Skocz do zawartości

X3 (F25) roznice w wersji USA vs EU ???


jakubgrudz

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc,

 

Chcialem zasiegnac rady odnosnie roznic w X3 - F25 sprzedawanych na rynek amerykanski vs. tych na europe... Zainteresowany jestem przygarnieciem jakiejs benzynki 2.0 i niestety wybor na naszych serwisach sprzedazowych jest marny jezeli chodzi o auta kupione w Polsce czy EU. 95% benzyn jest ciagnietych ze stanow... jak sadzicie?

- warto? sa jakies roznice w materialach czy konstrukcji ?

- czy jezeli auto bylo na gwarancji w USA a ma 2 lata jak myslicie czy mozna ja przedluzyc w kraju?

 

Szukam jakiegos autka mlodego max do 30k km przebiegu... z gory dzieki za wszelkie informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Wszystkie F25 są produkowane w Spartanburgu (Karolina Północna) więc nie mowy o różnicach w materiałach czy wykonaniu...

Co do gwarancji to (raczej) niemożliwe... bo gwarantem w US jest BMW-USA... podobnie się ma sprawa np. z aparatami CANONa kupionymi w US (gwara nie działa w EU i vice versa)

 

Przy obecnym kursie USD - zakup w US mimo iż (jeszcze) nadal opłacalny to coraz mniej się warty zachodu.

Edytowane przez wodzik2

Będziesz Miał Wydatki


http://www.motostat.pl/user_images/40716/icon1.png

BavarianVIN: WODZIKZ68FST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wymiany światła przód ,klosze z tyłu + kodowanie światła przeciwmgielnego tył ,trzeba też wymienić przełącznik świateł (brak przycisku w wersji amerykańskiej). Dodatkowo otrzymuje sie m.in. bardziej wydajną klimatyzację :D

Mimo wyższego kursu USD nie podejrzewam ,że sprowadzenie nie jest dobrym pomysłem ,pamiętam w momencie zamawiania identyczne auto kosztowało w PL ok. 90 tys. więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.