Skocz do zawartości

Liqui moly diesel spülung


tgorka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 217
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mozna go przedawkowac? Za duzo wlac na za mala ilosc benzyny

Nie wiem jak ten do benzyny, ale LM 2666 do diesla można również stosować bezpośrednio, wlewając go do pojemnika i podłączając bezpośrednio pod przewody paliwowe. Silnik chodzi wtedy na czystym środku LM, tak więc nie da się tego przedawkować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez sie mialem pytac o 2666 czy jak wleje opakowanie na pol baku to nie za agresywna bedzie mieszanka ????:> bo chyba tak zrobie :>

 

PS

Zalecenie z ulotki mowi ze jest to pojemnik na 75 litrow ale bedac az tak precyzyjnym nie chce mi sie bawic w obliczanie ile z tego pojemnika wlac na 60 l bo pewnie cos okolo 400 ml a na pojemniku tez nie ma podzialki chyba ktora wskazuje ile wlalem ile zostalo .

Takze skoro na samym srodku mozna uruchamiac silnik to ja to chyba wleje na pol baku myslicie ze to dobry pomysl ? jesli bedzie podwojne stezenie srodka w ropie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Będzie trochę mocniejsze działanie ale to w niczym nie zaszkodzi. W instrukcji obsługi jest opisane że można użyć tego produktu odłączając werzyk od zbiornika i wprowadzić go do pojemnika z LM odpalić samochód i zużyć go w różnych zakresach obrotów a po zużyciu podłączyć wszystko do stanu wturneg.

Dodadkowo przy większych problemach zalecają użycie urządzenia JetClean i zalanie go 2-3L preparatu postępując zgodnie względem instrukcji urządzenia JetClean.

 

Ja zalalem na pusty bak i poskutkowało b.d. (silnik odrzyl, zrobil sie cichy i mial odczuwalnie wiecej mocy) ale po pięciu tankowaniach falowanie powróciło (miasto krótkie odcinki) teraz zalewam po każdym tankowania jedna nakrętekę na 10L tego specyfiku w transicie 2.4tdci i zapomniałem co to falowanie obrotów i rzucanie kabiną wiedz gorąco polecam używanie tego po przejechaniu 1000l ropy.

Zalecaja chyba zalanie na min. 2/3 zbiornika i tego bym przestrzegala a poza tym powinno dzialac bez skutkow ubocznych :cool2:

http://i1033.photobucket.com/albums/a419/speed1211/Mobile%20Uploads/IMG_20141114_094754_zpsfc77f3b_edit_1416082822579_zpsyeyixgez.jpg

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Winne sa dodatki Biodisla, nie sa zle bo silnik jest lepiej samrowany czy jakos tam ;) ale na czujnikach i np. agr zbiera sie duzo wiecej sadzy albo raczej smoly co prowadzi do zatykania i blednych odczytow. Sprobuj dolewac reguralnie ten preparat co wkleilem albo podobny i powinienes miec spokoj.

Kosztuje mniej wiecej tyle co 2666 starcza na 10x tyle i co najwazniejsze, dziala :D

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poskutkowala dawka 2xlm na 15litrow. Auto rakieta a wtryski nowe po tym dodatku oczywiscie gdzies do 2 tankowania :/

 

Co np się poprawiło ?

 

a co do postu mojego poprzedniego chodizlo mi o diesla nie benzyne :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie poskutkowala dawka 2xlm na 15litrow. Auto rakieta a wtryski nowe po tym dodatku oczywiscie gdzies do 2 tankowania :/

 

Co np się poprawiło ?

 

a co do postu mojego poprzedniego chodizlo mi o diesla nie benzyne :P

 

na ten czas co to było w baku wtryski mi przyszły pod 0 , kultura pracy piękna motor miękko chodził i odczucie jakbym zalał coś lepszego niż shell vpower(auto zapier**lało). Ale to na tankowane góra 2 i powoli wszystko przychodziło do poprzedniego stanu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
a ten dodatek BMW można zalać na połowe baku ? czy jest lepszy od lm?

 

Na puszce pisze ile należy wlać paliwa po zalaniu środka i jest to minimum 45 litrów do max 70.

Nie używałem LM to się nie wypowiem ale po wlaniu specyfiku od BMW różnica jest spora niż bez żadnych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intensywne czyszczenie spid jest wtedy gdy demontujemy wtryskiwacze do mycia w myjce :)

Najlepsze efekty do uzycia w baku sa wtedy gdy jest max 8L paliwa lecz jesli ktos jezdzil non stop na bio dieslu to lepiej zastosowac na pol baka lub nawet caly…

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tamtego srodka ale tak na 25L mozesz go spokojnie lac.

Najwazniejsze by po tym zabiegu nie tankowac bio diesla.

Jezdzac w kraju masz szanse do konca marca tankowac ON statoil diesel gold arktyczny bez dodatkow bio co wplynie na poprawe czystosci ukladu wtryskowego.

Ja po tym czasie tankuje tylko na lotosie.

Wklejam jeszcze raz film na ktorym widac co to sa biopaliwa(im bardziej zolty to nieodpowiedni do silnika common rail!)

 

https://www.youtube.com/watch?v=QeFF0PfFyi4

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.