Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Na pomiarach racelogic pojawił się 486ps rs3 z czasem 8.6 100-200, tak więc wygląda na to, że 9s jest jak najbardziej realne w przypadku 460ps w 235 :wink:

Ten diesel dość kosmicznie jeździ :twisted:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Jak idą prace nad nowym sercem?

Hej jestem na urlopie silnik i auto jest u mechanika prace trwają ale są problemy .Mianowicie silnik jest z xdrive trzeba kilka rzeczy pozamieniac myślę że jeszcze ze dwa tygodnie to potrwa ale już bardzo tęsknię .Dam znać jak odpali. :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sportmile wstawił na FB M2 po stage 1 z efektem 424ps, czymś się ten silnik różni od m135i ?

ponoć ma kute tłoki inne wtryski inna turbina ogólnie osprzęt blok ten sam ale mogę się mylić . :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sportmile wstawił na FB M2 po stage 1 z efektem 424ps, czymś się ten silnik różni od m135i ?

ponoć ma kute tłoki inne wtryski inna turbina ogólnie osprzęt blok ten sam ale mogę się mylić . :cool2:

 

Czyli wnioskuje, że większy potencjał na dalsze mody, bo sam soft na kolana nie powalił względem Twojego 235i

Nie wiadomo też jaka była seria.

No i wiesz co możesz już teraz przepiąć do swojego :wink:

Audi A4 2.0Tq /CompSport stage 1/

BMW F20 /CompSport stage 1/ - było

BMW G21 318d - jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Pacjent wrócił po wielu tygodniach do żywych przeszczep się udał , ale serce bije ale nie domaga mianowicie wyskakuje błąd z czujnika położenia wałka rozrządu i wzniosu vanos kody to 160001 oraz 120408 jakaś diagnoza co z tym zrobić się da czy to coś poważnego . :?: :?: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wtorek jestem umówiony w BMW KLIMAT w katowicach jak autko będzie na 100 % sprawne to wpadną mody

1. downpipe

2. coś z wydechu końcowego co polecacie żeby fajnie buczało

3 .opony federale się już zużyły ,więc co polecacie z miękiej opony żeby ładnie trzymała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to mnie powstrzymuje przed zwiększaniem mocy. Zupełnie niezrozumiałe jest to, ze nie ma w ofercie PPK dla wszystkich wersji silnikowych. A tak zrobisz boxa albo chipa i jak cos sie spieprzy to problem. Pół biedy jak będzie cos do roboty za kilkaset zeta, gorzej jak np. Silnik do wymiany i trzeba wyjąc kilkadziesiąt kawałków. Wiem ze mm performance na boxach Hartge przejmują gwarancje na siebie. Nie wiem jak to działa technicznie. I kosztuje ładne pieniądze, do mojej buni ponad 8k. Był tez jakiś taki wątek, ze któryś z tunerów po awarii wziął sprawę na siebie i wykupił dodatkowa gwarancje u dealera czy jakoś tak. Wsunie jestem ciekawy czy to standardowe postępowanie w razie awarii;)

Ps. Arek, super fura!

Hej przeczytałem tego posta i jestem w szoku że tak trafnie to opisałeś co się mi stało na zlocie .Prorok czy co :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Właśnie to mnie powstrzymuje przed zwiększaniem mocy. Zupełnie niezrozumiałe jest to, ze nie ma w ofercie PPK dla wszystkich wersji silnikowych. A tak zrobisz boxa albo chipa i jak cos sie spieprzy to problem. Pół biedy jak będzie cos do roboty za kilkaset zeta, gorzej jak np. Silnik do wymiany i trzeba wyjąc kilkadziesiąt kawałków. Wiem ze mm performance na boxach Hartge przejmują gwarancje na siebie. Nie wiem jak to działa technicznie. I kosztuje ładne pieniądze, do mojej buni ponad 8k. Był tez jakiś taki wątek, ze któryś z tunerów po awarii wziął sprawę na siebie i wykupił dodatkowa gwarancje u dealera czy jakoś tak. Wsunie jestem ciekawy czy to standardowe postępowanie w razie awarii;)

Ps. Arek, super fura!

Hej przeczytałem tego posta i jestem w szoku że tak trafnie to opisałeś co się mi stało na zlocie .Prorok czy co :mrgreen: :mrgreen:

Niby prorok a w lotka nie trafiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bravo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz pls jak to wszystko wyszło kosztowo - części + robota. Może ktoś się kiedyś na swapa skusi :)

Jak randall pisze wymiana silnika na ten sam to w miare prosta robota w moim przypadku ok 25 tyś ale wszystko zależy za ile kupisz silnik.

wymiana na inny motor to temat rzeka i full kasy myślę że to sporadyczne przypadki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.