Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

WItam ,na otomoto pojawiło się ponownie bmw które miałem "zaszczyt" oglądać http://otomoto.pl/bmw-320-m-pakiet-xenon-duza-navi-skora-C33750734.html i chciałem trochę przed nią was przestrzec

Po 1! Vin w tym aucie jest ... nietypowy

c445d6.jpg

jak wpisujesz w dekoderze to wyskakuje jakieś bmw z USA z lat 80'

 

Po 2! To nie jest BMW tylko Sterkens model M1 AD z 2007 :D

13cae9.jpg

8e6f74.jpg

i tu pojawia się pytanie ... co to jest ten sterkens firma tuningowa?? w alpinie się tak robi ,że wybija się nowy VIn ale stary dalej widnieje na kielichu przekreślony a tu??? może auto było tak walone że musiał zostać wymieniony kielich a sterkens to firma która go składała ...

 

ogólnie autko strasznie zaniedbane ... w środku jak i na zewnątrz oczywiście na zimowych kołach ... brak plastikowej pokrywy silnika pod maską ..całe podrapane ... wygląda jak siedem nieszczęść ... gałka wymieniona a kierownica obszyta (dowiedziałem się ,że poprzedni właściciel obszył żeby była grubsza :DDDD) no i autko ma nową cenę bo ostatnio było za 20300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 20 tys Coupe po lifcie :duh: i ty sie dziwisz że ma taki vin :mrgreen: :cool2:

 

Szukacie najtańszych trupow a poniżej dupskkko zawracanie na forum ,prżed czym nas chcesz pprestrzec? Przed kupnem okazji zycia ? :duh:

Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie [BAD] zenus ,ale duzo ludzi na tym forum tez zaczyna przygode z bmw i malo wiedza ,wchodza tu aby sie poradzic ,uslyszec opinie ,sprawdzic czy ewentualnie auto juz tutaj bylo opisywane , wielu ludzi dalej wiezy w okazję , a ja mam nadzieje ze ktos to zobaczy i sobie odpusci bo ja juz pozbieralem informacje na jego temat oszczedzilem komus klopotu.. kuwa badz tu mily i pomocny a glownie zalozylem temat po to by sie dowiedziec co jest z tym vinem i dowodem... apropo zapalniczka jka i inne czesci 2004 rok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze wkleiłeś tu to auto to nie przestroga tylko twój brak wiedzy ile co kosztuje jakbyś miał chociaż trochę pojęcia o bmw to byś nie jechał i takiego wynalazku nie Ogladal ,ktos to napewno kupi ktos kto nie wchodzi na żadne forum a liczy sie cena bmw zeby było jak najmłodsze a w cenie 99 roku :cool2:
Nie ma dobrych tanich BMW jezeli chcesz kupic dobre tanie BMW kup dwa jedno dobre drugie tanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.