Skocz do zawartości

BMW 525 E60 wbanj510x0cv05540


Rekomendowane odpowiedzi

Witam specjalistów po długiej przerwie. Bardzo proszę o pomoc. Ostatnio poszukiwanej jedyneczki jednak nie zakupiłam i chyba nie żałuję :D Tym razem poszukuję fajnej 5/3, najlepiej kombi.

Oto model z ogłoszenia które mi się spodobało. Proszę nie bić, jestem laikiem :oops:

wbanj510x0cv05540

 

Będę ogromnie wdzięczna za pomoc

 

edit - Nie wiem czy link z ogłoszeniem można wklejać?

http://otomoto.pl/bmw-525-e60-navi-skora-ksenon-panorama-dach-C35526325.html

Edytowane przez anna997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

linka zabrakło :norty:

http://otomoto.pl/bmw-525-e60-navi-skora-ksenon-panorama-dach-C35526325.html

na pierwszy rzut zgodny z vin.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupisz e61 za 30tys za przebiegiem 300ty i gwarantuje Ci, że szybko na pakiet startowy wydasz więcej niż to co dołożyłbyś do dobrego auta.

 

Pomyśl realnie, przyjdzie Ci wymienić: olej wszystkie filtry, do tego pewnie jakieś hamulce i coś w zawieszeniu i już masz 2tys, drugie tyle na komplet opon, olej w skrzyni też by trzeba wymienić i na starcie wkładasz lekko ponad 5tys. Do tego ten SRS - ciekawe dlaczego świeci :norty:

A to taka podstawa na początku - a co wyjdzie podczas użytkowania to już inna sprawa.

 

Wiec jak masz na auto tylko niecałe 30tys to nie zabieraj się nawet za e6x - bo to auto naprawdę potrafi, wyciągać pieniądze z portfela.

Ja ostatnio zmieniłem dwa termostaty i komplet świeć żarowych i już masz 700zł na same czesci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, nie wiem czy zauważyłaś ale "trójeczki" są praktycznie w tych samych cenach co "piąteczki" :D , 30tys to też absolutne minimum co musisz wydać na sensowne, najstarsze e91 320D z 2005-2006r. Chyba że poszukasz z początku produkcji e60 2003-2004r ale to juz stare auta, ponad 10lat

 

A Bronx dobrze gada, ja po zakupie e90 wymienilem od razu:

 

-świece żarowe 6szt+ termostaty- 300+250=550

-odma- 150

-olej w silniku z filtrami+ olej w skrzyni biegów z miską - razem coś około 1000

-sterownik świec żarowych- 100

-łączniki stabilizatora przód- 100

-robocizna coś około 600

 

więc jak zsumujesz to wychodzi 2500 a teraz jeszcze 2 opony letnie na tył szukam więc licz się ze po zakupie jeszcze z 2-3tys conajmniej wydasz

 

poza tym jeszcze rejestracja auta-200

nie wiadomo jak z ubezpieczeniem- tez pare stówek

 

poszukaj coś za 30 tys, utarguj do 28 a zaoszczedzona kasa pojdzie na pakiet startowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anna997 samochód sprzedaje komis więc za ile musiał kupić skoro za tyle sprzedaje (pomijam że za 30 tyś nie ma szans na e90 w dobrym stanie a co dopiero e60)... Obstawiam że cena taka niska bo skrzynia automatyczna do naprawy i stan słaby (brak porządnych zdjęć wnętrza auta)...

Na e90 z 2006 roku z dieslem pod maską w dobrym stanie musisz szykować około 33-35 tyś + 2 tysiące pakiet startowy (mechanika i rzeczy eksploatacyjne). Budżet 30 tyś na e90 to za mało.

Vapor zgadzam się z Tobą ale za 28 tyś nie kupisz w dobrym stanie e90...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to żebym reklamował bo nie znam kolegi z forum o nicku oli222 ale zauważyłem że z 2mies już sprzedaje swoje auto i wygląda na uczciwy stan:

 

viewtopic.php?f=5&t=263494

 

cena 32900 więc może za 30-31 by sprzedał... a twierdzi że nie będzie potrzeba wydawać na pakiet startowy

auto z końca 2006r więc może tym autem sie ania zainteresuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie to żebym reklamował bo nie znam kolegi z forum o nicku oli222 ale zauważyłem że z 2mies już sprzedaje swoje auto i wygląda na uczciwy stan:

 

viewtopic.php?f=5&t=263494

 

cena 32900 więc może za 30-31 by sprzedał... a twierdzi że nie będzie potrzeba wydawać na pakiet startowy

auto z końca 2006r więc może tym autem sie ania zainteresuj...

 

za 30 to :nienie: :nienie: :nienie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.