Skocz do zawartości

BMW E90 330i 2007 wbavb31060pp97133 Kutno


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

proszę o opinię na temat poniższego auta:

 

http://olx.pl/oferta/bmw-e90-2008-manual-330i-skora-navi-lpg-CID5-ID816Hl.html#0b6ee35c84

 

Po rozmowie z właścicielem, dowiedziałem się że auto zostało sprowadzone do kraju (z Niemiec) kilka lat temu przez jego rodziców. Na pytanie o książkę serwisową pan odpowiedział, że nie interesował się tą kwestią (w momencie nabycia auta) i musiałby tego poszukać. Wg właściciela samochód miał przygodę parkingową, po której została przerysowana strona kierowcy tj przednie i tylne drzwi oraz zderzak. Naprawa rzekomo polegała na miejscowym nałożeniu warstwy lakieru i przymocowaniu zderzaka. Natomiast czarna podsufitówka (z M pakietu) była podobno wymysłem niemieckiego właściciela.

Będę wdzięczny za wszelkie opinie, zwłaszcza te rzeczowe.

Generalnie auta BMW znam słabo, jednakże zainteresował mnie model E90 330i (wersja przed liftingiem - silnik z pośrednim wtryskiem paliwa) i jest to jedna z moich opcji w poszukiwaniach.

 

Pozdrawiam

 

Modellbezeichnung: 330i

Ausführung: Europa

Typschlüssel: VB31

E-Code: E90

Karosserie: Limousine

Lenkung: links

Türen: 4

Motor: N52B30O0 - 3,00l (190kW)

Antrieb: Heckantrieb

Getriebe: manuell

Außenfarbe: Monacoblau Metallic (A35)

Innenraum: Stoff Fluid/anthrazit (ALAT)

Produktionsdatum: 26.07.2007

Werk: Regensburg

 

S240A Lenkrad Leder Airbag Leather steering wheel

S2CYA BMW LM Rad Sternspeiche 158 BMW LA wheel, spider spoke 158

S321A Exterieurumfänge in Wagenfarbe Exterior parts in vehicle color

S497A Mittelarmlehne im Fond Centre armrest, rear

S4AGA Interieurleisten titan matt Interior trim finishers Titanium matt

S520A Nebelscheinwerfer Fog lights

S548A Kilometertacho Kilometer-calibrated speedometer

S851A Sprachversion deutsch Language version German

 

S146A Zusätzliche Energieversorgung

S180A Dachantenne Roof antenna

S186A Einsatzfahrzeug getarnt

S249A Multifunktion für Lenkrad Multifunction f steering wheel

S320A Entfall Modellschriftzug Deleted, model lettering

S423A Fussmatten Velours Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche Warning triangle and first aid kit

S431A Innenspiegel automatisch abblendend Interior mirror with automatic-dip

S493A Ablagenpaket Storage compartment package

S534A Klimaautomatik Automatic air conditioning

S609A Navigationssystem Professional Navigation system Professional

S761A Individual Sonnenschutzverglasung Individual sunshade glazing

S850A Zusätzl. Tankfüllung Export Additional Export tank filling

S863A Händlerverzeichnis Europa Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch On-board vehicle literature German

S896A Tagfahrlichtschaltung Daytime driving light switch

S8SPA Steuerung COP Control unit COP

S940A Sonderwunsch Ausstattung special equipment BMW Individual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj czy to z tego samochodu w marcu 2014 sprzedawał na allegro wystrzeloną deskę wraz z odpalonymi poduszkami do bmw e90?

 

BTW Głośno myślę: "przerysowany bok" i zmieniona podsufitka = strzał z boku i odpalona kurtyna:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sie dziwić ze wisi długo jak z 2005 roku ceny zaczynaja sie od 9500 euro w gore :mad2:

A tu na miejscu po opłatach i transporcie z zarobkiem 40000 :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na e90, bo nigdy nie interesowałem się autami z tej serii, ale Niemcy to chyba bardzo nerwowy naród jest.

U nas po "przygodzie parkingowej" jest obcierka na zderzaku, ewentualnie jeden element do lakierowania, a w Niemczech -pół auta.

