Skocz do zawartości

530d E60 LCI-kopci na czarno


bmwfan4fun

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem mu pw, przecież go nie obsmarowałem... miałem przyjechać, były problemy z rejestracja, później samochód gasł w nieoczekiwanych momentach, loteria, jechałbyś 300km? Moj ojciec bał się tym jeździć bo jest osoba po wylewie oraz mało jeździ samochodami wiec kto wie jakby to się skończyło gdyby mu automat zgasł w drodze... A później już było tyle problemów ze zabrałem samochód od nich i jakoś chodził ale cały czas szukałem kogoś na miejscu.

 

A typ teraz tłumaczy się ze wyciągnął ta mapę i tylko zmodyfikował, ja z nim nie dyskutowałem tylko w poniedziałek ma Kamil z nim rozmawiać. Jak wręczyłem wydruki to było tylko co to, ja się nie znam to ten mój znajomy, on jak to robił to same cyferki jak w matrixie... Za ta "robotę" zapłaciłem wtedy 1300zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :)

Rozmawiajcie sobie o aucie , nie o mnie.

Nie mam do nikogo pretensji ani żalu.

Nikt za nic mnie nie musi przepraszać.

Ja swoją robotę zrobiłem dobrze. To że chłopak trafił na kowali ....każdemu może się przytrafić.

Oczywiście nikomu nie życzę.

 

 

Trzymam kciuki za szybkie doprowadzenie auta do ładu.

 

Pozdrawiam Krzysiek

Doskonale znam aplikacje diagnostyczne DIS i Inpę , diesel w BMW jest prosty.

Masz awarię ,kłopoty,szukasz pomocy..forum to dobre miejsce aby znaleźć odpowiedź na swoje pytanie.

Po prostu napisz w czym kłopot, wspólnie znajdziemy rozwiązanie.


http://www.otofotki.pl/img12/obrazki/qo536_ccc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.