Skocz do zawartości

klimatyzacja nawala


don

Rekomendowane odpowiedzi

Coś moja strona ( kierowcy ) w klimatyzacji nawala - nie chce sie przłączać z klima na grzanie - a jak już się przełączy są jaja z powrotem na klime ( cały czas leci ciepłe powietrze ). Obieg powietrza pasażera - bez zarzutu. Czy coś źle robie ? A może te modele tak mają i "trza mieć sposób" ?

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie mam uzupełnionego czynnika chłodzącego, ale jak nastawie ciepły nawiew i pozniej chce przelaczyc na chłodne powietrze to tez czasami to ajkos podejzanie długo trwa i caly czas leci ciepłe .... nie wiem od czego to zalezy.
www.rc-trial.pl ----> ZAPRASZAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja akurat nie mam uzupełnionego czynnika chłodzącego, ale jak nastawie ciepły nawiew i pozniej chce przelaczyc na chłodne powietrze to tez czasami to ajkos podejzanie długo trwa i caly czas leci ciepłe .... nie wiem od czego to zalezy.

 

przyczyną tego zjawiska jest nagrzanie się kanałów -które dość długo chłodzą się poprzez ustawienie zimnego nawiewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli dobrze zrozumiałem , to wydaje mi sie ze jest to problem elektrozaworu do grzana dla strony kierowcy. Rozwiązaniem jest wymiana dwóch zaworków.

B-artek M-onika W-ojtuś (synek)

Skype: barto75 lub barto551

Moje byłe BMW http://www.bmww.webpark.pl/M5drive.gif Moje też byłe BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też stawiam na elektrozaworki u Ciebie.

ja mam klopot taki że na szybe mi ciągle ciepło dmucha i nie można zrobić że by gówno nie grzało...

elektrozaworki wymieniłem,panel streowania wymieniłem i [BAD] :cry:

UMIEJĘTNOŚĆ KIEROWANIA TO UMIEJĘTNOŚĆ PODEJMOWANIA SZYBKICH DECYZJI!


MISTRZ POLSKI poleca !!! fachowe porady w zakresie suplementacji, diety oraz treningu.

suplementy i odżywki najlepszych firm !!!

15 lat doświadczeń!!!

polecam sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.