Skocz do zawartości

BMW e90 320i WBAVA71010PR90235 Proszę o informację


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panów może ktoś posiada jakąś wiedzę o tym aucie.

 

Numer podwozia: WBAVA71010PR90235

Kod typu: VA71

Typ: 320I OL (EUR)

Typoszereg: E90 ()

Seria: 3

Rodzaj konstrukcji: LIM

Układ kierowniczy: LL

Drzwi: 4

Silnik: N46

Pojemność skokowa: 2.00

Moc: 110

Napęd: HECK

Skrzynia biegów: MECH

Kolor: SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Tapicerka: STOFF FLUID/ANTHRAZIT (ALAT)

Data prod.: 2005-05-19

 

Wyposażenie:

S1CAA SELEKTION COP RELEVANTER FAHRZEUGE Selekcja COP ważnych pojazdów

S249A MULTIFUNKTION FUER LENKRAD Wielofunkcyjność dla kierownicy

S255A SPORT-LEDERLENKRAD Kierownica sportowa ze skóry z poduszką

S320A MODELLSCHRIFTZUG ENTFALL Brak napisu modelu

S403A GLASDACH, ELEKTRISCH Dach przesuwno-uchylny, elektryczny

S423A FUSSMATTEN IN VELOURS Dywaniki podłogowe Velours

S428A WARNDREIECK Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S431A INNENSPIEGEL,AUTOMATISCH ABBLENDEND Lusterko wewn. ściemniane automatycznie

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S465A DURCHLADESYSTEM System załadunku

S494A SITZHEIZUNG FUER FAHRER/BEIFAHRER Podgrzwanie fotela kierowcy/pasażera

S4AEA ARMAUFLAGE VORNE VERSCHIEBBAR Podłokietnik przedni, przesuwany

S508A PARK DISTANCE CONTROL (PDC) Park Distance Control (PDC)

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S606A NAVIGATIONSSYSTEM BUSINESS System nawigacji Business

S676A HIFI LAUTSPRECHERSYSTEM System głośników HiFi

S6UEA DIEBSTAHLSCHUTZ NAVI-DVD Zabezp. syst. nawig. DVD przed kradzieżą

L801A DEUTSCHLAND-AUSFUEHRUNG Wersja krajowa Niemcy

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S879A DEUTSCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, niemiecki

S8SBA LAENDERSPEZ. TELEMATIKFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SCA LAENDERSPEZ. TELESERVICEFREISCH. Aktywacja syst. telem. char. dla kraju

S8SPA COP STEUERUNG Sterowanie COP

S969A REQUEST NAVIG. DVD E60 ON DELIVERY Przy dost. zażądać płyty DVD nawigacji

S4AGA INTERIEURLEISTEN TITAN MATT Listwy wewnętrzne tytanowe matowe

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

 

 

Co do serwisu bmw to gość powiedział że nie sprawdzi mi historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bo ja wiem jak wygląda ten proces ale gość w serwisie dzisiaj mi powiedział że nie może sprawdzić bo ma jakieś problemy z tym nr. Vin i nie posiadam dowodu rejestracyjnego. I W sumie nic się nie dowiedziałem tak jak by tego auta nie było w ich bazie jest to możliwe? Jest to któreś auto z kolei jakie sprawdzam i z tym mam kłopot bo nie mogę poznać jego historii. Wcześniej miałem numery Vin i był ok a teraz jakich zong :cry: .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:VUbNVyGznREJ:otomoto.pl/bmw-320-C34420610.html+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

 

I tekst mistrz:

Dwa lata temu po gruntownym odświeżeniu lakieru (kolizja parkingowa z winy Holendra i ubezpieczyciel był tak miły, że pokrył zarówno koszt zderzaka jak i lakierowania kilku elementów ponad programowo...tylko ciii bo jak się dowie to może nie być już tak miły)

 

Większych głupot w życiu nie czytałem :cool2: :cool2:

 

To już wiesz, ze auto całe malowane, bo uszkodzony był zderzak na parkingu :mrgreen: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LINK: http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:VUbNVyGznREJ:otomoto.pl/bmw-320-C34420610.html+&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a

 

I tekst mistrz:

Dwa lata temu po gruntownym odświeżeniu lakieru (kolizja parkingowa z winy Holendra i ubezpieczyciel był tak miły, że pokrył zarówno koszt zderzaka jak i lakierowania kilku elementów ponad programowo...tylko ciii bo jak się dowie to może nie być już tak miły)

 

Większych głupot w życiu nie czytałem :cool2: :cool2:

 

To już wiesz, ze auto całe malowane, bo uszkodzony był zderzak na parkingu :mrgreen: :mrgreen:

 

W ogóle ten opis aukcji to jakiś śmieszny, chyb już sobie nawet odpuszczę jazdę w celu oglądnięcia, sprzedający nic nie mówił o malowanych elementach :shock: Tylko że bardzo ładne zadbane itp. :x Dzięki kolego "Bronx_l" za informację ale cena jak mi podał jest ciut niższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie ja szukam autka tak w przedziale 30-35tys. i chciał bym żeby chociaż miała multifunkcję i klimatronik. A te co są na all to wg. mojego już doświadczenia i z życia wziętego sprawdzenia po samych numerach w serwisie to z ok 12 szt co sprawdziłem to jedna miała potwierdzony przebieg. Ale jak ją sprawdziłem na serwisie okazało się że miała kawałek części obcej ( ćwiartka z jakiegoś innego dawcy). Naprawdę w dzisiejszych czasach tak trzeba uważać że masakra :x :x . Jak szukałem e46 to minęło prawie 7 miesięcy jak znalazłem ale autkiem jeżdżę do dziś dnia i się nie psuje pomimo że jest z 99 roku a mam przejechane 145 kkm jak kupowałem to był 95kkm. Wg was szkoda jechać oglądać? Edytowane przez emilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwiększ trochę budżet to mam polifta w autmacie 318i z oryginalnym potwierdzonym przebiegiem 75tys km

Właśnie w tym problem, że nie mam jak bo mam remont domu i w sumie muszę tutaj i tutaj kasę wyłożyć :roll: . Dzięki za propozycję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę takiego podejścia i myślenia - sprawdziłes kilkanaście samochodów w tej kwocie i wszystkie były kombinowane, a Ty nadal brniesz w to samo. Te gnioty nie dały Ci do zrozumienia, że nic innego nie znajdziesz w tym przedziale cenowym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź kasę i jedz do Niemiec to zrozumiesz po ile chodzą e90/e91.

