Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Najpgorszy środek ,ale cena powala :cool2:

Transport i oclenie to min 5000-6500zl :duh:

ciekawi mnie ten przebieg zaraz ci dam znać ile i kiedy miała .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Siwy środeczek jest :cool2: ale Ja nie o tym chciałem. Zauważ że auto ma dużo odprysków na masce a błotniki i zderzak już nie , brakuje przednich krótkich nadkoli bo nie widać lotek u dołu, do tego dochodzi mocowanie chłodnicy cieczy a w zasadzie jej brak :shock: :mrgreen:

http://www.editer.pl/fotka/5435404b2f4bbe5851b2a3886882fef5_1.jpg

Więcej się dowiesz już na miejscu aha rok prod to 2003, jest jeszcze parę drobiazgów ale przy tej cenie zwyczajnie nie przystoi o nich wspominać, zabierz ze sobą paliwo bo jak widzisz ten prywatny właściciel wyjeździł wszystko do cna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,miałem okazję poznać tego sprzedającego.A mianowicie w zeszłym roku kupiłem od nich e-91 z auta jestem zadowolony lecz koniecznie trzeba patrzeć im na ręce :D . Tak jak wspomniał kolega 320si coś było z przodem,bo oni raczej ściągają lekko uderzone i naprawiają w PL ale to oczywiście nie dyskwalifikuje tylko tak jak mówiłem trzeba wszystko dokładnie sprawdzić!

Zenek ,zweryfikowałeś przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpgorszy środek ,ale cena powala :cool2:

Transport i oclenie to min 5000-6500zl :duh:

ciekawi mnie ten przebieg zaraz ci dam znać ile i kiedy miała .

 

transport max 1000zł, akcyza 1500zł nie wiem skąd ty bierzesz takie wyliczenia albo prubujesz wode z mózgu robić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transport max 1000zł, akcyza 1500zł nie wiem skąd ty bierzesz takie wyliczenia albo prubujesz wode z mózgu robić

Bez znaczenia czy to bedzie 4 czy pięć setek wiecej.Daj mi 325 z tego rocznika w tej cenie,które sprawdzę a kupie jutro.Kolejna bzdura handlarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpgorszy środek ,ale cena powala :cool2:

Transport i oclenie to min 5000-6500zl :duh:

ciekawi mnie ten przebieg zaraz ci dam znać ile i kiedy miała .

 

@Zenek po raz kolejny muszę się Ciebie czepić

Dlaczego w każdym Twoim porównaniu podajesz cenę najdroższych modeli?Może nie każdego stać na auto w oryginale z małym przebiegiem.Czy tylko takie sprzedaję się w DE?

Może komuś nie przeszkadza przygoda,jakieś mankamenty i w konfrontacji z tym jest w stanie zapłacić mniej ale za egzemplarz tego warty?

W Niemczech nie tylko same igły się sprzedają.

Jak jesteś tak zauroczony niemieckimi cenami to może zmień paszport i nie namawiaj każdego aby myślał tak jak Ty bo pachnie mi to już takim jednym Niemcem

Są auta droższe i tańsze i pozwól każdemu aby sam zadecydował na co go stać i czego może szukać.

Rynek aut używanych nie żywi się samymi perełkami.Te najlepsze zostawmy dla Ciebie

Edytowane przez suprnowa

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

transport max 1000zł, akcyza 1500zł nie wiem skąd ty bierzesz takie wyliczenia albo prubujesz wode z mózgu robić

Bez znaczenia czy to bedzie 4 czy pięć setek wiecej.Daj mi 325 z tego rocznika w tej cenie,które sprawdzę a kupie jutro.Kolejna bzdura handlarza.

 

nie chodzi mi o cenę samochodu tylko wyliczenia zenka dotyczące transportu i akcyzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpgorszy środek ,ale cena powala :cool2:

Transport i oclenie to min 5000-6500zl :duh:

ciekawi mnie ten przebieg zaraz ci dam znać ile i kiedy miała .

