Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję Panowie za ciekawą dyskusję :), a coś więcej na temat sprzedawanego egzemplarza :)

320SI już ci napisał konkretną odpowiedź.

Zenek podał ci ostatni zarejestrowany serwis.

Co chcesz wiedzieć więcej ?

Czy warto jechać, kupić ?

Decyzja należy do ciebie.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek Miras z Ciebie nieprzeciętny...wszyscy mają szit tylko ty dame perły. Po co rzucać cenami z mobile..kaźdy naiwny wie że najlepsze okazje sprzedają sie po za internetem a to co trafia na mobile nie chciało się sprzedac po "dojściach". Transport i opłaty 6k zl....skąd Ty ta cenę wziołeś. Lohra z CH od sztuki 1000-1200zl, Akc-u między 1700-2200zl.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek Miras z Ciebie nieprzeciętny...wszyscy mają szit tylko ty dame perły. Po co rzucać cenami z mobile..kaźdy naiwny wie że najlepsze okazje sprzedają sie po za internetem a to co trafia na mobile nie chciało się sprzedac po "dojściach". Transport i opłaty 6k zl....skąd Ty ta cenę wziołeś. Lohra z CH od sztuki 1000-1200zl, Akc-u między 1700-2200zl.

Chłopczyku, nie mam tu zamiaru nikogo bronić.

Ale jesteś na tym forum od 2014 roku, w tym całe 8 postów a najeżdżasz na człowieka który co jakiś czas udziela się w temacie aut na sprzedaż ( czasem trafnie, czasem zupełnie nie, jednak nie mi to oceniać ).

Napisz coś konstruktywnego na temat danego auta a dopiero jeśli kiedyś zdobędziesz jakikolwiek autorytet będziesz mógł najeżdżać na innych. Choć to publicznie, nie przystoi.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopczyku, nie mam tu zamiaru nikogo bronić.

Ale jesteś na tym forum od 2014 roku, w tym całe 8 postów a najeżdżasz na człowieka który co jakiś czas udziela się w temacie aut na sprzedaż ( czasem trafnie, czasem zupełnie nie, jednak nie mi to oceniać ).

Napisz coś konstruktywnego na temat danego auta a dopiero jeśli kiedyś zdobędziesz jakikolwiek autorytet będziesz mógł najeżdżać na innych. Choć to publicznie, nie przystoi.

 

Przygarnął kocioł garnkowi. Mógł się zarejestrować niedawno, a przeglądać forum jako gość. Nic Ci do tego ile ma postów i jaki staż. Forum jest od wyrażania opinii, "CHŁOPCZYKU"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego od kiedy jestem na forum...w ogóle bym się nie udzielal ale jak widzę jakie dyrdymały wypisuje ten gość to ręce opadają. Autorytetu wierz mi że nie muszę tutaj zdobywać, rynek europejski znam bardzo dobrze i to mi wystarczy do wyrażania swojej opinii. Jak ktoś na oczy widzi tylko mobile i scouta to współczuję i nie dziwie się że ma klapki na oczach. Jest jeszcze masa firm aukcyjnych i innych podmiotów które nie wystawiają aut na necie bo nie mają takiej potrzeby. Mają swoich stałych odbiorców i na tym bazują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnął kocioł garnkowi. Mógł się zarejestrować niedawno, a przeglądać forum jako gość. Nic Ci do tego ile ma postów i jaki staż. Forum jest od wyrażania opinii, "CHŁOPCZYKU"...
, no to swoją opinie już przekazałeś,wracaj do piaskownicy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej potem z ubezpieczeniem takiej perły - w 2011r mi wycenili na 29 koła, ubezpieczałem w tym miesiącu u już było 19 ście mimo że z vinu biedy nie ma.

Wiem że 330ci/cd może będzie więcej bo 3 litry, mPak ale nie będzie to więcej niż 30 tysi.

Co do sprowadzania parchów - to zawsze doradzam kupno poprzedniej wersji ale z czymś i fajnej niżeli nowszego modelu z dolnej granicy cenowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygarnął kocioł garnkowi. Mógł się zarejestrować niedawno, a przeglądać forum jako gość. Nic Ci do tego ile ma postów i jaki staż. Forum jest od wyrażania opinii, "CHŁOPCZYKU"...
, no to swoją opinie już przekazałeś,wracaj do piaskownicy.

 

Milcz jak Panowie rozmawiają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gorzej potem z ubezpieczeniem takiej perły - w 2011r mi wycenili na 29 koła, ubezpieczałem w tym miesiącu u już było 19 ście mimo że z vinu biedy nie ma.

to zależy.

mi mazdę 6 '04wypas na 20 tysi.

a e46 320td '04 na 15 co jest nie porównywalne z nią :mrgreen:

Panowie skąd u was tyle zawiści.

coraz gorzej się dzieje na forum w każdym poście.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może compact na większym biedaku niż mazdolina albo dlatego że compacty zawsze były tańsze w zakupie.

Bardziej mi chodziło o to że wydasz 35 tysi na fajną sztukę a ubezpieczą tobie na 22.

Fakt, jazdy są ostatnio.

Obóz obrońców parchów, inny mający to gdzieś a kolejny lubiący zajebiste sztuki i znający realia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a słyszałeś o kimś takim jak rzeczorznawca samochodowy któy przeprowadza szczegółową ekspertyzę samochodu i na tej podstawie wylicza wartość samochodu. Z taką ekspertyzą idziesz do urzędu celnego i masz parę łądnych groszy w kieszeni

acid to nie jest też tak jak Ty piszesz, jeśli będziesz mi woził auta z De kod pocztowy od 30 do 50 po 1tys za sztukę to Ja jeszcze dzisiaj zlecę Ci transport 2 aut , najniższa stawka z jaką się spotkałem w moim regionie to 1zł za km i wiem że mam taką stawkę tylko dlatego bo jestem ich stałym klientem, kolejna rzecz to ten rzeczoznawca, OK z auta o wartości 30tys zrobi Ci 10tys i od tego zapłacisz 1860zł akcyzy , fajnie tylko jaką fakturę później wystawisz kupującemu za auto wartości 30tys zł? Doliczysz 20tys marży żeby wystawić pełną fakturę na 30tys ? Jeśli tak to vatu zapłacisz od marży 4600zł a gdzie dochodowy przy kolejnym tak rozliczonym aucie? To nie jest takie proste jak Ci się pisze :nienie: Wracając do kosztów transportu, naprawdę chętnie zlecę komuś transport aut z De za 1tys od sztuki :!: Zawsze to są 2-3 auta w miesiącu.

 

Ja się dokładam do zlecenia. Za taką kwotę też jestem chętny. :)

 

A co do marży to jeszcze dodam, że w Polsce płaci się VAT od marży, w którą wchodzi akcyza, recykling i rejestracja pojazdu, więc tak naprawdę płaci się od zysku, którego się nie osiągnęło. Jeżeli przykładowo zapłaciło się 10 tys. złotych akcyzy, to dla urzędu skarbowego ta akcyza jest Twoim zyskiem i płacisz od niej VAT. :) Więc nawet bez zaniżania faktury zakupu już jest wesoło a co dopiero po jej zaniżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.