Skocz do zawartości

BMW E93 Cabrio VIN WBAWK710X0PW98648


Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Co można powiedzieć o tym egzemplarzu ? http://otomoto.pl/bmw-320-e90-320i-automat-skora-nawigacja-serwiso-C35818255.html.

Oglądałem i jedynie co moje niewprawne oko zauważyło to niesymetryczne spasowanie maski .Opiekun auta powiedział że była lakierowana z "powodu odprysków" :lol:

Edytowane przez Rosomak69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tych czasach za co łaska, to nawet w tryby nie dostaniesz.

Chcesz kupić e93 za 65 tyś. a żydzisz na porządne sprawdzenie auta ?

Nie polecam takiego podejścia.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej czytam to forum, tym coraz bardziej dochodzę do wniosku, że polski rynek samochodowy jest popsuty przez takich jak Ty kolego.

Wszystko jak najtaniej, a najlepiej za darmoche... Nie stać Cię na taki samochód, a się nim interesujesz.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta pewność u Ciebie że mnie nie stać i że chcę oszczędzać?

Nie szukam okazji jak większość na tym forum ,chcę po prostu kupić samochód w stanie adekwatnym do ceny.

Chętnie wysłucham co masz do powiedzenia ale merytorycznie ..na temat tego egzemplarza.Chociaż gdybyś chciał mi pomóc to od razu odradziłbyś ten silnik.

Na szczęście są tu też fajni ludzie których opinii warto słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd ta pewność u Ciebie że mnie nie stać i że chcę oszczędzać?

Nie szukam okazji jak większość na tym forum ,chcę po prostu kupić samochód w stanie adekwatnym do ceny.

Chętnie wysłucham co masz do powiedzenia ale merytorycznie ..na temat tego egzemplarza.Chociaż gdybyś chciał mi pomóc to od razu odradziłbyś ten silnik.

Na szczęście są tu też fajni ludzie których opinii warto słuchać.

 

Dlaczego mam Ci odradzać silnik? Przecież silnik jak silnik to jest kwestia indywidualna.

 

Piszę to, ponieważ rozśmiesza mnie tekst, że ktoś sprawdzi Ci auto za "co łaska". Najlepiej jeszcze jak z Tobą spędzi cały dzień charytatywnie.

 

Powinieneś zwyczajnie zabrać auto do mechanika jak już je oglądałeś, ale widząc Twoje podejscie wolisz rozczulać się nad pomalowaną maską niż poprosić fachowca o zweryfikowanie rzeczywistego stanu. Prawdopodobnie pojedziesz tam jeszcze kilka razy sam, a na koncu i tak odpuscisz zakup bez głębszej weryfikacji.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tekst " co łaska" był w cudzysłowiu i byłem pewny że większość odczyta go prawidłowo .Niestety część kolegów woli przypier...olić się do nieforynnego określenia zamiast pomóc.

Przecież nikogo nie proszę o darmową pomoc.A jak będę prosił to wyślę PW do wybranych i zapewniam Cię że umiem docenić poświęcony mi czas.

Edytowałbym ten wpis ale wtedy w ogóle bedzie kicha...niech może zostanie tak jak jest...kto zrozumiał pomoże ,kto nie zrozumiał żartu i uraziło to "co łaska" niech nie pomaga .

 

PS

 

Zanim bym zabrał do mechanika może ktoś już więcej wie o nim i dlatego zapytałem w tym wydzielonym wątku .

Czy ty od razu zabierasz do mechanika każdy samochód ? Czy najpierw wypytujesz znajomych czy coś o nim wiedzą ?

I...nie mam na mysli jakich mega okazji ze nie można zapytac na forum bo zaraz wykupią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega z tego forum na privie odradził mi ten silnik .Więc dałem sobie z tym egzemplarzem spokój .Wątek do zamknięcia.

 

Tak na prawdę to każdy silnik ma jakąś "przypadłość" szeroko omawianą tu na forum. O swoim też się naczytałem, a póki co mam spokój.

Takimi rzeczami bym się nie sugerował.

 

Jak auto Ci się bardzo podoba weź je do ASO i tyle, sprawdzenie stanowi raptem 1%-1,5% ceny tego samochodu. Warto tyle wydać i mieć spokojną głowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.