Skocz do zawartości

Światła biksenonowe przed liftem


SDVC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam BMW e60 z 2004roku.

 

Auto posiada światła biksenonowe z ringami dookoła. Natomiast zauważyłem, że po lewej stronie świecą słabiej, wręcz ledwo zauważalnie. Po prawej stronie ring świeci wyraźnie.

 

Chciałbym zapytac co może być tego przyczyną i jak się z tym uporać.

 

Pozdrawiam, miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź moc żarówek tak jak kolega wyżej wspomniał. Powinny być założone chyba 10W, ale i 5W wchodzą i wtedy świecą wyraźnie słabiej. Może zdarzyć się przypadek, że obudowa z odbłyśnikiem wysunęła się z któregoś mocowania. W każdym bądź razie najlepiej wyciągnąć obie żarówki i porównać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne, sprawdzę jutro wszystko tak jak radzicie.

 

Zastanawiam się czy można jeździć na tych światłach jako na światłach do jazdy dziennych ? Prawde mówiąc nawet ta "świecąca mocniej" szału nie robi w dzień. Zastanawiam się co zrobić, aby świeciła wystarczająco jasno. Macie może jakiś patent również na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani
W modelu jaki posiadasz swiatla do jazdy dziennej aktywuje sie poprzez zakodowanie swiatel drogowychcaby swiecily na 40% mocy nominalnej. Ringi tylko w modelach poliftowych

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że musiałbym się gdzieś z tym udać, aby ktoś mi to tak zakodował, tak?

Te ringi nie przejdą jako do światły dziennej? Zastanawiam się, gdyż widzę teraz ludzi jak jeżdżą z lampkami choinkowymi gdzieś przy zderzaku imitując ledy.

 

Dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja w uk siedze a jak wiadomo to tutaj nie ma obowiazku jazdy na swiatlach wiec jak jest szarowka to jezdze na ringach bo fajnie to wyglda a tak wogole to mam pytanie bo myslalem zeby zmienic kolor tych ringow na niebieski bo taki mam kolor autka tylko nie wiem jaka zarowke czy diode wsadzic w miejsce orginalej ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.