 

@Zenek po raz kolejny muszę się Ciebie czepić

Dlaczego w każdym Twoim porównaniu podajesz cenę najdroższych modeli?Może nie każdego stać na auto w oryginale z małym przebiegiem.Czy tylko takie sprzedaję się w DE?

Może komuś nie przeszkadza przygoda,jakieś mankamenty i w konfrontacji z tym jest w stanie zapłacić mniej ale za egzemplarz tego warty?

W Niemczech nie tylko same igły się sprzedają.

Jak jesteś tak zauroczony niemieckimi cenami to może zmień paszport i nie namawiaj każdego aby myślał tak jak Ty bo pachnie mi to trochę dziwnie.

Są auta droższe i tańsze i pozwól każdemu aby sam zadecydował na co go stać i czego może szukać.

Rynek aut używanych nie żywi się samymi perełkami.Te najlepsze zostawmy dla Ciebie

 

kolego zenkowi i tak nic nie pomorze najlepiej go zostawić w jego świecie perełek tylko niech nie próbuje zarażać tym innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez wy nie macie pojecia o opłatach jezeli wykluczanie 1000 zł opłat za auto 3000cm2

Wiszę ze edukacja niektórych tu na firum zakończyła sie na 7 klasie podstawówki .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpgorszy środek ,ale cena powala :cool2:

Transport i oclenie to min 5000-6500zl :duh:

ciekawi mnie ten przebieg zaraz ci dam znać ile i kiedy miała .

 

 

Dlaczego w każdym Twoim porównaniu podajesz cenę najdroższych modeli?

Rynek aut używanych nie żywi się samymi perełkami.Te najlepsze zostawmy dla Ciebie

p

Widze ze ty tez nie masz pojecia o drogich modelach bo ja akurat podaje średnie ceny jeźeli miałbyś jakies pojęcie

O cenach to nie pisał byś takich bzdur bo 330i dochodzą do 12 tys euro a trupy ktore wy sprowadzacie sa po 2500-3000 euro

Potem sie dziwić ze ktos z kupujących chce kupic 330i zac20 koła :mad2:

 

Zalewacie ten rynek śmieciami taka jest prawda bo na śmieciach jest najwiekszy zarobek i kazdy handlarz to wie

Wciskacie ludzia kit ze stare auto musi kosztowac grosze to rozkoszujesie sie tymi ulepami za 2500 euro ktore wozicie na lorach bo na tablice wam szkoda kasy .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
a słyszałeś o kimś takim jak rzeczorznawca samochodowy któy przeprowadza szczegółową ekspertyzę samochodu i na tej podstawie wylicza wartość samochodu. Z taką ekspertyzą idziesz do urzędu celnego i masz parę łądnych groszy w kieszeni

acid to nie jest też tak jak Ty piszesz, jeśli będziesz mi woził auta z De kod pocztowy od 30 do 50 po 1tys za sztukę to Ja jeszcze dzisiaj zlecę Ci transport 2 aut , najniższa stawka z jaką się spotkałem w moim regionie to 1zł za km i wiem że mam taką stawkę tylko dlatego bo jestem ich stałym klientem, kolejna rzecz to ten rzeczoznawca, OK z auta o wartości 30tys zrobi Ci 10tys i od tego zapłacisz 1860zł akcyzy , fajnie tylko jaką fakturę później wystawisz kupującemu za auto wartości 30tys zł? Doliczysz 20tys marży żeby wystawić pełną fakturę na 30tys ? Jeśli tak to vatu zapłacisz od marży 4600zł a gdzie dochodowy przy kolejnym tak rozliczonym aucie? To nie jest takie proste jak Ci się pisze :nienie: Wracając do kosztów transportu, naprawdę chętnie zlecę komuś transport aut z De za 1tys od sztuki :!: Zawsze to są 2-3 auta w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpgorszy środek ,ale cena powala :cool2:

Transport i oclenie to min 5000-6500zl :duh:

ciekawi mnie ten przebieg zaraz ci dam znać ile i kiedy miała .

