Skocz do zawartości

BMW E46 330xi WBAAW51090JU11452


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad zakupem tego auta. To moje pierwsze bmw i chciałbym wiedzieć czy to dobry wybór. Mam do przejechania 430 km po to auto dlatego też proszę o Waszą pomoc w celu uzyskania jak najwiecej informacji na jego temat. Z góry dziękuje. Pozdrawiam http://olx.pl/oferta/bmw-e46-330xi-kombi-4x4-CID5-ID8RY3d.html#5aac32d328

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jezeli szukasz 330xi z 2001r za 15tys to najprawdopodobniej masz 15tys na koncie i chcesz zrobić interes życia :D

Tylko weź proszę pod uwagę ze po jej zakupie nie tylko czeka cię tankowanie baku co 400-500km ale prawdopodobnie w ciagu najbliższego roku dołożysz drugie tyle co wydasz na zakup tej padliny. Chyba że zamiast kupna za 25-30tys normalnej 330xi wolisz kupno tej za 15 i potem remont za kolejne 15 i tak to sobie skalkulowałeś :cool2: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gała Steptronica jakaś taka trochę przydługawa. Maska kiepsko spasowana i chyba ksenony bez sprysków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Chudy691 zaniedbane zwykłe 330i potrafi zdrenować kieszeń a X jeszcze bardziej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj facet spotkał mnie w salonie bmw i pytał czy mam do sprzedania polifta 330i ja mu ze beda dwa w sobotę na otomoto a on po ile bo w Wrocławiu jest jakiś zac20 tys zł :mrgreen: :duh:

Ja mu że ma jechać :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
chyba ksenony bez sprysków.

Ja tam raczej widzę spryski i zderzak od tego modelu, więc nie jest źle :wink:

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejaj zdjęcia i vin Ja przyjadę za 25tys jeśli auto zdrowe.

 

:cool2:

 

Takie zdrowe jak większość na allegro ,szukają najanszej padliny picuja a potem głupa rżną ze tak kupili :mad2:

 

Co do zaczepiana w serwisie to mnie znają i wiedza ze ciągnę bmw dlatego pytają niestety sa klienci ktorzy chcą Coupe polifta 330ci za 27 :cool2:

 

Zamiast dawać nam zarabiać wystarczy wpakowac sie do auta i jechać 1000-1200 km w jedna stronę i kupic ? Proste?

Tylko po co jak u nas sa na allegro tansze .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
To ludzie już Ciebie w salonie BMW zaczepiają ot tak :mrgreen: :?: Jestem po wrażeniem...

 

spryski są.

to nie zwykły człowiek to dyrektor generalny BMW pytał o te poliftowe e46.

chciał mu wręczyć nagrodę w dziedzinie importu samochodów używanych z niekręconym licznikiem :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Co do zaczepiana w serwisie to mnie znają i wiedza ze ciągnę bmw dlatego pytają niestety sa klienci ktorzy chcą Coupe polifta 330ci za 27 :cool2:

[...]

 

I w ASO oczywiście polecają ciebie :duh: Większego mitomana na tym forum nie ma. Kiedyś był niejaki "besiowy", ale wyprzedzasz go o lata świetlne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie na temat, dobre :mrgreen:

Opanowałeś ten dział niszcząc go kompletnie, osiągając przy tym nie lada sztukę napisania 3000 postów, w których żaden nie mówi nic o ocenie aut.

To jest dopiero nie na temat :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
napisz lepiej jak handlowałeś wzmacniaczami gsm i innym szmelcem zanim się nie "przebranżowiłeś" samochodowy ekspercie :wink:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejaj zdjęcia i vin Ja przyjadę za 25tys jeśli auto zdrowe.

 

:cool2:

 

Takie zdrowe jak większość na allegro ,szukają najanszej padliny picuja a potem głupa rżną ze tak kupili :mad2:

 

Co do zaczepiana w serwisie to mnie znają i wiedza ze ciągnę bmw dlatego pytają niestety sa klienci ktorzy chcą Coupe polifta 330ci za 27 :cool2:

 

Zamiast dawać nam zarabiać wystarczy wpakowac sie do auta i jechać 1000-1200 km w jedna stronę i kupic ? Proste?

Tylko po co jak u nas sa na allegro tansze .

 

No wreszcie się przyznałeś , że "ciągniesz" BMW...Masz ramę czy linką o drzewo?

 

 

320si ...nie sprzedaję już. Chcę się jeszcze nacieszyć moim ostatnim BMW.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty jestes bezrobotny ze czytałeś moje 3000 postów? Mysle ze napisze ksiazke o ludziach szukających za pół darmo bmw :cool2:

Ja mam w przeciwieństwie do ciebie uczciwą pracę. Powtarzam, zniszczyłeś ten dział. Teraz idź i zostań cesarzem księgarni :cool2:

 

Kolego autorze, każdy temat umiera, w momencie pojawienia się w nim naszego cesarza. Przykro nam. Niczego się tu więcej nie dowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.