Skocz do zawartości

Car detailing - prośba o polecenia


ledakar

Rekomendowane odpowiedzi

Spytaj w firmie 4ohmy i daj znać ile Ci krzyknęli. Jeszcze możesz zapytać w ultimate cars na agrestowej. Jak możesz podeślij potem info na priv albo podziel się tutaj. Cały przód to masz na myśli tylko maska i zderzak czy też błotniki?

 

Dzis bylem w firmie 4ohmy i juz sie umowilem na pakiet bikini za cene 2100 pln netto z folią samoregenerujaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czy do obklejenia maski i blotnikow nalezy te elementy zdemontowac z auta? Obklejasz kolego w celu uniknieca odpryskow od kamieni czy jeszcze przed czyms ma ta folia zabezpieczac?

Sprawdź wartość katalizatora w swoim BMW.


https://www.autokat-katalizatory.pl/cennik-skupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do obklejenia maski i blotnikow nalezy te elementy zdemontowac z auta? Obklejasz kolego w celu uniknieca odpryskow od kamieni czy jeszcze przed czyms ma ta folia zabezpieczac?

Wszystkie prace zwiazane akurat z moim autem beda wykonane na samochodzie ,a obklejam tylko i wylacznie ,aby uniknac odpryskow bo mnie to strasznie denerwuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj proszę znać jak już wykonasz robotę. Jest szansa zobaczyć to u Ciebie na żywo we Wrocku jak zrobisz?

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam F31 od roku i tak ciągle myślę nad jakąś powłoką. Wiem ze to juz może późno i powinienem zrobić to od razu, ale nie miałem przekonania. Nie mam też konkretnej firmy, której bym zaufał a jest ich kilka w okolicy. Może poleci ktoś coś w Trójmieście lub okolicy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj proszę znać jak już wykonasz robotę. Jest szansa zobaczyć to u Ciebie na żywo we Wrocku jak zrobisz?

W czwartek odbieram moje nowe auto ,a pod koniec lipca jestem juz umowiony na obklejenie . Jak cos to od razu do Ciebie napisze i sobie zobaczysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.