 

 

Dlaczego w każdym Twoim porównaniu podajesz cenę najdroższych modeli?

Rynek aut używanych nie żywi się samymi perełkami.Te najlepsze zostawmy dla Ciebie

p

Widze ze ty tez nie masz pojecia o drogich modelach bo ja akurat podaje średnie ceny jeźeli miałbyś jakies pojęcie

O cenach to nie pisał byś takich bzdur bo 330i dochodzą do 12 tys euro a trupy ktore wy sprowadzacie sa po 2500-3000 euro

Potem sie dziwić ze ktos z kupujących chce kupic 330i zac20 koła :mad2:

 

Zalewacie ten rynek śmieciami taka jest prawda bo na śmieciach jest najwiekszy zarobek i kazdy handlarz to wie

Wciskacie ludzia kit ze stare auto musi kosztowac grosze to rozkoszujesie sie tymi ulepami za 2500 euro ktore wozicie na lorach bo na tablice wam szkoda kasy .

 

@Zenus to jak Ty nic nie zarabiasz to pewnie syn Owsiaka jestes.

Juz widzę jak ktoś płaci 13 tys Euro za E46 3.0

I nagle myślałeś ze klient spryskiwacze xenow odpalił a okazało sie ze sie zmoczyles i mama wybudziala Cie z tego rajskiego snu..

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Juz widzę jak ktoś płaci 13 tys Euro za E46 3.0

W styczniu sprzedałem na pomorze 325Ci Mpak po lifcie za 10tys €, Dziś rozmawiałem z panem z Wawy o imporcie 330Ci 2005r do 50tys zł ( 12tys € ) Handel między niemcami e46 330Ci z końca produkcji po 12 czy 13 tys € nie jest naprawdę niczym nadzwyczajnym. Uwierz mi że są ludzie w PL którzy chcą mieć wyjątkowo utrzymane egzemplarze e46 bo widzą jaką sklejkę z większą ilością turbin niż cylindrów pod maską proponują dzisiaj salony. Owszem każdy kupuje co chce i za ile chce, nikomu nic nie wolno narzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz widzę jak ktoś płaci 13 tys Euro za E46 3.0

W styczniu sprzedałem na pomorze 325Ci Mpak po lifcie za 10tys €, Dziś rozmawiałem z panem z Wawy o imporcie 330Ci 2005r do 50tys zł ( 12tys € ) Handel między niemcami e46 330Ci z końca produkcji po 12 czy 13 tys € nie jest naprawdę niczym nadzwyczajnym. Uwierz mi że są ludzie w PL którzy chcą mieć wyjątkowo utrzymane egzemplarze e46 bo widzą jaką sklejkę z większą ilością turbin niż cylindrów pod maską proponują dzisiaj salony. Owszem każdy kupuje co chce i za ile chce, nikomu nic nie wolno narzucać.

 

 

Jeden ktory wie co i jak reszta to nabijacze postów ktorzy ściagają najtansze auta i cła tobą 400 euro .

 

Mam 330ci z przebiegiem 40000 km wartość wyceniona w DE to 15-16 tys euro ? Z dupppy maja te ceny czy nie?

 

Bedzie tu wystawiona za 49999 zł full M pak dla kogos kto ma w garażu nowa F 30 a e46 chce jako trzecie czy piąte auto

 

Niestety zadbane bezwypadkowe serwisiwane aura nie sa dla wszystkich i nikogo nie namawiam do kupowania e46 za 30-50 tys bo nie mam w tym żadnego interesu kazdy kupuje to na co go stać .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie dotarłeś do sedna sprawy poprostu więkzości ludzi nie stać na takie samochody i dlatego ściąga się auta takie na jakie ludzi poprostu stać kazdy che żyć i zarabiać ale to nie znaczy że ściąga się same szroty. Fajnie by było ściągać same perełki ale kto to później kupi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.