Skocz do zawartości

Nie działa doswietlanie zakretow i poziomowanie lamp


Pitbul99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od pewnego czasu przestalo mi dzialac poziomowanie lamp i doswietlanie zakretow. Przy wlaczniku swiatel miga zielona dioda a w inpie wywala blad ktorego nie mozna skasowac:e519 unbekannter fehlerort, unplausibles signal oder wert. jak sadzicie winny bedzie ktorys modul przy lampie czy glowny modul ktory znajduje sie obok lewej nogi kierowcy??(dodam ze gdy go rozebralem widac bylo troche sniedzi i jeden pin od kostki byl troche luzny i mozna bylo nim obracac) kolejne pytanie: czy wymieniajac modul ten glowny trzeba programowac zeby zaczelo dzialac czy wystarczy tylko wymienic??

oraz czy musze szukac modulu z takimi samymi numerami czy moga byc inne(u mnie jest napisane LM E6x ohne LWR)

z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
Kolega już u mnie był , w sumei często wpada ale najbliższy termin do naszego elektryka jest tak odległy że szkoda gadać

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam od pewnego czasu przestalo mi dzialac poziomowanie lamp i doswietlanie zakretow. Przy wlaczniku swiatel miga zielona dioda a w inpie wywala blad ktorego nie mozna skasowac:e519 unbekannter fehlerort, unplausibles signal oder wert. jak sadzicie winny bedzie ktorys modul przy lampie czy glowny modul ktory znajduje sie obok lewej nogi kierowcy??(dodam ze gdy go rozebralem widac bylo troche sniedzi i jeden pin od kostki byl troche luzny i mozna bylo nim obracac) kolejne pytanie: czy wymieniajac modul ten glowny trzeba programowac zeby zaczelo dzialac czy wystarczy tylko wymienic??

oraz czy musze szukac modulu z takimi samymi numerami czy moga byc inne(u mnie jest napisane LM E6x ohne LWR)

z gory dzieki za odpowiedzi pozdrawiam

Witam kolege, mam dokładnie to samo , możesz dać znać jak ogarniesz temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi bo znalazłem moduł z identycznym numerami Co mój i sprzedawca mówi że to nie jest do skretnych a u mnie wszystko działało jak należy czy jest możliwość żeby z takimi samymi numerami był bez skretnych xenonow i ze skretnymi? Czy sprzedawca poprostu się myli?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.