Może on parkował na parkingu dla czołgów? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ada nie żebym się czepiał ale po pierwsze napisałem to pół żartem pół serio, po drugie juz ci mówiłem ze link do szkody mojego auta jest w ogłoszeniu. Po trzecie po co mam pisać w ogłoszeniu ze zrobiony na nowych czesciach. Myślisz że to coś zmienia. Osoba zainteresowana poważnie autem. Przyjedzie i sprawdzi to normalne. A jeżeli ktoś zobaczy zdjęcia i mu się nie będzie podobało nie będzie mi głowy zawracal. Cena adekwatna do stanu, bo samochód jest naprawiony zgodnie ze sztuką. A jak ktoś woli niby bezwypadkowy po kamyk ach jego sprawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzychubyd następne ogłoszenie z caritasu, założył instalacje gazową za 4 tysie i już po pół roku sprzedaje... Wydał na auto sporo gotówki i nawet nie sprawdził książki serwisowej...

Pytania do sprzedajacego:

Jak długo jest właścicielem auta (dokładnie)?

Jeżeli nie było mocnego uderzenia to rozumiem że szyby boczne oryginalne ...

Kutno nie daleko ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie było mocnego uderzenia to rozumiem że szyby boczne oryginalne ...

 

To akurat żaden wyznacznik - ciekawe kto w PL kupiłby zamiennik bocznej szyby??? Nawet jakby wszystkie były wybite to z pewnością założone byłyby używane oryginały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak by było, taki mały off-topić byłem ostatnio na przeglądzie kolegi autem auto z 2007 roku sprawdzone według vin 2007r. A Pan diagnosta sprawdzał rok produkcji po szybach które były z 2006 roku. Taką datę chciał wpisać, więc mówię do niego to jak bym wstawił szyby z 2014 roku to by Pan wpisal rok produkcji 2014, troszkę się zdziwił i skrzywił i po mojej prośbie roz kodowa vin.;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

dziękuję za Wasze odpowiedzi. Nie wiedziałem, że auto jest już od dłuższego czasu na olx. Choć zdążyłem zaobserwować, że jeszcze z tydzień temu właściciel liczył sobie za sprzedaż jakieś 1500 zł więcej. Zapewne jest tak jak sugerujecie, czyli konkretny strzał w bok...

Osoba sprzedająca jest raczej młoda, w wieku studenckim, więc ewentualnie tym można by tłumaczyć brak zainteresowania "papierologią" auta przy jego zakupie (a może otrzymaniu?) od rodziców.

Przyznam szczerze, że pytałem sprzedawcy jak długo ma auto w posiadaniu, lecz nie bardzo pamiętam. Wydaje mi się że wspominał o 2 latach. Do tego zdziwiło mnie, gdy właściciel mówił, że praktycznie od razu do wszystkich swoich BMW montował instalację gazową. Jakoś nie trzyma się to całości. No i sam fakt pozbywania się samochodu z niemal nową instalacją gazową.

 

Czy jesteście w stanie powiedzieć Panowie, w jakim przedziale cenowym należy poszukiwać zadbanego BMW E90 330i z roczników 2006-2007?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie było mocnego uderzenia to rozumiem że szyby boczne oryginalne ...

 

To akurat żaden wyznacznik - ciekawe kto w PL kupiłby zamiennik bocznej szyby??? Nawet jakby wszystkie były wybite to z pewnością założone byłyby używane oryginały.

 

:cool2:

 

Szyby nawet z czołowa załatwia sie z używki i maja te same oznaczenia to nie Vw czy audi .

