Skocz do zawartości

Reflektory przód DEPO - jaka opinia?


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Przednie reflektory w BMW 120d rocznik 2005 zamierzam wymienić na nowe gdyż obecne sa już zmatowiałe i porysane. Potrzebuję reflektorów (standardowe na H7) z elektryczną regulacją - i tutaj do wyboru mam albo firmy DEPO (od ręki) albo VALEO (na zamówienie). VALEO znam (ich wycieraczki zarysowały mi przednią szybę w poprzednim samochodzie) natomiast nic nie wiem o firmie DEPO. Warto czy to chiński noname?

 

I jeszcze jedno pytanie: w sklepie usłyszałem że od 2007 roku są reflektory z silnikiem natomiast z lat 2005-2006 są reflektory z napędem elektrycznym. Czy nie oznacza to tego samego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depo nie są chińskie tylko tajwańskie, o ile robi to jakąś różnicę. A dokładnie tutaj: http://www.depo.com.tw/map.htm :P

Robią światła od bardzo dawna - głównie zamienniki do wszystkich marek. Zakładałem takie do Omegi i świeciły lepiej od oryginałów, ale w Oplu to wszystko świeci lepiej od oryginałów :D

Generalnie mają dobre opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Wszyatko zalezy od tego co k9nkretnie potrzebujesz. Czy refleksyjne czy na soczewkach. Czy chcesz wkladac xenon czy tylko halogen. Wiecej informacji bedzie skutkowalo bardziwj interesujaca Cie odpowiedzia :)

 

Przerabialem z 10 aut z lampami depo w razie pytan pisz lub dzwon a podpowiem na ile bede mogl

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie reflektory w BMW 120d rocznik 2005 zamierzam wymienić na nowe gdyż obecne sa już zmatowiałe i porysane. Potrzebuję reflektorów (standardowe na H7) z elektryczną regulacją - i tutaj do wyboru mam albo firmy DEPO (od ręki) albo VALEO (na zamówienie). VALEO znam (ich wycieraczki zarysowały mi przednią szybę w poprzednim samochodzie) natomiast nic nie wiem o firmie DEPO. Warto czy to chiński noname?

 

I jeszcze jedno pytanie: w sklepie usłyszałem że od 2007 roku są reflektory z silnikiem natomiast z lat 2005-2006 są reflektory z napędem elektrycznym. Czy nie oznacza to tego samego?

 

Ciekawi mnie jaki przebieg ze coś takiego ma miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przednie reflektory w BMW 120d rocznik 2005 zamierzam wymienić na nowe gdyż obecne sa już zmatowiałe i porysane. Potrzebuję reflektorów (standardowe na H7) z elektryczną regulacją - i tutaj do wyboru mam albo firmy DEPO (od ręki) albo VALEO (na zamówienie). VALEO znam (ich wycieraczki zarysowały mi przednią szybę w poprzednim samochodzie) natomiast nic nie wiem o firmie DEPO. Warto czy to chiński noname?

 

I jeszcze jedno pytanie: w sklepie usłyszałem że od 2007 roku są reflektory z silnikiem natomiast z lat 2005-2006 są reflektory z napędem elektrycznym. Czy nie oznacza to tego samego?

 

Ciekawi mnie jaki przebieg ze coś takiego ma miejsce

 

No właśnie. Ja mam ponad 200kkm i auto z poczatkow produkcji. Owszem, czuc pod reka ryski od kamieni itp, ale zadnego zmatowienia nie ma. Moze wina za taki zmatowialy stan jest rzadkie mycie auta. |Brud sie wzera itp. sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Wystarczy ze.raz je kiedys wypolerowali i juz matowieja w oczach

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie kupuj DEPO.

Dawne depo bylo OK ale obecne to bardzo niskiej klasy zamiennik.

Lepiej kupic uzywany oryginal niz nowy zamiennik.

 

PS.Ostatnio "spalilem" przednia szybe reflektora depo po 4 latach uzywania w jeep grand cherokee zakladajac co roku nowy komplet zarowek do reflektora :)

Droge mialem oswietlona super tylko ze sie zrobila sie "pajeczynka" na reflektorze….Nie polecam.

 

PS".Wytrzymal 65 tys km przebiegu

 

(Proponuje poczytac o kontrolowanym starzeniu produktow :) )

MADE IN PRL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob to co ja folia i nie kombinuj... jak jestes ze slaska przyjedz zaloze ci ta folie bo sporo mi zostalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrob to co ja folia i nie kombinuj... jak jestes ze slaska przyjedz zaloze ci ta folie bo sporo mi zostalo...

 

 

spoko jestem z bb musimy się zgadać :)

ja też kupiłem tą folie ale delikatnie mówiąc u mnie nie wyszło :mad2:

wyślij mi zdjęcie jak to u ciebie wyglada

Pozdro

BOKIEM ALBO WCALE...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 strona mojego wątku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdżę na depo ( po-lift ) od wakacji, wybrałem je ponieważ: 1. ringi led, 2. prostota wymiany, 3. cena. ( kolejność dowolna ). Co mogę powiedzieć z perspektywy kilku miesięcy -> ringi świeca super, lampy sprawują się tak jak powinny, nie parują, nie matowieją, jedyny minus to trochę słabsza widoczność w porównaniu ze zwykłymi lampami. Soczewka ogranicza trochę promień światła ( od razu po zmianie byłem na diagnostyce ustawić światła ). Wyszukałem najmocniejsze żarówki Philipsa i jest OK. Czy wybrałbym drugi raz? chyba nie, bo i tak pewnie za jakiś czas się skuszę na xenon :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.