Skocz do zawartości

E90 318i Krągola WBAPF51050A423625


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

przepraszam za odgrzewanie starego wątku. Zainteresowałem się autem z tego ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6ysbf7.html i dotarłem do tego tematu. Jest jakieś logiczne wytłumaczenie tego, że samochód jest sprzedawany po 5 miesiącach od zakupu? Jedyne co mi przychodzi do głowy to, że osoba która go kupiła zorientowała się, że to szrot.

 

Edit: ehhh... post był 1,5 roku temu, przepraszam za pomyłkę. Jednak pomimo tego nadal jestem zdziwiony, że ktoś sprzedaje ten samochód po tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany to podpytaj o serwisy jakie wykonał. To jest bezpośredni wtrysk więc tu bym upatrywał problemów. Bmw z silnikiem N43 potrafi często zmieniać właścicieli :) tylko cholera jasna nie chcą mówić dlaczego :) Zapytaj go kiedy były wtryski wymieniane mało prawdopodobne żeby przy tym przebiegu się uchowały. Możesz sobie jeszcze poczytać o sondzie NOX w silnikach N43 (kolejny ekologiczny wymysł na wzór DPF) i o czyszczeniu zasranego dolotu uroda silników z wtryskiem bezpośrednim. Jak to wygląda możesz zobaczyć np tu http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2431798 Znając podstawowe bolączki N43 możesz zabrać się za poszukiwania....

Mając w nadwoziu e90 do wyboru takie cuda jak N43 czy diesel N47 można powoli sobie wywnioskować dlaczego niektóre sztuki są takie tanie a np Mercedes W204 taki drogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.