Skocz do zawartości

czyzby sprzeglo?


czarny2891

Rekomendowane odpowiedzi

:D

po wyjęciu gazu nastąpiła znaczna poprawa ...

mogę kręcić bączki i stawiać auto bokiem na łukach ... ( poszalałem w ramach testu )

:twisted2:

autko jest teraz bardziej porywiste, silnik szybciej reaguje na otwarcie przepustnicy i o wiele lepiej ciągnie przy niższych obrotach

 

przyczyną braku mocy był chorerny mikser i zwężenie dolotu powietrza o ponad 50% w moim przypadku .... chcę teraz założyć Blosa i mam nadzieję że będzie OK

 

CZARNY jeśli nie masz gazu to nie wiem co może być u ciebie przyczyną :?: sprawdź szczelnoć dolotu powietrza....

 

pozdrowienia :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a oponki?? moze wina producenta?? ja zalozylem ze wzgledu na oszczednosci niestety continental ContiEcoContact III 185/65 i tez nie bardzo chce zwijac asfalt przy 1600 w sume to tylko 102 kucyki ale Boggy e36 pisze ze pali gumeczki na 1 hmmm no to ja nie wiem czy moja bmka jest taka slaba czy o co chodzi. Mam stalowki narazie a one przeciez lzejsze od alu sa wiec nie wiem co tak słabo hmmm muze dorwac kogos z takim samym silniczkiem i porownac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czarny jezeli myślisz ze e36 z 2litrowym silnikiem jest za cieżka żeby spalić lacia to sie grubo mylisz

Moj brat ma e34 2.0 opony 235/45/17 i jak depnie to 1 mieli , 2 też troche zmieli a jak jest slisko to nawet na trójce

Najlepiej było by sprawdzic na hamowni, jak bedzie dobrze czyli ok 150ps to znaczy ze sprzegło do wymiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanatos:

Niekiedy po wymianie tarczy trzeba trochę pojeździć, żeby się ułożyła.

Nowa może mieć nierówności, które powodują niecałkowite wysprzęglenie.

Trudno powiedzieć ile trzeba pojeździć, ale będzie się to poprawiać stopniowo. Jak jesteś bardzo niecierpliwy, to przypal trochę sprzęgło. Jak będziesz ruszał, to przytrzymaj parę razy na pół wysprzęglonym. Ale z wyczuciem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.