnych pieniądzach jak ten Pasztet :? A ty nawet nie przyjedziesz zobaczyć ...

 

 

Wpierw musi "wytargować" 10tys przez telefon i wtedy pojedzie :mrgreen:

 

Nie zapominajmy, że polski klient musi nie tylko chwalić się okazyjnym zakupem ale także tym ile udało mu sie zbić z ceny :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.