Najtaniej znajdziesz tam benzynowa 318i 136ps lub 320i 150ps w zależności od wyposażenia.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę takiego podejścia i myślenia - sprawdziłes kilkanaście samochodów w tej kwocie i wszystkie były kombinowane, a Ty nadal brniesz w to samo. Te gnioty nie dały Ci do zrozumienia, że nic innego nie znajdziesz w tym przedziale cenowym?

 

Kolego nie brnę :nienie: po prostu chcę nadal szukać a w między czasie będzie mi kasy przybywało na autko. Nie widzę nic złego w tym że szukam, oglądam itp. Wiadomo, że nie kupuję auta nowego z salonu to i stan nigdy nie będzie spod igły mam tego świadomość. Co do szukania w De o mam tam znajomego i mi też się rozgląda. Najśmieszniejsze jest dla mnie to jak ludzie myślą, i się zachowują w stosunku do potencjalnego kupca. Dla mnie jest to śmieszne bo np. jak byłem oglądać autko i wszystko było super do póki powiedziałem, że jedziemy do serwisu sprawdzić stan techniczny i wtedy umowę spiszemy. Sprzedawca był twardy do momentu jak dojechaliśmy do serwisu bo nagle coś zaczął mówić, on nie wie czy przebieg jest autentyk i jak się okazało było cofnięte o ok. 18kkm i jeszcze parę rzeczy innych. I nagle gość powiedział, że auto takie sprowadził. Jak wcześniej sprawdzał przed kupnem to w bmw mu powiedzieli, że ma autentyczny przebieg to jest jakieś kłamstwo. Śmiechawa i tyle. Można tylko pomyśleć że ludzie zrobią wszystko aby wcisnąć i się pozbyć. Ja jestem bardzo wyczulony na takich ludzi. A to że mam za mało kasy na dobre e90 to muszę zaczekać ale i też szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, w takim razie życzę Ci powodzenia. Tylko moim zdaniem oglądanie takich allegrowych "pereł" to marnotrawienie swojego czasu i pieniędzy - zwłaszcza w przypadku aut świeżo sprowadzonych przez typowych handlarzy z DE, FR czy IT. Nikt Ci stamtąd nie ściągnie zadbanej fury bez przygód i bez kombinacji w takiej kasie, bo inaczej po prostu nie zarobi - ot cała filozofia takich, którzy przed serwisem wymiękają i zaczynają kręcić. Może inna jest sytuacja z autami od prywatnych właścicieli, czy też tych którzy kupili BMW w polskim salonie - nie wiem. Chociaż swojego czasu szukając e46 od prywatnych też trafiałem na takich pajaców, że szkoda gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem trochę takiego podejścia i myślenia - sprawdziłes kilkanaście samochodów w tej kwocie i wszystkie były kombinowane, a Ty nadal brniesz w to samo. Te gnioty nie dały Ci do zrozumienia, że nic innego nie znajdziesz w tym przedziale cenowym?

 

Kolego nie brnę :nienie: po prostu chcę nadal szukać a w między czasie będzie mi kasy przybywało na autko. Nie widzę nic złego w tym że szukam, oglądam itp. Wiadomo, że nie kupuję auta nowego z salonu to i stan nigdy nie będzie spod igły mam tego świadomość. Co do szukania w De o mam tam znajomego i mi też się rozgląda. Najśmieszniejsze jest dla mnie to jak ludzie myślą, i się zachowują w stosunku do potencjalnego kupca. Dla mnie jest to śmieszne bo np. jak byłem oglądać autko i wszystko było super do póki powiedziałem, że jedziemy do serwisu sprawdzić stan techniczny i wtedy umowę spiszemy. Sprzedawca był twardy do momentu jak dojechaliśmy do serwisu bo nagle coś zaczął mówić, on nie wie czy przebieg jest autentyk i jak się okazało było cofnięte o ok. 18kkm i jeszcze parę rzeczy innych. I nagle gość powiedział, że auto takie sprowadził. Jak wcześniej sprawdzał przed kupnem to w bmw mu powiedzieli, że ma autentyczny przebieg to jest jakieś kłamstwo. Śmiechawa i tyle. Można tylko pomyśleć że ludzie zrobią wszystko aby wcisnąć i się pozbyć. Ja jestem bardzo wyczulony na takich ludzi. A to że mam za mało kasy na dobre e90 to muszę zaczekać ale i też szukać.

Tak jest zawsze w 99% przypadków. Ja tu nie widzę nic niezwykłego, zresztą sam już zauważyłeś że nie spotyka ciebie nic dobrego. I nie wybieraj najlepszego z najgorszych, bo bardzo dużo ludzi na tym poprzestaje, a następnie wtapiają dużo kasy na doprowadzenie tego czegoś do stanu używalności. W rezultacie wychodzi, że wyłożyli dużo więcej kasy niż na przyzwoity egzemplarz. Tyle tylko że na "raty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.