Skocz do zawartości

e61 525d Górna Owczarnia B404579


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nawet nie obejrzałeś tego z ogłoszenia, tylko dlatego, że ze względu na cenę został skrytykowany? A pojechałeś do Niemiec i kupiłeś coś podobnego? przynajmniej w cenie? Nie będę tego komentował. Jak już coś kupiłeś, to chyba tego z ogłoszenia. Ale nie moje małpy i nie mój cyrk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie były najtańsze, a dałem takie bo po co przepłacać skoro jak wcześniej pisałem nie zależy mi na bogatym wyposażeniu... myślałem, że może znajdzie się ktoś kto powie coś mądrzejszego niż to, że jak poniżej 35tyś to trup. Trudno temat do zamknięcia, wczoraj kupiłem i przywiozłem prosto z Germanii e61 525d w m-pakiecie i słabym wyposażeniem, ale ceny nie będę podawał bo jest nie do uwierzenia na forum. Pozdrawiam!

 

 

Kebaba dostałeś w cenie ? Bo to jedno co maja dobrego :mrgreen:

 

Jezu, kebab jest dobry...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze jest dobry :mrgreen: tylko nie ten syf tani a naprawdę zrobiony przez Turka :cool2:

Mam takiego ktory w miesciecwcniemczech ma zarabista restauracje i ma tam rożne żarcie :mrgreen:

Jadłem ostatnio takie ciasto z mięsem ktore oni robią tylko dla swoich niema tego w menu :cool2:

Tylko nie wyskakiwać mi tu ze moze psa jadłem :mrgreen:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.