Skocz do zawartości

BMW E90 328i, 2007r 3000cm3, 232km WBAVA33527PG39834


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

jak dla mnie niepotrzebne bicie piany.

zdjęcia uszkodzeń są.wiadomo gdzie szukać.

wystarczy dobry warsztat i wątpliwości rozwiane.

ale nikomu się nie chce.

1.VIII.1944 - 3.X.1944 Pamiętamy 63 Dni Chwały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Faktycznie nie potrzebne jest bicie piany, w tamtej sytuacji którą Panu opisałem Panie Macieju podczas rozmowy telefonicznej, nie potrzebnie skupiłem się na głupich szczegółach wydawały mi się wtedy ważne jak to że sam poinformowałem Pana o tym że samochód jest na Passioncars i przesłałem Panu link. Nie potrzebnie również najechałem na Pana w końcu po to jest forum aby dyskutować. Za co z mojej strony przepraszam, ponieważ nie ważne jest że jest to forum liczy się zachowanie.

Teoretycznie dzięki Panu trafiłem na te forum, i zamiast bić piane mogłem podzielić przez 3 opinie niektórych forumowych specjalistów, ponieważ dzięki temu że zacząłem tu zaglądać zobaczyłem, że niektórzy piszą po to aby tylko nabijać posty. Tak naprawdę nic konstruktywnego nie wnosząc do rozmowy.

 

Żeby nie robić off-topic-u Autka jestem pewien i każdemu powiem prawdę zarówno przez telefon jak i w cztery oczy.

W ogłoszeniu również zamieściłem podobną informacje, że jeżeli stan auta nie będzie zgadzał się z tym co przedstawiłem poniosę koszty przeglądu w ASO.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.