Skocz do zawartości

F10 520d M-Pakiet, VIN: DU16586, Niewolno


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że daje. 184 HP to przecież nie tak mało ;)

Możecie mi wytłumaczyć co dokładnie dają te opcje?

Tak w praktyce i w prostych słowach.

Byłbym mega wdzięczny.

 

S6ABA Steuerung Teleservices - Control for Teleservices

S6VCA Steuerung Combox - Control for Combox

S612A BMW Assist - BMW Assist

S614A Internet Vorbereitung - Internet, preparations

S615A Erweiterte BMW Online Information - Expanded BMW Online Information

S616A BMW Online - BMW Online

S633A Vorbereitung Handy Business - Preparation, mobile phone, Business

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. - Telematics access request,country-spec.

Seba te opcje dwie pierwsze to na pewno sterowanie teleservisem i comboxem nie za bardzo wiem co to znaczy, BMW assist to opcja która pozwala wezwać w razie awarii najbliższy serwis, czwarta opcja to jest przygotowanie do internetu czyli odpowiedziałeś sobie na pytanie że auto nie ma interneu ale jest przygotowana że niewielkim kosztem możesz to aktywować, piąta i szósta opcja to poszerzone informacje online i BMW online także podejrzewam że internet w tym aucie może po uruchomieniu będzie miał dodatkowe możliwości związane z serwisem BMW, siódma opcja to przygotowanie telefonu komórkowego do instalacji i ostatnia opcja też nie za bardzo wiem o co chodzi ale podejrzewam że odblokowany jest Telematik dla wybranych krajów ale co to konkretnie znaczy ten Telematik to nie wiem.

Sprzedam, uchwyt ręcznego ze skóry, tylna klapa Pre-Lci Igiełka.

Człowiek nie potrzebuje gwiazdy, błyskawicy a nawet czterech pierścieni, człowiek potrzebuje dwóch nerek.

Moja ślicznota: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=211412 oceń:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.