Skocz do zawartości

Arek F22 m235i


AREK1056

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 625
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie Arek.. troche irytujace ze auto posiada funkcje kontroli startu ale nie wiadomo czy auto jest odpowiednio dogrzane zeby moc bezpiecznie z tej funkcji korzystac.

No i te wymaganie przejazdu 10km bez jakiejkolwiek metody poinformowania kierowcy ze kontrola startu jest gotowa do uzycia.. :duh: porazka

Nie zebym narzekal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie Arek.. troche irytujace ze auto posiada funkcje kontroli startu ale nie wiadomo czy auto jest odpowiednio dogrzane zeby moc bezpiecznie z tej funkcji korzystac.

No i te wymaganie przejazdu 10km bez jakiejkolwiek metody poinformowania kierowcy ze kontrola startu jest gotowa do uzycia.. :duh: porazka

Nie zebym narzekal :)

Kontrola startu w bmw jest niedopracowana mnie osobiście udało się raz powtarzam RAZ ruszyć z lc a próbowałem wiele razy

W porsche działa za każdym razem nie wiem jak z innymi markami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w 650ix nie zdarzyło się ani razu, żeby LC nie zadziałało...

Sławomir może sprawa dotyczy tylko serii 2 nie wiem na forach amerykańskich bardzo dużo się rozpisują że mają problem z LC własnie w 235i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

arek dotyczy również problem to bo sprawdzałęm M5 M3/4 seria 5 520d 528i 535d, 320d, 328i, X3 2.0d i 28, w nastepny tygodniu sprawdze osobiście pomiary i LC w M2(nowy) M6, X5M i X6M.

niestety LC działa poprawnie tylko elektronika w BMW zawodzi ....... być może po 2014r jest inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Arek, kiedy zmierzysz auto RaceLogic`iem ?

 

Wszyscy czekamy na cyfry !!!! :)

Hej jakoś nie było czasu ,dużo pracy ale myślę że w niedługiej przyszłości.

Muszę się zgadać ze Sławomirem obiecał że udostępni do testów RaceLogic

Już niebawem będą konkrety pozdrawiam :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek byłem w Premium i konfigurowałem taką 2-kę w Estoril ,- cena i ich promocje mnie mocno zaskoczyły okazuje się ,że nie jest AŻ tak drogo jak można było myśleć...

 

To kto chce e82 ?! :D sprzedam :P

http://imageshack.us/a/img809/1850/f526.jpg



e46 coupe "soft german" works i progress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek byłem w Premium i konfigurowałem taką 2-kę w Estoril ,- cena i ich promocje mnie mocno zaskoczyły okazuje się ,że nie jest AŻ tak drogo jak można było myśleć...

 

To kto chce e82 ?! :D sprzedam :P

Super cieszę się że się zdecydowałeś na 2 cupe nie będziesz żałował ,fakt jak będzisz dugo naciskac to cena da się osiagnąc satysfakcynującą

na kiedy odbiór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ładna relacja na kosmetyce z detailingu :)

Hej dużo się działo auto odebrane zdjęcia będą niebawem jest super na razie trzeba uwierzyć na słowo h9 robi robotę

nawet na bialym z drugiej strony

mam do testów RACE LOGIC od Sławomira i tak na szybko 100 -200 10,2 super ale testowałem w dzień w nocy myśle że

przy dobrej pogodzie zejde poniżej 10 sec

do setki niestety tylko 4.8

mam już łyse opony zamówiłem semi slick zobaczę co to da

reszta w swoim czasie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jeden news opanowałem LC teraz działa jak się patrzy

po prostu nie dociskałem do końca gazu dlatego sie nie uaktywniał

teraz za każdym razem super tylko te łyse opony fuck za dwa dni będą federal semi slick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Życie :D Mi się do setki nie udało zejść poniżej 5 na RL :P Ale może z nowym sprzęgłem... :D

 

masz manual to dlatego takie wyniki a do tego ledwie żyjące sprzęgło - gdyby wujek siedział za twoim kołkiem to by wyszlo jakies 4.7sek.( zmienia biegi lepiej niz ZF8:)

 

Arek coś kiepsko - myślałem iż 400KM robi swoje i jakies 4.3sek jest spokojnie do uzyskania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek masz całkowita rację co do opon , kup Toyo r888 na tył dobrze rozgrzej i zobaczysz różnicę . Jakie Federale zamówiłeś RSR-595 czy ZF-201 ?

Czyszczenie zaworów w silnikach z bezpośrednim wtryskiem paliwa , modyfikacje mechaniczne

Montaż pompy dwutłokowej z N57 do N47 to już robimy

Pompy wtryskowe do n47 sprzedaż montaż ,...

Pompy Walbro 450 bezkoszowe do N54 N55 sprawdzone na naszych projektach obsługują 500+ KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Życie :D Mi się do setki nie udało zejść poniżej 5 na RL :P Ale może z nowym sprzęgłem... :D

 

masz manual to dlatego takie wyniki a do tego ledwie żyjące sprzęgło - gdyby wujek siedział za twoim kołkiem to by wyszlo jakies 4.7sek.( zmienia biegi lepiej niz ZF8:)

 

Arek coś kiepsko - myślałem iż 400KM robi swoje i jakies 4.3sek jest spokojnie do uzyskania

4,3 będzie cieżko osiągnąć mając na tylnej osi jedynie 245 mm gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek masz całkowita rację co do opon , kup Toyo r888 na tył dobrze rozgrzej i zobaczysz różnicę . Jakie Federale zamówiłeś RSR-595 czy ZF-201 ?

rsr 595 mają dobre recenzje własnie z toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, Ty wiesz, że w Twoim temacie nie ma ani JEDNEGO zdjęcia Twojego auta? :D Powrzucałeś na jakieś marne serwery i masz wszystkie usunięte.

 

Jeśli nie wiesz gdzie wrzucić - używaj http://imgur.com - możesz przeciągać bezpośrednio na stronkę nawet wiele obrazków i później automatycznie dla forum wygeneruje Ci wiele linków do wszystkich zdjęć :)

 

A co do opon... ciekawe czy będą lepsze niż moje Sport Cupy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek, Ty wiesz, że w Twoim temacie nie ma ani JEDNEGO zdjęcia Twojego auta? :D Powrzucałeś na jakieś marne serwery i masz wszystkie usunięte.

 

Jeśli nie wiesz gdzie wrzucić - używaj http://imgur.com - możesz przeciągać bezpośrednio na stronkę nawet wiele obrazków i później automatycznie dla forum wygeneruje Ci wiele linków do wszystkich zdjęć :)

 

A co do opon... ciekawe czy będą lepsze niż moje Sport Cupy :)

 

Hej Sławek dopiero teraz widzę poprawie i wrzucę coś nowego po powłoce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.