Skocz do zawartości

Seria 5 F10 - Rybnik WBAFV31020C696108


Rekomendowane odpowiedzi

58 tys przebiegu na taki silnik i serie 5 to jakaś kpina.

Spójrz na zdjęcie nr 8 ,samochody po oryginalnym przebiegu 200 tys maja ładniejsze siedzisko.juz jak ktoś chce kogoś zrobić w konia,to mógł przynajmniej dać ten fotel do porządnego tapicera.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 tys przebiegu na taki silnik i serie 5 to jakaś kpina.

Spójrz na zdjęcie nr 8 ,samochody po oryginalnym przebiegu 200 tys maja ładniejsze siedzisko.juz jak ktoś chce kogoś zrobić w konia,to mógł przynajmniej dać ten fotel do porządnego tapicera.

Niewidze w nic dziwnego w przebiegu szczegolnie, ze:

 

"BMW 530 X Drive 258 KM Kupione i serwisowane w polskim salonie, auto ABSOLUTNIE BEZWYPADKOWE POKRYTE ORYGINALNYM LAKIEREM wyrażam zgodę na wizytę w ASO BMW w celu potwierdzenia, pełna historia przebiegu w ASO. PAKIET INCLUSIVE 5 LAT lub 100 000km czyli darmowa wymiana oleju i darmowe przeglądy w ASO BMW do kwietnia 2016roku"

 

To limuzyna. Jesli kogos stac na zakup nowki w salonie to nienzaczy, ze bedzie robil po 50tys rocznie.

 

Oczywiscie trzeba sprawdzic, czy opis ogloszenia niemija sie prawda (a po samych zdjeciach nic niemozna powiedziec a nawet dobrze, ze niesa podkrecone photoshopem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze fotel rzeczywiście na tej 8 fotce wygląda... słabo,

mam porównanie bo mam przejechane 62tkm,

może po prostu jeździł tam ktoś ''słusznej'' postury bo nie wierze że ktoś byłby tak bezczelny i wypisywał takie rzeczy w treści ogłoszenia, tym bardziej że serwisy mamy już potwierdzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie przebieg jest praktycznie identyczny i na fotelu jest jedno zagięcie na boczku (standardowo), poza tym zero śladu. Wszystko zależy od właściciela, bo mógł przez te 4 lata wsiadać i wysiadać po 5 razy na dzień i wtedy stan fotela pewnie powinien być jaki jest. Tylko wtedy po co mu diesel? :D Rzadko się widzi takie ogłoszenie, ciekawe.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wystarczy ze ktos jest przy tuszy ,jedzie po miescie co wiaze sie z czestym wysiadaniem i banalnie zadko pastuje skore wystarczy zalatwic fotel.Moim zdaniem nowe Bmw jest duzo slabiej zrobione :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wcześniej ale wywalono mój komentarz, pomimo tego, że miał taki sam związek z autem jak powyższe. Odnosząc się do omawianego auta, nie ma co oceniać po tapicerce bo każdy użytkuje samochód w inny sposób. Kilometry można zrobić na długich trasach, albo krótkich dystansach jeżdżąc dużo i często po mieście. Przebieg w obu przypadkach będzie ten sam, a stan tapicerki już skrajnie inny bo różna będzie ilość wsiadania/wysiadania z samochodu. Skóry w niższych modelach BMW czyt. dakota są raczej kiepskiej jakości = mniej wytrzymałe, co jest rekompensowane ich grubością. Zresztą wystarczy porównać dakotę z Novillo (m3) lub nappą (7er) lub chociażby z 3er importowanymi z US gdzie w większości zamiast skóry jest letherette(tańsza od dakoty a bardziej wytrzymała imitacja skóry) i już wiadomo o co chodzi. W przypadku tej 5er nie sugerowałbym się zupełnie jakością tapicerki, a jedynie stanem faktycznym auta i dokumentacją przebiegu z serwisu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wczesniej napisze i teraz,fotel na 8 zdjęciu nie jest brudny a okrutnie wygnieciony,i jakoś skory nie ma tu nic do rzeczy.Albo użytkownik ważył 200kg albo była jakaś inna przyczyna.

Mam bmw 7er i fotel przy przebiegu 300 tys wyglada podobnie.Nie mowię ze ta 5er tyle ma,ale fotel jest bardzo zniszczony.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ suprnowa

Jeśli piszesz o boczku siedziska to fakt jest zagnieciony solidnie. Wystarczy, jak zresztą sam napisałeś, że często wsiadał/wysiadał będąc większej postury. Nie oszukujmy się, to jest tylko kawałek gąbki z naciągniętym materiałem. O jakości skóry pisałem w odniesieniu do typu komentarza, któremu po części sam właśnie dałeś przykład - porównywanie przebiegu między modelami/budami/rodzajami skóry nie biorąc pod uwagę sposobu użytkowania samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Posiada delikatne przetarcia na zderzaku ale kupując samochód tej klasy lepiej widzieć takie przetarcia niż się zastanawiac dlaczego sprzedający tak naprawdę polakierował zderzak

To mnie tylko zastanawia... Lakierowanie zderzaka tak łatwo sprawdzić?

