Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano co sądzicie a może ktoś coś wie o tej Beci . Z tego co rozmawiałem to sam dokładał harman kardon , zderzak mpaka . rocznik 1998 przejechane prawie 200tysi

 

 

 

 

Vin:EZ45877

 

Samochód został kupiony rok temu, był bezwypadkowy(posiadam zdjęcia z aukcji do wglądu) jako typowy samochód na weekendowe wypady. Przez rok czasu był mało użytkowany(5tyś km) głównie jeżdzony po banach i skach, w sierpniu ojciec wziął go do De i od tamtego czasu cały czas tam jeździ. W samochodzie wymieniłem bardzo dużo części a mianowicie:

Alternator oryginalny

Chłodnica wody Behr

Korek zbiornika wyrównawczego Behr

Tuleje przednich wahaczy Lemforder

Tuleje tylnych wahaczy Lemforder

Tylne amortyzatory Sachs

Tylne górne mocowanie amortyzatorów Lemforder

Tuleja dyferenciału Lemforder

Przedni prawy wahacz Meyle HD z wymiennymi sworzniami

Tylne tarcze,klocki,okładziny ręcznego ATE(przednie w bdb stanie też ATE)

Kompletna regeneracja Vanosa

Uszczelka pokrywy zaworów

Świece

Wszystkie filtry włącznie z kabinowym i paliwa

Jeszcze coś było ale nie pamiętam..

Łączniki Stabilizatorów trw lub lemforder

Tuleje wózka nie są wyrwane ani wymęczone, wózek nie był spawany ani nie wyrywa się(nikt nie katował jej)

Klima nabita we wrześniu i odgrzybiona

Mody:

Tylne lampy, radio pionnera, czerwone sprężyny H&R były już

listwy shadow line

harman kardon z boczkami skórzanymi(głośniki basowe tylne wzmocnione )

Kierownica poliftowa+multifunkcja(stara leży sobie na półce)

Podsufitka czarna(tak samo)

Zderzak tylny mpakiet+ czujniki parkowania(Zderzak oryginalny mogę dać w gratisie, nie pasował mi do wydechu...)

W planach był przedni zderzak mpak+ sportowe skórzane fotele.

Samochód sprzedaję w celu zarejestrowania coupe 330stki, jak się nie sprzeda będzie dalej użytkowany.

Cena do niewielkiej negocjacji.

Posiadam do niego niemieckie TUV i książkę serwisową.

Pewnie o czymś jeszcze zapomniałem napisać co było wymienione...

Świeży przegląd i ubezpieczenie!

Sprzedaję na oryginalnych 16calowych felgach bmw z oponami zimowymi (5sztuk)

Bmw nie chleje w ogóle oleju, 80-120 na czwórce robi w 7sek, trójce 5sek, licznik zamyka bez problemu.

 

 

http://i58.tinypic.com/2lwt25d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G.ówno widać ... zdjęcie z kalendarza.

Ja mam uprzedzenie do podbydgoskich gmin - tj pojazdów z nich - nie bez powodu.

CZN jest na drugim miejscu - choć tu może być inaczej - niestety nie ma czego oceniać - tzn z czego wróżyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 tysięcy na felgach 16" ori BMW . Nie wiem czy opłaca się fatygować jechać taki kawałek po autko , jak by się ukazał ulep to kapa (mieszkam koło Krakowa)

 

 

 

PS: Zapytałem o udokumentowanie wymiany części i powiedział że nie ma bo większość szło na firmę albo jakoś przez mechanika robił i miał taniej o 25% części :|

Że pod siebie robił a nie ma w zwyczaju zbierać rachunków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu przedlift w różnych odcieniach, z tyłu polift w m-paku. Elegancko :mrgreen: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie..cie tu takie bzdury, ze sie czytac tego nie da. Jedz i obejrzyj, nie czytaj tych bzdetow. Jeden ocenia fure po koncowce tlumika, drugi po tym, ze nie ma faktur z napraw a trzeci po opisie :lol: Smiac sie czy plakac...

Sam obejrzyj i sam ocen.

Jasne . Musi pojechać i się przekonać sam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pie..cie tu takie bzdury, ze sie czytac tego nie da. Jedz i obejrzyj, nie czytaj tych bzdetow. Jeden ocenia fure po koncowce tlumika, drugi po tym, ze nie ma faktur z napraw a trzeci po opisie :lol: Smiac sie czy plakac...

Sam obejrzyj i sam ocen.

Kolega założył temat przed obejrzeniem auta, zresztą jak wszyscy. Więc każdy kto się wypowiadał w tym wątku, robi to subiektywnie i w jak najlepszej wierze i z posiadaną wiedzą. Nie wiem czego tu nie rozumiesz, a jak nie wiesz czy się śmiać czy płakać, to śmiej się przez łzy. Wiadomo, że w ogólnym rozrachunku trzeba auto obejrzeć, ale to już decyzja autora tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porzadku, ale kolega pyta, czy ktos np, to auto juz ogladal, a nie ,czy stoi na tablicach CZN, GD, czy innych. Chodzi o konkrety na temat tego egzemplarza, a nie o mierzenie wszystkich aut i ich wlascicieli jedna miara...

 

Niektore niepotrzebne wpisy moga zniechecic juz do samych ogledzin danego egzemplarza, a auto w rzeczywistosci moze okazac sie bardzo dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież o to chodzi - nie pasuje nie czytaj - nie ty założyłeś temat - bmw e46 z metropolii wiejsko miejskiej na buraczanej końcówce dtm - coś jednak mówi - lata 90te już jednak za nami.

Do tego 2.8 za 15k z po wymianach za 5 bez kwitu - nawet jak brał na zniżki to brał na paragon albo asygnatę/wz - może mieć jakikolwiek dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Wam wszystkim za pomoc ;) Powiem Wam że jestem w wielkim szoku przeglądam różne portale aukcyjne z samochodami i jak widzę napisane "igła" to nawet nie wchodzę na tą aukcje . Czy 90% samochodów z otomoto, olx itp to są po spotkaniu z przystankiem autobusowym ? Chyba za dużo się naczytałem forum bo wszędzie widzę spisek;p Na prawdę ciężko będzie mi znaleźć samochód ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Kamil_ miał ostatnio 328 z opłatami za 12.5tyś, pewnie klejony z każdej strony :lol:

Zdjęcia [bAD] samochodu są, pewnie trup jakich pełno z setką odcieni- zemstą lakierka :D

 

możesz rozwinąć ten neandertalski bełkot?

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.