Skocz do zawartości

Zatrzaśnięte drzwi E39. Cuda?


Adasii

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem już wiele problemów z drzwiami w E39, ale w sumie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. U mnie sytuacja wyglądała mniej więcej tak:

 

Wróciłem z zakupoów, zamknąłem drzwi, zamknąłem auto z pilota i poszedłęm na chwile do domu. Wracam, otwieram z pilota, wszystkie zamki się odryglowują ale nie mogę otworzyć drzwi kierowcy :mad2: Nie da rady ani z zewnątrz ani z wewnątrz. Klamka chodziła lekko jakby drzwi były zaryglowane (tzn bardzo lekko, tak jak chodzi w drzwiach kiedy samochód jest zamknięty). Przewertowałem już połowę internetu, żeby dowiedzieć się jak otworzyć te nieszczęsne drzwi, już miałem plany zdejmowania tapicerki różnymi sposobami na zamkniętych drzwiach, ale odpuściłem i poszedłem spać bo już nie miałem siły do tego.

 

Następnego dnia rano idę do samochodu, żeby sprawdzić czy przemyślał swoje postępowanie. Otwieram auto z pilota, drzwi się odryglowują, otwieram drzwi kierowcy klamką jak gdyby nigdy nic. Nigdy wcześniej nie cieszyłem się tak, że udało mi się otworzyć drzwi :D Pytanie co w takim razie trzeba wymienić, żeby sytuacja się nie powtórzyła? Czy może być za to odpowiedzialny moduł komfortu? U mnie on nieco szwankuje, nie ustawia lusterek i foteli tak jakbym sobie tego życzył.

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.