Skocz do zawartości

e87 118i WBAUE51030PZ27867 Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ponownie :-)

 

Co sądzicie?

http://olx.pl/oferta/bmw-118i-climatronic-CID5-ID7AZ8f.html#71092e710e

 

Model description: 118i

Market: Europa

Type: UE51

E-Code: E87 (MUE)

Chassis: Sports Hatch

Steering: links

Doors: 5

Engine: N43B20U0 - 2,00l (105kW)

Drive: Heckantrieb

Transmission: manuell

Body Color: Schwarz 2 (668)

Upholstery: Stoff Network/anthrazit (AUAT)

Production date: 26.06.2008

Assembled in: Regensburg

 

S1CBA CO2 Umfang / CO2 package

S411A Fensterheber elektrisch vorne/hinten / Window lifts,electric,front/rear

S4AKA Interieurleisten silber / Interior trim finishers silver

S548A Kilometertacho /Kilometer-calibrated speedometer

S851A Sprachversion deutsch / Language version German

 

S1CAA Selektion COP relevanter Fahrzeuge / Selection of COP relevant vehicles

S1CCA Auto Start Stop Funktion / Auto start/stop function

S1CDA Brake Energy Regeneration / Brake Energy Regeneration

S255A Sport-Lederlenkrad Airbag / Sports leather steering wheel

S423A Fussmatten Velours / Floor mats, velours

S428A Warndreieck und Verbandstasche / Warning triangle and first aid kit

S441A Raucherpaket / Smoker package

S473A Armlehne vorne / Armrest front

S493A Ablagenpaket / Storage compartment package

S494A Sitzheizung Fahrer/Beifahrer / Seat heating driver/passenger

S507A Park Distance Control hinten (PDC) / Park Distance Control (PDC), rear

S520A Nebelscheinwerfer / Fog lights

S534A Klimaautomatik / Automatic air conditioning

P7RPA Paket Advantage / Advantage package

L801A Länderausführung Deutschland / National Version Germany

S863A Händlerverzeichnis Europa / Retailer Directory Europe

S879A Bordliteratur deutsch / On-board vehicle literature German

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. / Telematics access request,country-spec.

S8SPA Steuerung COP / Control unit COP

 

W sobotę oglądam i próbuję. Mam nadzieję, że to będzie to :-)

 

Historia:

Samochód sprowadzony w zeszłym roku z uszkodzonymi drzwiami z lewej strony (są podobno zdjęcia:-). Przeznaczony był żonie (starsza pani), której samochód do gustu nie przypadł, twardy, nisko się siedzi, nic nie widać.. etc. Zdecydowanie woli inne auto, bmw idzie w odstawkę.

Ten kosmiczny przebieg jest podobno dobrze udokumentowany, będę próbował sprawdzać to w Niemczech.

 

Czy widzicie coś niepokojącego? Z góry dzięki za rzut okiem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No golizna trochę :-( zdjęcia muszę koniecznie zobaczyć. jak już wspomniał, że gdzieś ma, to nie odpuszczę.

 

btw.

 

S8SCA Freischaltung Telematik länderspez. / Telematics access request,country-spec.

http://www.bmw.com/com/en/insights/technology/technology_guide/articles/telematics.html

Możecie powiedzieć zielonemu co to dokładnie jest? Na wyświetlaczu radia dowiem się czegoś o samochodzie czy korkach na trasie (to chyba ma sens tylko z navi?) ? :mrgreen: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że krzywo jest przyklejone "118 i" na klapie bagażnika (3 zdjęcie od góry). Widać to dopiero po powiększeniu zdjęcia. Może to kompletnie nic nie znaczyć, jeżeli np. osoba, która sprzedaje to auto jest fanem detailingu i przy korekcie lakieru usuwała całe oznaczenie i naklejała je ponownie ale może to również być krzywo naklejone po powtórnym lakierowaniu/naprawie elementu (całe oznaczenie składa się z pojedyńczych elementów i wklejenie tego "jak w fabryce" nie jest takie łatwe). Kwestia zwrócenia na to o czym piszę uwagi, ew. dopytania sprzedajacego czy "coś o tym wie"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde niezłe oko! dzieki! faktycznie na tej focie to dziwnie wygląda. mam już znacznie lepsze, do pobrania stąd: https://www.dropbox.com/s/vk5brb7ipgsxkgz/118i.zip?dl=0 ale na nich wydaje się chyba ok?

 

mnie trochę martwi to że te felgi nie są oryginalne (w sensie z vin'u), może to już zaczątki paranoi, ale czujnym trzeba być :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

ma podkładki pod tablicami stąd:

http://bmw-partner.bmw.de/autohaus-wormser-herzogenaurach/de_DE/ueber-uns.html

napisz maila i wybadaj czy tam kupione, a nie założone dla picu.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma podkładki pod tablicami stąd:

http://bmw-partner.bmw.de/autohaus-wormser-herzogenaurach/de_DE/ueber-uns.html

napisz maila i wybadaj czy tam kupione, a nie założone dla picu.

 

Też o tym pomyślałem. Dzisiaj zbieram komplet dokumentów i będę sprawdzał co się da. Wrzucę info po dzisiejszej wizycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oka w sobotę udało się odwiedzić benzynkę.

 

Na plus:

+ na duzy plus jazda :D to był mój pierwszy raz w bmw. Wrażenia gokartowe. Uczucie jak pcha w zakręcie czuję do dzisiaj :D

+ dźwięk silnika

+ stan wnetrza, tapicerki moim zdaniem bardzo dobry, poza dwoma niewielkimi zaciekami nie dojrzalem zadnych przetarc naciagniec czy dziur. Jedynie kilka plastikowych elementow podrapanych, np pokrywa pojemnika czy plastiki na drzwiach.

 

Na minus:

- no był dzwonek, wzdłuż: drzwi kierowcy i tylne, plus dostalo sie lekko słupkowi pomiędzy nimi, odkształcenie zostało , nie jest to pogiętę ale odkształcenie widać. Wszystko odmalowane wiadomo. widać tez już nie tak równo leżącą uszczelkę na drzwiach kierowcy. Jednak podczas jazdy nie czułem nic oprócz przyjemności, jedzie zwarte i trzyma kierunek.

- faktycznie wyposazenie niezbyt ale tez to nie super dramat

 

Nie wiem czy martwic sie tym dzwinkiem :think:

Dokumenty, mam ich komplet. Poprosiłem znajomych o sprawdzenie w niemieckim aso. Jeśli ktoś z Was byłby w stanie też pomóc, to proszę o kontakt.

 

Odnośnie znaczka na klapie, nie wyglada dziwnie na żywo, ale tez nie mam porównania. Wlasciciel nie wie o tym nic :D

 

Aa i troche rozczarowala mnie jakość tych plastików wnętrza. Tu widać urok tanich czasów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci sie podobało wydźwięku tego silnika ? Jechałeś kuedys R 6? 335i m3 tam jest dzwiek :cool2:

 

Co do przebiegu to przeciez norma ze auto musi byc po wypadku ,co innego jakby miał 250 tys a nie 40 pare .

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ci sie podobało wydźwięku tego silnika ? Jechałeś kuedys R 6? 335i m3 tam jest dzwiek :cool2:

 

Co do przebiegu to przeciez norma ze auto musi byc po wypadku ,co innego jakby miał 250 tys a nie 40 pare .

 

no nie miałem tej przyjemności, wierzę że jest nie najgorzej ale to 118i no ładnie mruczało.

teraz jednak przepraszam się z dieslem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.