Skocz do zawartości

BMW POŻEGNANIE Z fORUM


Marina_Club

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 194
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Czerwony raczej pasuje tutaj jak świni siodło :) . Czy mi się wydaje czy kolega jest z Wielkopolski ? Zamiast nagrywania filmiku który i tak nie odda tego jak wydech brzmi na prawdę, może podjechałbym żeby posłuchać jak toto gada na żywo ? 15 minutowy mini spot :)
http://s32.postimg.org/8t3axzpc5/podpis_Forum_BMW.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Ty nie daje żadnej bizy ( żadna do mnie nie pasuje ) , śmieje się że mam tyle czerwonej że mogę się zawinąć kilka razy :) niestety jestem z pomorza ale dziś postaram się coś nagrać , w środku minimalnie jest głośniej jak w oryginale za to na zewnątrz dźwięk jest o wiele lepszy, sam się zastanawiam co zrobić ale poczekam jeszcze kilka dni z decyzją czy wracać do oryginału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

za jakiś miesiąc mniej więcej będę chciał sprzedać auto, jesli ktoś byłby zainteresowany zapraszam na priv.

 

na tą chwilę samochód nie wymaga żadnych napraw, wszystko jest sprawne , auto ogólnie jest zadbane i dopieszczone.

 

uprzedzając pytania sprzedaje z powodu zakupu E61 lub A6 c6

Edytowane przez Marina_Club
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jedno i drugie brzydsze niż to co masz, ale skoro mus to mus ;) Mam nadzieję, że znajdziesz normalnego kupca, który doceni stan techniczny, a nie Janusza co będzie mlaskał na przebieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może i nie ładniejsze ale nie mam rozsądniejszego pomysłu, przywiązałem się do marki , jeździ mi się świetnie dlatego nie chciałbym zmieniać teamu a potrzebuje więcej miejsca. W zakładanym budżecie nic innego nie wymysliłem :(

 

ps. Januszy pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jednak so... beautiful dream :)

 

http://allegro.pl/bmw-m5-e61-i6589522875.html

 

tylko stoweczka :evil:no i 22 litrow w miescie... no ale V10... szacun :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie mnie namawiasz bo chcesz żebym Ci potem gałkę od e-mki odstąpił :)) radio na pewno było by do oddania....:)

 

juz mam u siebie galke :) namawiam bo jak po roku stwierdzisz ze za duzo pali to mi sprzedasz w dobrej cenie :) a wlasnie co to za radio ? kasety ?

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Auto sprzedane, mam nadzieję że poszło w dobre ręce, prawdopodobnie będzie zmiana barw drużyny na Audi nie dlatego że Bmw mi się źle jeździło bo jeździło się świetnie, byłem z auta naprawdę zadowolony i nigdy mnie nie zawiodło... miało być E61 ale po 3 miesiącach nawet nie wybrałem się nic oglądnąć (same gruzy), dodatkowo zniechęcał mnie wygląd wnętrza bo jest strasznie archaiczne .. chciałbym podziękować wszystkim forumowiczom za cenne rady i opinie mi udzielane i mam nadzieję że jeszcze się spotkamy ... Pozdrawiam Serdecznie

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.