Skocz do zawartości

świeży posiadacz E46, kilka pytań.


OskarGwardiak

Rekomendowane odpowiedzi

Wymiana odmy to nie fanaberia tylko się powinno okresowo wymieniać co 60 tys a inni twierdzą że co 100tys.

Czy w twoim wypadku będzie panaceum na wszystkie dolegliwości to wątpię ale przed zimą to się powinno o tym pomyśleć bo jak jest zapchana to jeszcze zamarznie i ci olej wywali przez bagnet.

Dodam że przewody do niej mogą być nie drożne.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mi się nie wydaje, żeby wymiana odmy pomogła na kołysanie, przerywanie auta i spadek mocy..Choć ten mechanik mówi mi że ona jest pęknięta i tam reką zasłaniał to było jakby takie brzęczenie słychać, ale jak zapytałem się co to ma się do przepływki, że na oryginalnej nie chodzi to nie umiał mi odpowiedzieć.

 

W ogole jest ktoś z podlaskiego, kto ma jakąś wiedzę na temat BMW i mogłby zbadać moje auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szczyp sie tylko wymień tą odmę , jak jest przytkana to może wydawać podejrzane odgłosy.

Odnośnie Podlaskiego to może zapytaj tam : viewtopic.php?f=10&t=5731&start=330

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Problem już rozwiązany jest. Nie dawało mi spokoju czemu auto nie chce pracować na oryginalnej przepływce, więc zamówiłem jeszcze raz nowego Boscha, oddałem auto kumatemu znajomemu...podłączył nowy przepływomierz, samochód tak kulał na nim, że praktycznie mało nie gasł na wolnych obrotach. Trzeba było zrobić adaptację przepływomierza i jak ręką odjął. Auto lata tak jak trzeba, o niebo lepiej niż na tanim zamienniku, nie zastanawia się, nie dławi itd. Dzięki Panowie za różne porady!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.