Skocz do zawartości

Liqui moly diesel spülung


tgorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sluchaj. Jeśli ktoś ma w miarę nowe, czyste wtryskiwacze to efektu nie będzie żadnego. Przecież to zależy od przebiegu, warunków pracy, jakości paliwa, jakości filtra paliwa, etc.

SPRZEDAM swoje E87 123d - szczegóły na PW


Jak dbać o BMW: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=262051 . Awaryjność silników: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=221978

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy efekt uzyskuje się jeśli samochód pracuje na samym specyfiku( prosto z puszki). Przeprowadziłem czyszczenie wtryskiwaczy w LT35, podpina się w instalacje paliwową za filtrem paliwa w samochodzie poprzez mały filterek paliwa coś ala fiat 126p. Dymienie ustało więc uważam że środek działa. W bmw trzeba było by dodatkowo zastosować pompkę która zastępowała by tą w baku, podobno taka za ok. 50zł z allegro wystarcza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten dodatek niweluje negatywne działanie bio dodatków? Bo sami zauwazaliscie poprawę na jedno tankowanie- czyli jak jest w baku to jest lepiej , a jak go nie ma to jest to co było? Wnioske ,ze to nie czysci wtrysków , bo po tym poprawa była by trwała, albo trwalsza...

 

Czyli ta droższa ropa z lotosu ,albo satatoil jest lepsza niz shel vpower czy bp ultimate?

I jak bede lał te najlepsze ropy ze statoila to nie bede musiał uzywać tych Liqi moly?

 

A dlaczego Wujku napisałeś ,że dobra ropa bedzie na statoil tylko do końca marca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Ja czasami wlewam 0.5l liqui moly ale nie zauwazam zadnej roznicy. Niektorzy stosuja magnetyzery i tez twierdza ze silnik mniej pali, rowno chodzi i ma iles tamKM wiecej. Ja jestem sceptykiem. Gdyby to byla prawda to liqui moly chwaliloby sie chociaz jednym miarodajnym testem, a nigdzie takiego nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi po LM 2666 pogorszyły się korekcje :( jak to mówią nadgorliwość gorsza od faszyzmu :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego Wujku napisałeś ,że dobra ropa bedzie na statoil tylko do końca marca?

 

Bo tylko w zimie w sprzedazy jest paliwo arktyczne bez biododatkow :)

BMW diesel nie zaleca ON bio do swoich silnikow.

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica kiedy to zaleje. Preparat jest przeznaczony na 75l paliwa,więc i tak musi się z nim wymieszać. Jako,ze jest to ciecz, miesza się z paliwem.

Podsumowując piszesz bzdury kolego :)

Kolego zanim napiszesz, ze ktos pisze bzdury to przeczytaj uwaznie post drugi raz. Koledze chodzi o stezenie. Najlepsze efekty uzyskuje sie jak silnik pracuje bezposrednio na lm lub na min ilosci paliwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.