 

Jezeli ktos wstawi cwiare napisze ze Blotnik lekko przetarty i trzeba było po pomalować :cool2:

 

Ludzie chcą słuchać bzdur to im sie wymyśla historie nie z tej ziemi .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ma Ci prawdę powiedzieć jak wtedy samochodu nie kupisz? Jego guzik obchodzi czy Ciebie oszuka czy nie. Jego obchodzi żeby opchnąć auto i dostać kasę. Dobrze wie, że jak on Cie nie wkręci to zrobi to następny. A jeszcze jak Ci powie o co chodzi to go obsmarujesz na jakimś forum i zostanie z gratem. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś szuka samochodu 20% poniżej ceny rynkowej to oszukuje sam siebie. Handlarz tylko utwierdza jego "słuszne" przekonania.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

2006r 55tys zł, 155tys przebiegu, czarna z czarną skórą, uszkodzony tylny rant nadkola błotnika i zderzak z boku oprócz tego wszędzie ori lakier, wyposażenie tłuste, jest xenon dynamic, sport fotele w elektryce z pamięcią również grzane, tempomat, multifunkcja w sport kierownicy, szyber, navi PRO, tuner TV, muzyka logic7, alu 18", lampy ori smoke, pdc x2, fotochrom, alarm bmw, el.składane lusterka, pakiet oświetlenia, keylessgo, system załadunku, sensory deszczu i zmierzchu, sos, bluetooth.

http://www.editer.pl/fotka/2aa2e8e94a17084b96ab8ec3fd6d52a1_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
2006r 55tys zł, 155tys przebiegu, czarna z czarną skórą, uszkodzony tylny rant nadkola błotnika i zderzak z boku oprócz tego wszędzie ori lakier

jakbyś opuścił 50% to się jakiś chętny znajdzie :norty:

przecież to już stare samochody jak pisze się na forum :mrgreen:

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To akurat żaden wyznacznik - ciekawe kto w PL kupiłby zamiennik bocznej .

 

Trochę inna historia ale ja na przykład miałem nie tak dawno na prawym boku wstawione zamienniki przez firmę ubezpieczeniową po tym jak mi wybili jakieś h... pod blokiem. Miałem do wyboru albo takie albo wcale i wymianę na własny koszt. Wiem że to skrajny przypadek ale się zdarza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenek, nikt nie chce słuchać Twoich wymyślanych historyjek. Ludzie jak zadając pytania chcieliby zazwyczaj poznać prawdę. Tylko u sprzedawcy auta to nie przejdzie. Zawsze musi być kolorowanie i zaklinanie rzeczywistości.

 

 

To nie słuchaj nikt ci niekaze twoje posty nic nie wnisA do tematu ich lepiej na spacer i wyłącz internet .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ma Ci prawdę powiedzieć jak wtedy samochodu nie kupisz? Jego guzik obchodzi czy Ciebie oszuka czy nie. Jego obchodzi żeby opchnąć auto i dostać kasę. Dobrze wie, że jak on Cie nie wkręci to zrobi to następny. A jeszcze jak Ci powie o co chodzi to go obsmarujesz na jakimś forum i zostanie z gratem. Ja wychodzę z założenia, że jak ktoś szuka samochodu 20% poniżej ceny rynkowej to oszukuje sam siebie. Handlarz tylko utwierdza jego "słuszne" przekonania.

 

Prawda jest taka, że jakby miał normalne auta to miałby i normalnych klientów, którzy w bajki nie wierzą. A tak wymyśla te swoje farmazony, że normalny kupujący odwraca się na pięcie za sam bełkot który jest mu wciskany. Potem musi użerać się z "łowcami okazji" którzy w te historie chcą wierzyć.

Takie coś dzisiaj wyczytałem w internetach :

OSOBA 1: Ja jestem w trakcie kupowania auta. Jest tragedia, Janusze kręcą liczniki rutynowo, ściemniają jak to wszystko było w aucie wymieniane a nie było, a niech tak pęknie rozrząd i po silniku. Coraz bardziej zastanawiam się nad nowym autem bo zwyczajnie mam dość tych cweli.

 

OSOBA 2: A ja jestem w trakcie sprzedaży i już nie mam siły do Januszy, którzy ciągle wybrzydzają. Oczekują po 8 letnim aucie stanu fabrycznego. W historię samochodu i tak nie chcą wierzyć bo oni wiedza lepiej.

 

To trochę jak z pytaniem co było pierwsze jajko czy kura?

:8)

 

P.s. Zenek opowiedz co z tą Twoją słynną klapą się stało :norty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.