Skocz do zawartości

530d e61 2006 231 km prędkość maksymalna 215km/h


pioro997

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Bardzo proszę o wskazówki co należy sprawdzić związane z przyczyną osiągania niskiej prędkości maksymalnej. Wczoraj na trasie 215km/h i ani kilometra wiecej.

Jedyna informacje na forum która znalazłem była odnośnie pompy progowe. Czy w e61 231km jest pompa progowa?

Proszę o wskazowki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp. Rozumiem ze nie ma tu magików wróżacych z kuli. Z tym ogarnięty właśnie może być problem bo mieszkam za granicą. Dlatego myślałem ze może ktoś miał z takim problemem styczność i mógłby coś podpowiedzieć nakierowac na co warto zwrócić uwagę.

Auto wg mnie przyspiesza dobrze. 0-100km/h książkowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
A co Ty byś chciał ? Robiącej łytytytyt odcinki w dieslu ? Po co go na postoju kręcisz do 4100?

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko w celach testu a nie grzanie garow na postoju bo fajnie. Wiem ze spokojnie ten silnik na V max sie kręci więcej dlatego zapytałem. Podejrzewam że przez to nie osiąga prędkości maksymalnej tylko 215km/h a na postoju spokojnie powinien wejść na czerwone kreski. Nie mowie o katowaniu tylko testowaniu. Niestety kabel z inpy trafiło i nie mogę zrobić live data a w uk to ciężko czasem kogoś kumatego.

Proszę powiedzcie mi czy tu w tych autach jest pompa progowa jak we wcześniejszym modelu? Może nie daje odpowiedniego ciśnienia i dlatego nie wkreca się bardziej???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Że wstępnej diagnozy wychodzi przytkany dpf. Fakt nie ma jeszcze kontrolki na desce ale ista widzi błąd dpf. Po testowaniu na jałowym cisbienie pokazuje 50mbar a przy 2000 obr ponad 105mbar. Czyli przekracza normę. ....

mam w planie wycinkę i mapowanie. Dam znać jakie efekty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.