Skocz do zawartości

BMW E46 330Ci Konin vin WBABD51060PK15363


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

330Ci zadbane kosztują tyle samo: KLIK. Także wywody o tym, że ma kosztować tyle, a nie tyle rozbijają się o niemiecką rzeczywistość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Trzeba mieć cos z deklem zeby oglądać m3 za 40-50 tys zł

 

 

Czytaj ze zrozumieniem :cool2:

 

I powiedz jak to jest, że skoro 330i kosztuje 50 tys to jak to robisz, ze masz na sprzedaż trzy takie samochody w cenie 26tys?? Nie będę wrzucał linków bo znów będzie sprawa o "bezprawne pokazanie ogłoszenia" :mrgreen:

 

 

To sa przed lifty i bez M pakietu i zawsze tyle u mnie kosztują niestety taniej nie umie załatwić bezwypadkowych 330ci

 

Przedlift miałem i kupil forumowicz auto sprawdzane u Krystiana i pierwszy raz widzieli tak zadbany egzemplarz w e46 po lifcie .

 

Bede miał polifta e46 330ci INDYWIDUAL M pakiet z przebiegiem oryginalnym około 50 km tak 50 tys km auto rejestrowane tylko wclipcu i sierpniu jezdzilo tylko na wczasy do Włoch :cool2:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tu pisać? Jedz i kupuj za ta kase nie marudz ze cos było malowane czy powypadkowe cena jest bardzo okazyjna .

Niewiedzę czy ma naklejki na xenon ????

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma przedlifty bez mPaka i nie w topowym czarnym kolorze

 

Ale nie oszukujmy sie nawet kolor i lift nie podwoii tej kwoty.

 

 

Kto kogo ma oszukiwać auto jest tyle warte ile ktos jest w stanie za nie zapłacić aE46 330ci po lifcie to jest rarytas na Europę i musi kosztowac żaden biedak go nievkupic bo za niego dostanie nowa Skodę czy kia :duh:

 

Po drugie 330ci zarzniete przez obcokrajowca zawsze bedzie tańsze .

 

Sam kiedyś chciałem m3 e46 tylko jak zagłębiem sie w temat to od 16 tys euro w dół były same trupy ktore tylko na zdjęciach były extra a auto ktore widziałem w salonie i było moim marżeniem kosztowało 26 tys euro :mad2:

Dlatego dałem sobie spokój z e46 m3 zreszta kolega z serwisu w Niemczech odradziło mi kupowanie m3 w komisie lub od prywatnexj osoby twoerdzac ze jezeli nie mam drugiej takie kwoty na naprawy to mam dać sobie spokój :?

330ci polift czy przedlift i m3 beda w cenie jeszcze długo co innego zwykle e46 320 nie wspomnę o 4 cylindrowcach .

 

Ciekawe czym chcielibyście sie pokazać na złocie 330ci polift bezwypadkiem czy 318 ?

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ma przedlifty bez mPaka i nie w topowym czarnym kolorze

 

Ale nie oszukujmy sie nawet kolor i lift nie podwoii tej kwoty.

 

 

Kto kogo ma oszukiwać auto jest tyle warte ile ktos jest w stanie za nie zapłacić aE46 330ci po lifcie to jest rarytas na Europę i musi kosztowac żaden biedak go nievkupic bo za niego dostanie nowa Skodę czy kia :duh:

tylko temu biedakowi skoda czi kia nie zgnije jak temu bogatemu 10 letnia e46 :mrgreen: nie bierzesz pod uwagę faktu ze nie każdemu się bmw podoba i nie każdy bmw chce mieć i przestań w końcu obrażać naród PL od biedaków bo aż nie miło się to czyta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPGP czy jak tam twój nick :mrgreen: nikogo nie obrażam pisze tylko ze przeciętny polak nawet jak ma kase to woli okazje a potem lamet na forum jakie to bmw jest złe ,sam byłem świadkiem w bawaria MOTORS Katowice jak starszy pan wrzeszczał ze bmw e60 jest do duupy bo padła mu skrzynia automatyczna przy prżebiegu 240 tys i jak miał mercedesa to to było super auto bo nic mu nie padło kiedy juz szlag trafił serwisantami to obrócił mu monitor i powiedział ze jego auto rok temu w Monachium miało prawie 600 tkm :duh: i ze niech juz skończy wrzeszczec bo nie ma o co Kupil okazje to ma :cool2:

 

Ja wole 14 letnie zadbane bmw 231KM NIZ NOWE PUNTO SKODĘ CZY KIA .

 

Ale to jest moje zdanie i niech kazdy jezdzi czym chce .

 

Dodam jeszcze ze większość ludzi nawet nie wie co to dobry serwisowany sprzęt ze stajni BMW to radość z jazdy a nie czytanie po forach co gdzie tanio kupic bo znowu padło.

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kysz kia, skoda, fiat i inne ...

Jak wyśmiałem kiedyś roczną avensis - cyt. stwierdziłem że gó.wno, plastik itd i że wole moje - wtedy 8 letnie stare bmw to patrzyli na mnie jak na idiotę.

Reasumując - Polak woli nowe, nowsze, świeższe - kupuje rocznik - nie markę, wykończenie, wyposażenie, osiągi - widać po 110 konnych niegdyś a6, e60 520 ... w mPakiecie o zgrozo itd - jeśli już jakiś nowobogacki burżuj sobie szukał od handlarzy to wybierał biedaka na welurze i najsłabszym silniku - byleby a6/5er było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.