Co tu gadać, dzwonić, pytać o szczegóły, jak ok, brać furę na przegląd (skoro przebieg potwierdzony) i wtedy się zastanawiać czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 tys przebiegu na taki silnik i serie 5 to jakaś kpina.

Spójrz na zdjęcie nr 8 ,samochody po oryginalnym przebiegu 200 tys maja ładniejsze siedzisko.juz jak ktoś chce kogoś zrobić w konia,to mógł przynajmniej dać ten fotel do porządnego tapicera.

 

Tak jak pisałem wczesniej napisze i teraz,fotel na 8 zdjęciu nie jest brudny a okrutnie wygnieciony,i jakoś skory nie ma tu nic do rzeczy.Albo użytkownik ważył 200kg albo była jakaś inna przyczyna.

Mam bmw 7er i fotel przy przebiegu 300 tys wyglada podobnie.Nie mowię ze ta 5er tyle ma,ale fotel jest bardzo zniszczony.

 

Ach ci internetowi znawcy... :cool2:. Na początku 4-5 letni diesel i 60k przebiegu to "kpina" a jak się okazuje, że to prawda, to wycofywanie się :duh: :mad2:.

http://www.otofotki.pl/obrazki/wqdz690429546a.GIF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni koledzy @bbrys i @jaculek63

Wypowiadajac sie na temat w/w pojazdu wyrazilem tylko i wylacznie swoja opinie ktora nie jest podparta ani zazdroscia ani takze zlosliwoscia.

Zajmuje sie sprzedaza samochodow uzywanych juz prawie 12 lat i rozne cuda i przekrety moje oczy widzialy.

Coz z tego ze samochod jest kupiony w Polskim serwisie i jest w nim serwisowany?Czy daje nam to 100% pewnosc ze mozna zaufac sprzedawcy?Badz tez ze samochod jest sprawny w 100% i mozna sie nim wybrac w podroz dookola swiata?

Nie powinienem ale podam Wam przypadek z zaprzyjaznionego serwisu VW w radomiu.Pracuje tak moj bardzo dobry znajomy,kierownik serwisu ale mniejsza o to.

W 2011 sprzedali Passata w bardzo dobrej wersji .Wlasciciel wymienionego pojazdu serwisowal samochod co wskazany przebieg 30 tys czyli long life,wszystko pieknie ladnie.Zastanawiajace bylo tylko zwiekszone zuzycie pojazdu.Coz moze klient tak "dba" o auto.Moze sie to zdarzyc.

Wszystko pieknie ladnie do roku 2014.wlasciciel wszystko kupowal w serwisie i tam tez kupil komplet nowych opon letnich.Mial gest,pieniadze ,wszystko bral na fakture na pojazd serwisowany do konca :-)

Po 30 tys przebiegu na tych niby oponach zglasza reklamacje ze z opon wychodza druty.Zdziwienie serwisu bylo dosc duze.

Co sie okazalo Szanowny klient krecil kilometry bardzo dobrze,ale takze regularnie skrecal takze licznik.zamiast 30 tys mial 60(a moze nawet i wiecej) i co tyle robil przeglady w ASO.Sam sobie tylko wymienial olej czesciej aby nie zajezdzic silnika.

Tak to wlasnie wygladal serwisowany do konca Passat z malym przebiegiem.

I jak tu mozna komus wierzyc?..

Dlatego tez czujny chcialem zwrocic uwage na fotel tej 5er.Jest on wygnieciony dosc znacznie co tez odrazu wzmozylo moja czujnosc.

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie mało kosztuje ale jak ktoś chce oszukać na dość sie przebiegi to sie opłaca.

450 zł kosztuje korekta we wszystkich podzespołach czyli CAS,licznik moduł świateł i reszta.

Czy to aż tak duzo?..

Mini Cooper S R53 '06 @220 KM

BMW E87 118d '06 @ 163 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VW to nie Bmw tu nie tak łatwo skręcic przebieg a i kompleksowa usługa niemało kosztuje(prawdopodobnie).

 

 

Co za bzdury wypisujesz znałem faceta ktory kupil nowe audi i wymieniał sam olej co 30 tys potem kasował wszystko jak zrobił kolejne 30 jechał do aso na wymianę oleju i filtrów zrobił tak pare wymian i sprzedał auto z przebiegiem oryginalnym 220 tys :mad2:

Auto miało 440 kupione od nowości w salonie w Polsce wiec idzie jezeli ma sie pojęcie :mad2:

 

Dlatego patrzenie na te wasze cyferki mało co daje liczy sie prżedewszystkim stan auta w dniu zakupu sprawdzenie nawet kompresji itp ale większość ludzi inrpteresuje tylko niska cena i ze jakoś to bedzie :cool2:

 

Dodam jeszcze ze niestety jest to nirdoudiwodnienia przy wysokiej klasy sprzęcie krecenie e liczników a i dodam jeszcze ze nigdy nie gasił silńika i świateł jak stawał gdzieś na chwile .

 

Zwykły śmiertelnik niestety tego nieogarnie.

 

Jeszcże dodam ze najgorsze przed nami :cool2:

Drogie auta wracają na płace do Niemiec po wymianie cwiartki wstawieniu dupyyyy itp sa sprzedawane bezfgwarancji tylko na export i ty jadąc np do Niemiec kupujesz w dobrej wierze i cenie a niestety masz trupa :mad2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.