Skocz do zawartości

F10 - przycisk z słuchawką na kierownicy


glowix

Rekomendowane odpowiedzi

Navi Professional. iPhone 5 zaprzęgnięty przez BT.

 

Przycisk z słuchawką na kierownicy działa połowicznie. Tzn. jak gra muzyka to naciśniecie wyświetla pod zegarem listę ostatnio wybranych, a drugie naciśnięcie wybiera ten numer. Natomiast jak ktoś dzwoni to nie można nim odebrać rozmowy - żadnej reakcji - iDrive można odebrać tylko.

 

Przycisk obok - ten od wybierania głosowego - nie reaguje nigdy.

 

Komputer ASO nie wykazuje żadnych błędów...

 

Co może być przyczyną? Jakieś subestie?

Głowix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, taki sam zestaw navi prof.+ iphon5 nie wyświetla kontaktów. Znaczy się jak wejdę w książkę to jest tylko pierwsze 15-20 a nieraz żadnych. Sprawdzałem z drugim iphonem 5 i nie wyświetla nic.

Wszystko się zaczęło na początku roku po aktualizacji Iphonów . Oczywiście soft bluetootha w aucie najnowszy (2013 rok).

W serwisie zgłaszałem, odpowiedz "ten typ tak ma". :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Trochę inne pytanie ale szkoda zakładać nowy temat skoro tutaj piszecie o Iphone i Bluetooth w aucie.

Jak aktywować radio jesli podczas rozmowy telefonicznej przełączam się z zestawu na słuchawkę telefonu lub odbieram telefon a nie robię tego za pomocą zestawu w samochodzie. Chodzi mi o połączenie Bluetooth.

Radio jest wyciszone aż do momentu zakończenia rozmowy.

W poprzednim aucie tak miałem, że radio grało a w tym nie potrafię tego skonfigurować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wersje F10 LCI mają bardzo dobrą obsługę iPhona. Używam aktualnie 6stki z pre-LCI i problemów nie mam żadnych (połączenia są realizowane zawsze, książka adresowa działa bez problemu). Wcześniej używałem 5 i 5S, równie skutecznie.

 

Na szajsunga się nie przesiądę, alternatywą dla mnie byłaby jedynie Sony Xperia, ale jestem za bardzo przywiązany do ekosystemu Apple. rMBP + iPhone (ewentualnie iPad) to świetna kombinacja w mojej branży, umożliwiająca pracę i bycie na bieżąco zewsząd - mam tu na myśli m.in. handoff i continuity Appla :cool2:

 

Nie jestem przy tym jakimś fanem Appla, wiem że ich urządzenia nie są pozbawione wad, że są chamsko profilowane w taki sposób, aby nie były za dobre do zastosowań innych niż założone przez marketing (MBA ma specjalnie słabą matrycę, więc kupujesz rMBP, rMBP ma specjalnie słabą wydajność podsystemu graficznego, więc kupujesz Maca Pro, czy iPhone 6 ma specjalnie mało RAMu, żeby za rok wyszedł moment z "oszałamiającą" i "rewolucyjną" ilością pamięci). Wszystkie te mankamenty się chowają, bo produkt po prostu działa dobrze :D

 

Dobra kończę offtop , podsumowując temat hasłem "u mnie działa" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.