Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skóra dołożona,sprawdź skąd sprowadzony,bo niby na rynek Duński no i spryskiwacze są zgodne z vinem-rzadko spotykane przy zwykłych lampach;)

 

Składanie Dane pojazdu

Art.

 

Wartość

Numer podwozia WBAEN51080PC20948

Kod typu EN51

Typ 330I (EUR)

Typoszereg E E46 (3FL)

Seria 3

Rodzaj konstrukcji TOUR

Układ kierowniczy LL

Drzwi 5

Silnik M54

Pojemność skokowa 3.00

Moc 170

Napęd HECK

Skrzynia biegów MECH

Kolor TOPASBLAU METALLIC (364)

Tapicerka STOFF JACQUARD/ANTHRAZIT (H9AT)

Data prod. 2002-05-23

 

Składanie Wyposażenie

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S167A ABGASNORM EU4 Norma spalinowa EU 4

S210A DYNAMISCHE STAB. CONTROL (DSC) Dynamiczny ukł. przeciwpoślizgowy

S226A SPORTLICHE FAHRWERKSABSTIMMUNG Sportowe dostosowanie podwozia

S386A DACHRELING Reling dachowy

S441A RAUCHERPAKET Pakiet dla palących

S481A SPORTSITZE FUER FAHRER/BEIFAHRER Fotel sportowy

S502A SCHEINWERFER-WASCHANLAGE Spryskiwacze reflektorów

S521A REGENSENSOR Czujnik deszczu

S534A KLIMAAUTOMATIK Klimatyzacja automatyczna

S660A RADIO BMW REVERSE Radio BMW Reverse (C42)

S710A M LEDERLENKRAD M Kier. sport. wielofunk.

S760A INDIVIDUAL HOCHGLANZ SHADOW LINE Wysoki połysk Shadow-Line

S863A SERVICE KONTAKT-FLYER EUROPA Spis dealerów, Europa

S888A DAENISCH / BORDLITERATUR Literatura pokładowa, duński

S896A TAGFAHRLICHTSCHALTUNG Sterowanie św. do jazdy w dzień

 

Składanie Wyposażenie seryjne

Kod

 

Nazwa (interfejs)

 

Nazwa (ETK)

S351A LM RAEDER/STERNSPEICHE 89 BMW LA wheel, star spoke 89

S411A FENSTERHEBER,ELEKTRISCH VORN/HINTEN Siłownik szyby elektryczny przedn/tylny

S473A ARMAUFLAGE VORN Podłokietnik przedni

S520A NEBELSCHEINWERFER Lampa przeciwmgłowa

S548A KILOMETERTACHO Licznik kilometrów

S550A BORDCOMPUTER Komputer pokładowy

S832A BATTERIE IM KOFFERRAUM akumulator w bagażniku

S851A SPRACHVERSION DEUTSCH Wersja językowa, niemiecki

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klapie bagażnika powinno być oznaczenie modelu, tylny zderzak źle spasowany moim zdaniem. Radyjko - nie powinien być przypadkiem kaseciak, nie CD? I nie wiem, gdzie sprzedawca znalazł 8 airbagów, bo tylnych poduch tam nie ma. Podgrzewania foteli również - zostało dołożone: ciekawe czy tylko panel z przyciskami czy rzeczywiście działa? Fotochromowego lusterka brak. Fabrycznego alarmu w tym samochodzie również nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dopisz w tytule "UWAGA KOREKTA"

 

Auto ma ponad 340tys przebiegu

 

 

Køretøj

Mærke

BMW

Model

3`ER TOURING

Stelnummer

WBAEN51080PC20948

Seneste reg.nr.

YZ34600

 

 

Synsrapporter

Klik på feltet for at se rapporten

Dato Resultat Km-stand Reg.nr. Gem/send

14-07-2014 MID 338.000 YZ34600

14-07-2014 BET 338.000 YZ34600

20-06-2014 BET 337.000 YZ34600

29-06-2012 GOD 288.000 YZ34600

30-06-2010 GOD 230.000 YZ34600

26-05-2008 GOD 161.000 YZ34600

31-05-2006 GOD 0 XP53645

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Paweł, szukaj dalej 330i za 20k, a będziesz zadowolony :cool2:

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/860/6963823201.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
20 tys zł po opłatach za 330i 2002r jest OK przecież wielu tutaj pisze że właśnie tyle powinno kosztować "stare" już E46 a ceny powyżej 30tys to kretynizm, idiotyzm i naciąganie biednego polaka na kwotę z księżyca. Tu jest polska, tu zarabiasz tu żyjesz co kogo obchodzi że takie dobre auto w De skąd te auta przecież przyjeżdżają kosztuje od 5-6tys € w górę, opłaty i transport są przecież gratisss. No to jest właśnie oferta pokazówka jak uczciwe jest 330i za 20tys zł ! Bronx jak zwykle dobra robota :mrgreen: :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po awatarze to kupiona... albo właściciel pofatygował się na forum... :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Paweł, szukaj dalej 330i za 20k, a będziesz zadowolony :cool2:

 

http://easycaptures.com/fs/uploaded/860/6963823201.jpg

 

Kupiłem kolego 330ci w full opcji za 19k po opłatach i jestem zadowolony, auto sprawdzone i jak najbardziej wszystko jest w porządku więc te teksty, że za dobrą sztukę trzeba dać 30+ to sobie razem z zenkiem wsadźcie wiecie gdzie :mad2:

edit/ no i lakier w oryginale oczywiście

Edytowane przez Redel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to się taki mądry zrobiłeś koleżko? Jeszcze 20 postów wstecz pytałeś o auto, bo g...wno wiedziałeś o marce, a teraz się wymądrzasz?

 

A co do twojej 330ci z 2000r to gratuluję full opcji (LOL) i 270k przebiegu. Mam nadzieję, że głośniczki do HK już znalazłeś? A generalnie swoją 330Ci w full opcji możesz również sobie wsadzić wiesz gdzie :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kupiłem kolego 330ci w full opcji za 19k po opłatach i jestem zadowolony, auto sprawdzone i jak najbardziej wszystko jest w porządku więc te teksty, że za dobrą sztukę trzeba dać 30+ to sobie razem z zenkiem wsadźcie wiecie gdzie

edit/ no i lakier w oryginale oczywiście

Grodzk(i)a i Żmuda Trzebiatowska to też obie przecież kobiety :mrgreen: Ja jeszcze za 19tys po opłatach 330ci nawet 14letniej w full opcji jak twoja nie spotkałem ale może mało widziałem, może powinienem się więcej ruszać z domu :? Można ją gdzieś zobaczyć na forum? Popatrzeć tylko chciałem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mądry i nie jesteś, ale chamski to na pewno. Czekam z niecierpliwością na galerię.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
prawdopodobnie oba przednie błotniki byłe demontowane, wątpię by fabryka tak je założyła gołym okiem widać nierówne linie kierunku i listwy...

Ona jest po dzwonku przodu, po kierunkach titan pozostało też wspomnienie, zresztą wszystkie lampy ma wymienione na białe z żółtych, pozostał tylko czerwony 3stop w klapie zamiast białego. Jaj przy niej jest więcej ale nie ma sensu pisać skoro bronx zatopił to auto największym konkretem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mądry po prostu mówię jak kupiłem i nigdzie się nie wymądrzam ;)

Co cię obchodzi czy kupiłem już gwizdek? ^^

 

Będę miał chwilę to zrobię galerię wtedy ocenicie.

 

 

Słuchaj mądralo ze stolycy za 19 to ja sprzedaje uszkodzone do roboty z wymiana dupy a ze ty tyle dałeś to dobrze napewno uratowales jakaś handlarzyne z trupa i stales

sie posiadaczem złomu nr 1 w pl,

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede 23 leciał nad stolycy to stan gdzie w widocznym miejscu imahaj flaga BMW napewno z lotu praw będzie mi sie podobała :cool2:

A tak na poważnie to nie ma ładnych 330i czy ci za te pieniądze sprowadzamy to pare lat i wiem ze poniżej 5 tys duro w auto trzeba włożyć min 500 euro w zawieszenie lub blachy , np przednie blotniki

które gniją na potegę koszt 700zl plus malowanie 500-700 wiec co ty to mogłeś kupić za 19 koła coś co jeździ ale napewno nie może stanąć obok moich aut.

Ważne ze jesteś zadowolony ale myśle ze sprzedawca bardziej :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede 23 leciał nad stolycy to stan gdzie w widocznym miejscu imahaj flaga BMW napewno z lotu praw będzie mi sie podobała :cool2:

A tak na poważnie to nie ma ładnych 330i czy ci za te pieniądze sprowadzamy to pare lat i wiem ze poniżej 5 tys duro w auto trzeba włożyć min 500 euro w zawieszenie lub blachy , np przednie blotniki

które gniją na potegę koszt 700zl plus malowanie 500-700 wiec co ty to mogłeś kupić za 19 koła coś co jeździ ale napewno nie może stanąć obok moich aut.

Ważne ze jesteś zadowolony ale myśle ze sprzedawca bardziej :cool2:

O taka odp Zenka bardzo mi się podoba :D czytelna i konkretna ;)

co do błotników to najlepiej zdjąć korodujący i założyć nowy najlepsze rozwiązanie, ale cóż wiekszosc woli kupić e46 za 15 tys ze szpachla na błotnikach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.