Skocz do zawartości

[E90] iDrive (CIC) odtwarzanie filmów


Kopciuch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałbym wiedzieć jakie formaty plików Video obsługuje nawigacja wymieniona w tytule.

Gdy wkładam płyte DVD MP3 czyta bez problemu i muzyka gra, a gdy wkładam płytę DVD z filmami pojawia mi się:

http://s3.ifotos.pl/mini/201408122_esahees.jpg

 

Chciałbym wiedzieć czy to wina tego, że mam filmy w złym formacie czy po prostu nie mogę oglądać filmów.

Sprawdzałem na formatach MKV, MP4 i chyba AVI.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
a wiecie może do jakiego dokładnego pliku formatu dvd trzeba skonwertowac film aby go odtworzyć?? wiem ze typowy dvd ale wypalilem chyba z 10 płyt i nic , probowalem dvd nfs, dvd pal nie wiem co jeszcze, od tygodnia szukam tu jakis informacji i nic, na głowe idzie dostac :mad2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wypalam vob w odpowiednim katalogu wraz z plikami info. Wypalić można np CDburnerXP ale wcześniej trzeba przygotować czymś voby. Ogólnie polecam DVD Flick choć robi dość długo, nim zrobisz wszystko. Niestety samo oglądanie nie jest w 100% dopracowane ale i tak wygląda super. Nie działa zmienianie kawałków(trzeba wchodzić w odpowiednie menu i tam zmieniać - w przód i w tył działa tylko jako przewijanie). Taka postać rzeczy może być spowodowana tym że DVD nie zostało przygotowane oryginalnie tylko przez jakiś tam program trzeci, nie wiem, muszę sprawdzić na oryginalnej płycie DVD jak mi jakaś wpadnie w ręce. Fajny bajer że można oglądać filmy teledyski na 2/3 ekranu a na 1/3 jest mapa GPSu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Moze ktos podpowiedziec krok po kroku jak nagrac na plyte np teledysk (format itd) zeby dzialalo na CIC-u. Odtwarza mi tylko oryginalne filmy. Oczywiscie nie mam na mysli samego wypalania (!). Z gory dziekuje za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.